• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Харківський національний університет внутрішніх справ

 1. Історія
 2. структура університету
 3. Навчально-консультаційний пункт у Мелітополі
 4. знамениті випускники

Харківський національний університет внутрішніх справ Оригінальна назва

укр. Харківський національний університет внутрішніх справ

ректор

Гусаров Сергій Миколайович [1]

доктора

53

Розташування

Харків  ,  Україна Харків , Україна

Юридична адреса

61080, м Харків , Просп. 50-річчя СРСР, 27, телефон приймальні комісії: (057) 739-83-00, 739-80-10 E-mail: [email protected]

сайт

http://www.univd.edu.ua/rus/index.php

координати : 49 ° 56'00 "пн. ш. 36 ° 16'25 "в. д. / 49.933333 ° с. ш. 36.273611 ° сх. д. (G) (O) (Я) 49.933333, 36.273611

Харківський національний університет внутрішніх справ ( укр. Харківський національний університет внутрішніх справ) - вищий навчальний заклад міста Харкова .

Історія

Харківська губернська школа міліції, яка почала роботу в червні 1921 року, стала першою на Україна школою професійної підготовки працівників міліції . У листопаді 1922 року Харківська школа міліції була перетворена в республіканську (в той час Харків був столицею УРСР ). У школі вчився командний склад міліції. [2] .

Пізніше школа міліції була перетворена в Харківський інститут внутрішніх справ. У 1994 році на базі інституту внутрішніх справ був створений університет, а 2 березня 2001 року університет отримав статус «національний».

структура університету

Університет включає в себе 4 факультети:

 • заочного та дистанційного навчання працівників органів внутрішніх справ;
 • психології, менеджменту, соціальних та інформаційних технологій;
 • факультет підготовки фахівців міліції громадської безпеки;
 • факультет підготовки фахівців для підрозділів слідства та дізнання.

До складу університету також входять Навчально-науковий інститут підготовки фахівців кримінальної міліції і Навчально-науковий інститут права та масових комунікацій , Університету підпорядкована Харківська спеціалізована школа-інтернат «Ліцей міліції» .

В Сумах працює філія університету, в Євпаторії , Маріуполі , Мелітополі , Полтаві і Смілі - навчально-консультаційні пункти [3] .

Навчально-консультаційний пункт у Мелітополі

Навчально-консультаційний пункт Харківського національного університету внутрішніх справ в Мелітополі ( укр. Навчально-консультативний пункт у Мелітополі Харківського національного університету внутрішніх справ) заснований в 1999 році і розташований за адресою 72312, Запорізька обл. м Мелітополь , Вул. Дзержинського, 184. Телефон установи - (0619) 42-63-65, веб-сайт - http://melhnuvs.at.ua/ . Директором пункту є Наталія Анатоліївна Колотік; до 2006 року цей підрозділ очолювала Таміла Георгіївна Грица [4] . Девіз відділення - «Знання. Закон. Честь ». Спочатку пункт розташовувався в будівлі колишнього дитячого садка по вулиці Горького , 1, орендованому за 1 гривню в рік [5] . Перший випуск відбувся 26 жовтня 2002 року.

В 2007 році Міністерство освіти і науки України позбавило Навчально-консультаційний пункт акредитації, і освітня діяльність була повністю зупинена [6] . У липні 2009 року Харківський національний університет внутрішніх справ отримав ліцензію і УКП як його структурний підрозділ, строком на 10 років з правом набору 100 чоловік в рік і рівнем акредитації «IV» [7] . У 2009 році розпорядженням Кабінету Міністрів України корпусу навчально-консультаційного пункту по вул. Горького, 1 були передані на баланс МВС України [8] . У січні 2010 року навчально-консультаційний пункт переїхав в нову будівлю, за адресою вулиця Дзержинського, 184.

УКП здійснює підготовку бакалаврів заочно на контрактній основі за спеціальністю «Правознавство». За роки роботи УКП більше 1000 студентів отримали дипломи юристів. У УКП є бібліотека юридичної літератури на 20 000 примірників, відкрита для публічного користування [9] . З кількома навчальними закладами (Дніпропетровський транспортно-економічний коледж, Василівський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету ) Укладені договори, що дозволяють їх випускникам продовжувати навчання в УКП в Мелітополі [Джерело не вказано 160 днів] .

знамениті випускники

Примітки

Див. також

Навчально-консультаційний пункт у Мелітополі Харківського національного університету внутрішніх справ

посилання

Новости