• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Міні-виписка по картці Ощадбанку

 1. Як зробити міні-виписку по карті Ощадбанку
 2. Замовити в відділенні банку
 3. Зробити через банкомат
 4. Відправити СМС-повідомлення на 900
 5. Подивитися в Ощадбанк Онлайн
 6. висновок

Заробляти гроші і отримувати їх на свій картковий рахунок - це добре. Але важливо й уміти витрачати зароблені кошти, а для цього потрібен контроль над ними. В Ощадбанку це зробити легко. Будь-які нарахування та зняття грошових коштів відслідковуються фінансовою організацією. Щоб мати повну інформацію, потрібно міні виписка по картці Ощадбанку.

Як зробити міні-виписку по карті Ощадбанку

Подивимося, скільки коштує міні виписка по пластиковій картці Ощадбанку. Вона може бути платною і безкоштовною, дивлячись який метод отримання документа використовує користувач.

Варіанти такі:

 • банківське відділення;
 • банкомат;
 • СМС-повідомлення;
 • Сбербанк онлайн.

Замовити в відділенні банку

Класичний спосіб - відвідування філії кредитної установи. Що тут доведеться зробити?

Треба взяти з собою паспорт (будь-який документ, що підтверджує особу) з картою. Звернувшись до банківського службовця, можна отримати необхідну інформацію за будь-який часовий проміжок. При необхідності міні-виписка роздруковується.

Заробляти гроші і отримувати їх на свій картковий рахунок - це добре

Підключіть Мобільний банк для карти на номер вашого телефону, щоб завжди залишатися в курсі фінансових списань і зарахувань

Якщо ви хочете щомісяця переглядати доходи / витрати, але не бажаєте йти в офіс установи, рекомендується підключення послуги відправки документа по e-mail.

Треба 1 раз відвідати банківське відділення і попросити надсилати звіт за місячними транзакціях на електронну пошту. Або зробити це через Кабінет Ощадбанку Онлайн.

Зробити через банкомат

Міні виписка по пластиковій картці Ощадбанку через банкомат є платною послугою.

Слідкуйте, щоб мінусовій баланс по карті не зіпсував ваші плани. В цьому випадку зробити міні-виписку через банкомат не вийде.

З карткового рахунку спишеться 15 руб., Але про це клієнт буде поінформований в наступній виписці.

, Але про це клієнт буде поінформований в наступній виписці

Вставивши в банкомат картку, вибираємо з меню посилання «Історія операцій по карті». Далі - «Міні-виписка». Далі - «Міні-виписка».

Нічого складного в процедурі немає.

Номер карти ніде вводити не потрібно, машина вважає карту автоматично.

На дисплеї з'явиться інформація про тримісячних (звіт йде з дати запиту) операціях по картці.

При необхідності, за допомогою банкомату можна зробити роздруківку.

Відправити СМС-повідомлення на 900

Цей спосіб має на увазі 2 варіанти СМС, але в обох випадках буде потрібно підключення сервісу Мобільний банк. Для цього треба звернутися до банківського відділення і попросити співробітника виконати підключення.

Міні-виписка по картці Ощадбанку через СМС 900 за номером пластикової карти. На вказаний номер відправляється СМС-повідомлення у форматі «Слово ХХХХ», де

ХХХХ - 4 кінцеві цифри карткового номера, розташованого на лицьовій стороні пластика. Замість «Слово» потрібно вписати:

 • «Виписка» / «Vypiska»;
 • «Історія» / «History» / «Istoria».

Міні виписка по пластиковій картці Ощадбанку через СМС 900 має на увазі отримання інформації по 10 останні операції.

Можна отримувати дані по СМС з того ж номера 900 після кожної проведеної транзакції. Клієнт отримує інформацію із зазначенням списаних / зарахованих коштів і за поточним залишку.

Якщо потрібна інформація по раніше проведених транзакціях, використовується повна виписка по картці Ощадбанку з вибором періоду формування транзакцій.

Подивитися в Ощадбанк Онлайн

Просунуті користувачі можуть самі отримати інформацію через інтернет. Міні-виписка по пластиковій картці Ощадбанку Онлайн виходить так:

Зайшовши в систему і підтвердивши вхід паролем з номера 900, треба вибрати меню Карти. Під відкрилася карткою натискаємо Показати операції. З'являться дані по трьом останнім транзакціях. Дані дозволяється відправити на пошту або зробити роздруківку. Для приховування інформації натискаємо Приховати операції.

Міні-виписка по картці Ощадбанку онлайн дозволяє зробити детальний аналіз витрачених коштів

висновок

Міні-виписка по картці Ощадбанку - це список скоєних транзакцій по банківській картці за короткий проміжок часу. Тут висвічується історія (списаних, зарахованих) грошових коштів, які пройшли через фінансовий інструмент. Вказується дата операцій, її сума і час проведення платежу. Форма подання звіту може бути в електронному вигляді або роздрукованому.

Що тут доведеться зробити?
Новости