• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Виписка з пологового будинку

Коли головне вже сталося, і малюк народився, настає час познайомити його з родичами і великим світом за стінами пологового будинку Коли головне вже сталося, і малюк народився, настає час познайомити його з родичами і великим світом за стінами пологового будинку.

Багато мам надають виписки з пологового будинку значення свята, продумуючи заздалегідь все до дрібниць - від одягу до фотосесії.

Як же проходить традиційне вручення дитини молодому татові і що потрібно підготувати заздалегідь?

Головне питання, на яке повинна відповісти жінка, яка очікує малюка, - чи хоче вона сама урочисту виписку чи ні. Ви можете бути впевнені, що це свято тільки для трьох - вас, вашого чоловіка і дитини.

В цьому випадку ввічливо попросіть родичів не приходити і пообіцяйте запросити в гості на демонстрацію онука тоді, коли будете морально і фізично готові.

Навіть якщо ви спочатку покликали всіх друзів, а в пологовому будинку перехотіли (часто так і буває через погане самопочуття і нових переживань), переграти сценарій ніколи не пізно.

Для виписки «по-швидкому» варто заздалегідь придбати звичайний комплект одягу, відповідний по сезону, відповідного розміру. 50 - для самих крихітних, 56 - для очікуваних середніх дітлахів, 62 - для великих богатирів. Для виписки «по-швидкому» варто заздалегідь придбати звичайний комплект одягу, відповідний по сезону, відповідного розміру

Взимку виписують зазвичай в такому наборі: тонкий і теплий сліпи (флісовий, велюровий), легка і тепла шапочки, носочки, зимовий комбінезон (або конверт з овечої вовни, або «мішок» з прорізами для ременя безпеки).

Чим тепліше пору року, тим менше шарів одягу знадобиться. Навесні комбінезон вибирається демісезонний, прохолодним літом досить двох сліпів.

З огляду на, що вам потрібно буде тільки вийти, вручити папі згорток (це обов'язок медсестри) і добігти до автомобіля, то логічно, якщо весь одяг буде звичайною, не святковою, без мережива і рюшів. Її дитина ще зможе носити на прогулянки.

Якщо додому ви їдете на машині, обов'язково заздалегідь придбайте автолюльку і переконайтеся, що в купленій верхньому одязі є прорізи для ременів.

Всі речі на виписку зберіть заздалегідь , Укладіть в пакетик і підпишіть так, щоб чоловік зрозумів, що і коли йому з цим робити. Один пакет для дитини, інший - для себе (або хоча б складіть докладний список).

Не раз траплялося, що турботливий чоловік приносив дружині на виписку її улюблену сукню і сережки, а ось чоботи, косметику і куртку просто забував.

Урочиста виписка має на увазі більше часу, наявність гостей (друзі і родичі), проведення фото та відеозйомки (бабусею, дядьком або професіоналом) і відповідну святкову атрибутику - цукерки, квіти, шампанське Урочиста виписка має на увазі більше часу, наявність гостей (друзі і родичі), проведення фото та відеозйомки (бабусею, дядьком або професіоналом) і відповідну святкову атрибутику - цукерки, квіти, шампанське.

Зрозуміло, одяг у вас і малюка повинна бути ошатною. У цих випадках мами вважають за краще купувати святкові комплекти на виписку і спеціальні мереживні конверти зі стрічками і аплікаціями.

Єдиний мінус такого облачення - неможливість пристебнути дитину в автокріслі. На руках перевозити немовляти небезпечно, тому в машині вам доведеться його «розпакувати» і скористатися ременями.

Залежно від способу розродження (природне або кесарів), вашого самопочуття і стану дитини, вас можуть відпустити додому і на четверту, і на десяту добу.

Якщо все пройшло гладко, маля здорове, ви бадьорі і веселі, то гінеколог і неонатолог разом приймуть рішення «можна» на 4-й або 5-й день. Якщо все пройшло гладко, маля здорове, ви бадьорі і веселі, то гінеколог і неонатолог разом приймуть рішення «можна» на 4-й або 5-й день

При кесаревому розтині, тривалої желтушки новонароджених і виникли ускладнення, вас в пологовому будинку можу затримати на 7 - 10 днів (іноді і більше).

Про те, що вас вирішено виписувати, ви дізнаєтеся з ранку після обходу. Можете відразу повідомити родичам, щоб забирали вас в призначений час (зазвичай після обіду), а самі поки збирайте валізи і наводите марафет.

До виписки вам повинні принести документи (листи з обмінної карти, залишки родового сертифікату, довідку про народження малюка).

під'їхав чоловік передасть вам сумки з одягом, її віднесуть в спеціальну кімнату - випісочную, і запросять вас туди ж. Поки ви будете вбиратися, сестра одягнене вашого малюка в принесені речі (не забудьте заздалегідь змінити йому памперс на свіжий).

Потім ви разом зійдіть до родичів, і з цієї хвилини почнеться нова щасливе сімейне життя.

Як же проходить традиційне вручення дитини молодому татові і що потрібно підготувати заздалегідь?
Новости