• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

NEWSru.com :: Папараці зняли Кейт Мосс в обіймах олігарха Дороніна, нареченого Наомі Кемпбелл

Наомі Кемпбелл і Владислав Доронін
Наомі Кемпбелл і Владислав Доронін

Британська топ-модель Кейт Мосс провела минулий вікенд на іспанському острові Форментера в Середземному морі в компанії російського мільярдера Владислава Дороніна, що відразу ж стало приводом для чуток про їхні романтичні стосунки. 38-річну зірку подіуму запідозрили в зав'язувати романі з нареченим її колеги по цеху Наомі Кемпбелл, тому що вона ніжно обіймалася з олігархом і з задоволеним виглядом воркувала з ним.

Висновок про те, що між Мосс і Дороніним щось є, журналісти зробили, незважаючи на те, що обійми виглядали цілком дружніми, і все відбувалося на очах чоловіка Кейт - музиканта групи The Kills Джеймі Хінса. Підозри посилилися ще й тому, що Наомі поруч з Дороніним в цей момент не було, а раніше преса писала, що відносини між закоханими останнім часом погіршилися.

За даними британської газети The Daily Mail , В'ячеслав Доронін запросив Мосс і її чоловіка провести час на своїй яхті. Папараці зняли Кейт Мосс без макіяжу, в довгій білій сорочці в етнічному стилі, одягненою поверх купальника.

Вітаючи Дороніна, Мосс буквально кинулася до нього в обійми, і той з радістю притиснув її до себе. На інших знімках вони стоять поруч, обнявшись і захоплено розмовляючи, при цьому мільярдер показує рукою на щось на віддалі.

За даними ЗМІ, в даний час 42-річна Кемпбелл знімається в реаліті-шоу The Face. Журналісти продовжують пильно стежити за її відносинами з Дороніним. Нещодавно німецька газета Sueddeutsche Zeitung повідомила, що пара часто свариться через марнотратства супермоделі, на яку олігархові доводиться витрачати близько 3 мільйони євро в рік.

Доронін і Кемпбелл познайомилися в лютому 2008 року, незабаром почався їх бурхливий роман. І хоча таблоїди неодноразово повідомляли про підготовку весілля, поки вони себе узами шлюбу так і не пов'язали.

Новости