• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Правила внутрішнього трудового розпорядку зразок 2018

 1. Правила внутрішнього трудового розпорядку - заповнений зразок 2018
 2. Зразок наказ про затвердження правил внутрішнього трудового розпорядку
 3. Ким затверджуються правила внутрішнього трудового розпорядку організації?

Для стабільного функціонування підприємства важливі правильно складені внутрішні локальні нормативні документи, які визначають не тільки спрямованість діяльності організації, але і всі правові аспекти. Одним з найважливіших документів для кожного підприємства є правила внутрішнього трудового розпорядку. Форма документа та вимоги до змісту регламентується ГОСТ Р 6.30-2003.

На основі наведеного в Гості РФ переліку розробляються власні правила, координуючи тим самим трудову дисципліну і розпорядок роботи. Крім цього вони містять відомості про можливості заохочень та стягнень за працю, йдеться про внутрішньооб'єктного режимі, накладається відповідальність і покладаються права учасникам договору. Є в правилах і одне дуже важливе заборона. Пункти документа не можуть містити інформацію, що веде до того, що становище найманих осіб стає гірше.

Правила, що визначають внутрішній трудовий розпорядок організації, складаються за затвердженим зразком, але зміст документа може бути змінено відповідно до особистими цілями, які переслідує підприємство. Перша сторінка складається з назви нормативного документа, який прописується по центру сторінки великими літерами. Верхня частина листа містить грифи узгодження в лівій частині і затвердження в правій частині.

Далі йде текст документа, який має приблизно такий вигляд:

 1. Загальні положення. Розділ містить вступну інформацію про спрямованість діяльності організації, про необхідність застосування правил, про їхнє поширення. Дається перелік скорочень по тексту з їх розшифровкою.
 2. Прийом і звільнення. Детально описуються всі процедури по прийому, звільненню, переведенню, заміщенню, сумісництвом. Регламентується випробувальний термін за типами професій і посад.
 3. Обов'язки та права найманих осіб. Ця графа спирається на статтю 21 ТК РФ . Для кожної установи інформація буде індивідуальною. Враховується специфіка підприємства. Наприклад, для освітнього закладу, в якому наставляють учнів, це будуть обов'язки і права учнів.
 4. Обов'язки і права наймача. регламентується статтею 22 ТК РФ .
 5. Час роботи. Містить інформацію про час роботи, вказуються зміни, якщо такі є і можливості для ненормованого дня.
 6. Час відпочинку. Говориться про перервах, вихідних і додатковій відпустці.
 7. Методи заохочення. Прописується можливе заохочення, передбачене за певні заслуги.
 8. Відповідальність, яку несуть співробітники в відповідність своїй посаді, а також види стягнень і можливість їх застосування або погашення.
 9. Заключне положення. Містить інформацію про конфіденційність окремої інформації і залагодженню конфліктів і суперечок.

Розділи можуть доповнюватися в міру необхідності, шляхом перегляду.

Завантажити правила внутрішнього трудового розпорядку - зразок 2018

Правила внутрішнього трудового розпорядку - заповнений зразок 2018

Правила внутрішнього трудового розпорядку для державних форм власності мають затверджені форми, а ось для приватних організацій, таких як ТОВ або ІП даний документ складається повністю самостійно. Чи не заборонено брати за основу інші затверджені постанови. Пропонуємо типовий варіант документа, складеного для ТОВ.

Зразок наказ про затвердження правил внутрішнього трудового розпорядку

Правила внутрішнього трудового розпорядку затверджуються наказом, який складається за розпорядженням директора і їм же підписується. У наказі повинні бути вказані всі основні параметри даного документа, регламентовані положенням з діловодства. У тексті наказу виноситься розпорядження про прийняття правил і введенні їх в дію. Призначається відповідальний за виконанням наказу. Кожного службовця організації знайомлять з розпорядженням під розпис. У тексті також йдеться про необхідність керуватися нормами всім працівникам організації. Далі наказ реєструється в призначеному форматі і підшивається в папку, а його копії розсилаються по відділах.

Завантажити зразок наказу про введення в дію правил внутрішнього трудового розпорядку

Ким затверджуються правила внутрішнього трудового розпорядку організації?

Правила узгоджуються профспілкою, в особі його голови, і затверджуються директором організації. День затвердження директором є датою складання нормативного акта. Від повноти і правильності складання локального акту залежить подальше безперебійне функціонування організації. Тому зазвичай цей папір складається сукупно декількома провідними службами організації.

Якщо у Вас є питання, проконсультуйтеся у юриста

Поставити своє запитання можна в форму нижче, в віконце онлайн-консультанта справа внизу екрану або зателефонуйте за номерами (цілодобово і без вихідних):
Новости