• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Стратегія розвитку компанії Siemens з 1 жовтня 2018 року

  1. З 1 жовтня 2018 року Siemens змінює стратегію: оптимізує бізнес-процеси, збільшує підприємницьку свободу...
  2. Нова структура Siemens
  3. Орфографічна помилка в тексті:

10 вересня 2018, 13:37 Переглядів:

З 1 жовтня 2018 року Siemens змінює стратегію: оптимізує бізнес-процеси, збільшує підприємницьку свободу своїх компаній, розвиває нові напрямки

10 вересня 2018, 13:37 Переглядів:   З 1 жовтня 2018 року Siemens змінює стратегію: оптимізує бізнес-процеси, збільшує підприємницьку свободу своїх компаній, розвиває нові напрямки   Фото: siemens

Фото: siemens.com.

Нова стратегія концерну Vision 2020+ - це велика свобода для регіональних організацій, інвестиції в нові сфери розвитку, розширення бізнесу в області промислової цифровізації, в якій Siemens вже є світовим лідером. Очікується, що в середньостроковій перспективі це призведе до збільшення темпів росту прибутків на два процентних пункти в рік.

"Компанії часто нехтують необхідними змінами до тих пір, поки не зіткнуться з реальними труднощами. Для нас в Siemens спочивати на лаврах зараз було б безвідповідально: швидкість і масштаби змін ростуть, і ми повинні передбачати ці зміни", - говорить президент і генеральний директор Siemens AG Джо Кезер.

Нова структура Siemens

Реструктуризація передбачає створення трьох операційних і трьох стратегічних підприємств. Існуючий розподіл на департаменти буде ліквідовано, регіональні організації - перебудовані, а структура штаб-квартири - оптимізована. Операційні компанії зможуть самостійно приймати рішення, більш оперативно реагуючи на зміни ринку, що дозволить збільшити мобільність і гнучкість структури.

У число операційних компаній увійдуть Gas and Power ( "Газ і електроенергетика"), Smart Infrastructure ( "Інтелектуальна інфраструктура") і Digital Industries ( "Цифрова промисловість"); стратегічних - Siemens Healhtineers ( "Медичні рішення"), Siemens Gamesa Renewable Energy ( "Ветроенергенітіка і поновлювана енергія") і Siemens Alstom ( "Транспортні рішення"). Операційні компанії будуть діяти в рамках однієї юридичної особи, стратегічні - як окремі юридичні особи.

Все пріоритетні напрямки концерну більш ніж актуальні для України, підкреслює Мачей Зелінські, генеральний директор ДП "Сіменс Україна": "Gas and Power - це модернізація енергетичної системи - мереж і електростанцій, це виробництво енергії з відновлюваних джерел. Smart Infrastructure ідеально вписується в програму модернізації української інфраструктури, включаючи залізні дороги і розумні міста. Digital Industries - напрямок, який ми вже зараз успішно розвиваємо в багатьох видобувних і переробних галузях. Окремий напрямок ра боти - забезпечення кібербезпеки, що сьогодні є ахіллесовою п'ятою України ".

Надавати клієнтам комплексну підтримку на шляху цифрового перетворення буде новий підрозділ Siemens. Воно стало результатом придбання компанії Mendix (лідера в сфері платформ розробки додатків) і входу концерну в сектор послуг по впровадженню Інтернету речей.

Довідка.
Siemens AG (Берлін і Мюнхен) - працює на ринку більше 165 років в більш ніж 200 країнах. Особливу увагу приділяє питанням електрифікації, автоматизації та цифровізації. Siemens - один з найбільших постачальників енергоефективних і ресурсозберігаючих технологій. У 2017 фінансовому році дохід Siemens склав 83 млрд євро, а прибуток - 6,2 млрд євро. Станом на кінець вересня 2017 року штат компанії налічував близько 377 тис. Співробітників по всьому світу. Додаткову інформацію можна знайти на сайті www.siemens.com

ДП "Сіменс Україна" - одна з провідних промислових компаній України. Постачає обладнання, технології та комплексні рішення для ключових галузей української економіки: промисловості, енергетики, транспорту і автоматизації будівель. Центральний офіс компанії знаходиться в Києві, регіональні філії діють у Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові та Кривому Розі.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Цифровизация і швидка реакція на потреби ринку - Siemens визначив пріоритети на майбутнє". інші Новини економіки дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

Новости