• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

У Франції презентували економічний та інвестиційний потенціал Татарстану

(Казань, 30 листопада, «Татар-інформ»). Президент Татарстану Рустам Мінніханов зустрівся з віце-президентом Асоціації ділових кіл Франції (MEDEF) Ів-Тібо де Сільгі. Обговорення перспектив розвитку співробітництва відбулося в Парижі незадовго до старту ділової форуму «Франція - Татарстан», повідомляє прес-служба Президента РТ.

«Французькі бізнесмени зацікавлені у співпраці з російськими компаніями, а також в розширенні ділових контактів. Франція ніколи не покидала Росію. Французький бізнес висловлює інтерес до взаємодії », - підкреслив у розмові пан Ів-Тібо де Сільгі. За його словами, в даний момент Асоціація ділових кіл Франції налічує понад 700 тис. Компаній.

«Керівництво республіки готове забезпечити іноземним компаніям хороші умови для виходу на російський ринок в частині інфраструктури, податкових преференцій та ін. Наші двері відкриті для французького бізнесу. Ласкаво просимо », - зазначив Рустам Мінніханов. Лідер республіки впевнений що, незважаючи на тимчасові політичні розбіжності, необхідно зміцнювати і розширювати співробітництво.

Пізніше, виступаючи з вітальним словом на відкритті ділового форуму "Франція - Татарстан», Президент РТ ще раз підтвердив готовність республіки надати всіляку допомогу і підтримку французькому бізнесу, який вирішив прийти в Татарстан. Він нагадав про позитивний досвід роботи французьких компаній в Татарстані і підкреслив, що в Парижі вже більше 20 років діє Повноважне представництво РТ, а в Казані працює почесний консул Франції, відкритий візовий центр і активно веде культурно-просвітницьку діяльність організація «Альянс-Франсез».

Він нагадав про позитивний досвід роботи французьких компаній в Татарстані і підкреслив, що в Парижі вже більше 20 років діє Повноважне представництво РТ, а в Казані працює почесний консул Франції, відкритий візовий центр і активно веде культурно-просвітницьку діяльність організація «Альянс-Франсез»

Заступник Прем'єр-міністра - міністр промисловості і торгівлі РТ Альберт Карімов, керівник Агентства інвестиційного розвитку РТ Талія Мінуллін, міністр охорони здоров'я РТ Адель Вафин, керівник особливої ​​економічної зони «Іннополіс» Ігор Носов і інші члени татарстанської делегації презентували економічний, соціальний, культурний та інвестиційний потенціал республіки.

Також було відзначено, що за підсумками 2015 року зовнішньоторговельний оборот між Татарстаном і Францією склав близько 158 млн евро при набагато більших можливостях. Представники французького бізнесу цікавилися можливостями відкриття і розвитку виробництв в Татарстані. Предметне обговорення і налагодження ділових контактів продовжилося і після завершення офіційної частини форуму в форматі «адресних зустрічей».

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.

Новости