• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Як вибрати мультиварку: на що слід звернути увагу?

 1. Що таке мультиварка і з чим її «їдять»
 2. Як вибрати мультиварку
 3. обсяг
 4. кришка
 5. внутрішнє покриття
 6. Режими роботи
 7. Панель управління
 8. Комплектація

Сьогодні на сайті Красива і Успішна ми говоримо про Мультиварка. Що ти знаєш про Мультиварка? Б'юся об заклад, половина жінок пострадянського простору скажуть, що це якийсь непотрібний прилад, придуманий американцями, і абсолютно нікому тут не потрібний. Мовляв, наша зброя - сковорода та газова плита, а все інше баловство і знічев'я. Сьогоднішня стаття про те, як вибрати мультиварку. Навіщо її вибирати? Та просто тому, що мультиварка - не примха і не розвага, а вкрай зручний і простий помічник на кухні. В мультиварці можна приготувати безліч страв, прикладаючи для цього мінімум зусиль. А скільки це звільняє часу! Що в сучасному світі цінується так високо, як вільний час?

звільняє часу

Що таке мультиварка і з чим її «їдять»

Не впевнена, чи потрібна тобі мультиварка? Тоді давай розглянемо її ближче. Що ж таке мультиварка?

Грубо кажучи, це пластмасова каструля з двигуном. Усередині цієї каструлі знаходиться каструлька з тефлоновим покриттям (в неї і завантажуються продукти). Все це накривається герметичною кришкою.

Отже, коли тобі може стати в нагоді ця каструля з мотором?

Почнемо, мабуть, з сніданку. Любиш вранці перловку, так ліньки готувати? Віддай цей обов'язок мультиварці!

Вона може приготувати будь-яку кашу - вівсяну, перлову, пшоняну, гречану, рисову, від тебе вимагається лише завантажити продукти та вибрати потрібний режим.

Стане в нагоді функція відкладеного старту: ти можеш завантажити продукти ввечері, а розумна мультиварка почне готувати вранці, поки ти ще солодко спиш.

Тепер поговоримо про обід. Ти можеш уявити собі обід без супу? Ось і виробники мультіварок не можуть, вони подбали про те, щоб цей прилад міг варити суп. І адже він не просто варить суп, він його смачно варить.

Про другі страви можна взагалі говорити вічно: мультиварка вміє смажити, тушкувати, парити і піч. Все виходить дуже соковитим. А найкраще в мультиварці виходять тушковані блюда.

Як вибрати мультиварку

Найпершим і дуже важливим етапом вибору мультиварки є, мабуть, саме рішення про необхідність мультиварки. Чи потрібна тобі вона? Або ти насправді хочеш пароварку ? І ось якось так виходить, що деякі господині не можуть вирішити для себе, чого ж їм бракує на кухні - мультиварки або пароварки , А в результаті купують не те.

Отже, будемо вважати, що ти твердо вирішила вибрати мультиварку, тому що ти хочеш і варити, і смажити, і тушкувати ... З чого ж почати?

обсяг

Насамперед сайт sympaty.net рекомендує тобі звернути увагу на обсяг самої мультиварки. Залежно від моделі цей обсяг може варіюватися від двох з половиною до п'яти літрів. Ясна річ, що великий обсяг каструлі буде ідеальний для великих сімей, а ось самотній жінці з такою величезною мультиваркою робити щось, в загальному, і нічого.

Тому правило перше: чи варто вибрати мультиварку по «своєму» розміром.


кришка

Кришка мультиварки повинна щільно (герметично) прилягати до вручений каструлі. Від цього залежить процес приготування страв - якщо до продуктів буде надходити непрошений повітря, все блюдо зіпсується.

Завантаження ...

Крім того, саме герметичність кришки є гарантом того, що страва буде готуватися п ри потрібної температури і під потрібним тиском.

Безсумнівним достоїнством деяких кришок є так звана «система м'якого випускання пари». Це означає, що після завершення роботи мультиварка поступово випускає назовні пар, щоб ти часом не обпеклася.

внутрішнє покриття

Зараз випускаються мультиварки з двома типами внутрішнього покриття. Першим типом є антипригарне (воно і найпоширеніше).

Рідше зустрічаються мультиварки з п'ятишаровим покриттям і мармуровим напиленням.

І що ж краще? Насправді, обидва варіанти гарні: вони довговічні і легко миються. Головне - вибрати мультиварку з якісним покриттям.

Режими роботи

А вже на що варто звернути увагу, так це на перелік режимів, які доступні мультиварці. Зазвичай це число коливається між трьома і восьми. Стандартними режимами роботи є:

 • плов;
 • гречка;
 • каша;
 • варіння;
 • гасіння;
 • випічка.

Про кожному конкретному режимі варто окремо прочитати в інструкції по експлуатації приладу, так як назва може обдурити. Ось, наприклад, режим «плов». За допомогою цього режиму можна приготувати не тільки рис, а й макарони або картопля. А режим «гречка» призначений не тільки для гречки, але і для будь-якої іншої крупи.

Отже, наступне правило вибору мультиварки: вивчи, що саме вона вміє робити, і чи потрібно це тобі.

Панель управління

Яку варто вибрати мультиварку? Зручну! - відповім тобі я. Тобі повинно бути легко і приємно з нею працювати.

Саме тому ретельно вивчи панель управління. Всі кнопочки і написи повинні бути інтуїтивно зрозумілі - інакше, навіщо тобі агрегат, яким ти і користуватися толком-то не вмієш?

Комплектація

Дуже рідко при покупці мультиварки ти отримуєш одну тільки мультиварку. Зазвичай тобі ще вручають купу всього: книгу рецептів, стаканчики, мірні ложечки, ополоники ...

Раджу бути прагматичною, і вибрати мультиварку з хорошим доповненням (звичайно, за умови, що в усьому іншому мультиварка тебе влаштовує).

Зовнішній корпус мультіварок зазвичай зроблений з пластику, тому зовсім не складно вибрати мультиварку, яка ідеально впишеться в інтер'єр твоєї кухні. Плюсом є також компактність і невелику вагу - зазвичай вона важить десь три кілограми, що дозволяє її легко мити і пересувати з місця на місце.

Все ще не знаєш, чи потрібна тобі мультиварка? Подумай гарненько про те, скільки часу ти витрачаєш на приготування кулінарних шедеврів! Подумала? А тепер згадай про те, що ти не кухарка. З мультиваркою ти зможеш смачно готувати і менше витрачати на це часу. Це варто того.

-
Автор - Пестова Василиса, сайт www.sympaty.net - Красива і Успішна

Копіювання цієї статті заборонено !!!

Що ти знаєш про Мультиварка?
Навіщо її вибирати?
Що в сучасному світі цінується так високо, як вільний час?
Що ж таке мультиварка?
Отже, коли тобі може стати в нагоді ця каструля з мотором?
Любиш вранці перловку, так ліньки готувати?
Ти можеш уявити собі обід без супу?
Чи потрібна тобі вона?
З чого ж почати?
І що ж краще?
Новости