• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Як подивитися графічну виписку в Ощадбанк Онлайн

 1. Графічна виписка в Ощадбанк Онлайн
 2. Перегляд графічної виписки по карті Ощадбанку - ФОТОінструкція
 3. Формування графіків виписки - інформація по горизонталі і вертикалі
 4. Виписка по рахунку через телефон
 5. Запит виписки через номер 900

Будь-які операції, що здійснюються за картками і рахунками, можна контролювати через Ощадбанк Онлайн. Для цього передбачаються різні варіанти, один з яких - візуальне відображення балансу банківських карток. Для чого потрібна графічна виписка в Ощадбанк Онлайн по карті і як її переглянути?

Графічна виписка в Ощадбанк Онлайн

У виписці по карті вказується не тільки стан рахунку. Вона виконана у вигляді графіка, за допомогою якого можна побачити докладний пересування грошових коштів.

Дана послуга доступна лише для дебетових карток і ощадкнижки Ощадбанку, якщо вона оцифрована.

Щоб ознайомитися з графічною випискою, слід увійти в Особистий кабінет Сбербанк Онлайн . Якщо він не активований, то пароль можна отримати:

 • в банкоматах або терміналах (видається набір одноразових кодів);
 • зателефонувавши на гарячу лінію;
 • у відділенні банку.

У центрі основної сторінки Особистого кабінету розташовуються всі діючі рахунки і карти Ощадбанку. Натиснувши на потрібну карту, можна побачити графічну виписку. Вона представлена ​​у вигляді декількох графіків, в яких відображаються пересування фінансових коштів і детальне зміна балансу. У центрі основної сторінки Особистого кабінету розташовуються всі діючі рахунки і карти Ощадбанку

З метою вивчення одного з представлених графіків, необхідно залишити позначку в певній сходинці.

Що позначають графіки:

 • будь-які коливання балансу рахунку;
 • всі пересування грошей по картці.

Крім цього, відкривається можливість встановити період для відображення графічної виписки. Досить клікнути на «Період» і в вкладці календаря вказати граничні дати цікавить періоду (не більше, ніж за 6 місяців).

Перегляд графічної виписки по карті Ощадбанку - ФОТОінструкція

 1. Виконати вхід в особистий кабінет за допомогою пароля і ідентифікатора.
 2. У спеціальному віконці набрати одноразовий код.
 3. Клікнути на ту карту, по якій потрібно виписка.
 4. Відкрити пункт під відповідною назвою.
 5. Вказати проміжок, за який потрібно інформація. Сформована таким чином графічна виписка в Ощадбанк Онлайн по карті доступна до роздруківці.

Формування графіків виписки - інформація по горизонталі і вертикалі

У графіках Ощадбанку, які демонструють оборот грошових коштів, вказується розмір суми, коли відбувалися зняття, поповнення та переклади. Будь-добовий проміжок відображений у вигляді вертикальної рядки. Це дозволяє контролювати грошові витрати за зазначений час. У графіках Ощадбанку, які демонструють оборот грошових коштів, вказується розмір суми, коли відбувалися зняття, поповнення та переклади Позначення осей на зображенні:

 • по горизонталі - дата;
 • по вертикалі - розмір суми обороту.

Кольорові позначення балансу:

 • зелений - розмір поповнень перевищує денні витрати;
 • помаранчевий - сума поповнень менше скоєних витрат.

Перші параметри можна побачити у верхній зоні графіка, а другі перебувають за нульовими межами, тому що йдуть в мінус.

Виписка Ощадбанку по балансу представляє собою лінію, яка з'єднує точки, що позначають розмір фінансів в певний день. З її допомогою стає доступною інформація щодо залишку за означений проміжок часу. В результаті наведення курсору на будь-яку з точок, можна побачити решту грошей до кінця дня. Виписка Ощадбанку по балансу представляє собою лінію, яка з'єднує точки, що позначають розмір фінансів в певний день По карті з овердрафтом (при використанні банківських грошей) доступний позику без відсотків і додаткової плати.

Як подивитися графічну виписку в Ощадбанку, якщо при запиті надходить інформація про тимчасову недоступність даної послуги? Необхідно повідомити про це представникам техпідтримки або Контактного центру. Дану ситуацію можна пояснити технічним збоєм.

Виписка по рахунку через телефон

використовуючи мобільний додаток Ощадбанку, можна здійснювати всі операції, переглянути звіти і виписки по рахунку карти через телефон.

Запит виписки через номер 900

При необхідності, можна запросити виписку зміни і руху грошових коштів на рахунку карти відправивши СМС на номер 900 такого змісту: ІСТОРІЯ 4321. Де 4321 - останні чотири цифри номера однією з банківської карт. Також можна використовувати слова (ISTORIA, HISTORY, VIPISKA). Графічна виписка в Ощадбанк Онлайн по карті наочно покаже інтенсивність витрат за кожен день зазначеного періоду.

Для чого потрібна графічна виписка в Ощадбанк Онлайн по карті і як її переглянути?
Як подивитися графічну виписку в Ощадбанку, якщо при запиті надходить інформація про тимчасову недоступність даної послуги?
Новости