• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Винний шафа і правильне зберігання вина

 1. різновиди шаф
 2. Місткість
 3. зони охолодження
 4. Параметри і функції
 5. Особливості популярних марок

Вино називають живим організмом. Воно «дихає». Згодом напій дозріває і потім старіє. Молоде вино, як правило, менш придатне для пиття, ніж витримане. З роками смак пом'якшується і знаходить вишукані смакові нотки. Тому необхідно створювати правильні умови для зберігання вина.

З давніх-давен напій тримали в підвалах. Але в сучасних умовах життя далеко не у кожного винороба або цінителя є така можливість. Але вихід є - винні шафи, оскільки зберігання вина має здійснюватися при певній температурі. З цієї причини і використовувалися підвали.

Дотримання температурного режиму - одне з найважливіших вимог правильного зберігання спиртних напоїв (особливо таких примхливих, як вино). Винний шафа дозволить створити оптимальні умови для зберігання вина. Таке обладнання може використовувати різні технології охолодження.

різновиди шаф

Винні шафи - сучасний спосіб зберігання вина в оптимальних умовах. Виробники пропонують безліч конструкцій.

Гідний варіант - термоелектричний винний шафа. В основі його роботи - використання елементів Пельтьє. На спеціальну пластину подається напруга. В результаті одна сторона пластини охолоджується, а інша, навпаки, нагрівається. При виборі виробів варто звертати на основні параметри.

Місткість

Для кожного сховища виробники вказують максимальне число пляшок, яке можна укласти всередину. Як правило, в розрахунок беруть стандартні судини об'ємом 0,75 л. Якщо планується тримати пляшки довше, важливо при виборі шафи уточнювати максимально допустиму довжину, яка вміститься.

Щоб раціонально використовувати внутрішній простір, пляшки укладаються один навпроти одного зі зміщенням. Тому при нестандартному шийці вдасться розмістити менше судин. Рекомендуємо вибирати шафа з запасом простору.

зони охолодження

Існує кілька різновидів винних шаф, зберігання вина в яких одночасно працювати різних температур.

 • Найбільш прості і недорогі моделі оснащені однією охолоджувальної зоною. Вони підійдуть для довгострокового зберігання.
 • Двухтемпературной шафи більш кращі, якщо в планах не просто зберігати вино, а тримати його там нетривалий час в якості підготовки до сервіровки.
 • Трехтемпературние варіанти - більші, функціональні, розраховані на велику кількість пляшок.
 • Мультітемпературние конструкції оснащені розширеним числом зон - до шести.

Параметри і функції

Важливо знати про можливі функції тих чи інших винних шаф, щоб купити для зберігання вина найбільш підходящу різновид.

 • Вбудовування. Окремі моделі спеціально розраховані на вбудовування в інтер'єр. Забір повітря для компресорів у них розташовується знизу, тому шафи можна встановлювати без зазорів по боках.
 • Циркуляція повітря. Коли сховище повністю заповнене пляшками, охолодити напій рівномірно неможливо, якщо в пристрої не встановлено від 1 до 3 вентиляторів.
 • Можливість перенавешиванія двері. Існують моделі з одними дверима, петлі якої допустимо переставляти справа наліво і навпаки.
 • Рівень шуму. Один з найважливіших параметрів. Основне джерело шуму - це вентилятори, тому термоелектричні винні шафи найчастіше більш гучні, ніж компресорні. Але і вентилятори можуть бути тихими, а компресори - гудіти при включенні і виключенні. Все залежить від виробника і технологій виробництва.
 • Презентація вмісту. Для демонстрації колекцій передбачають спеціальне відділення, де можна виставити пляшки в вертикальному положенні. Крім того, таким способом вдається зберігати раскупоренние судини.
 • Наявність вугільного фільтра важливо при тривалому зберіганні, щоб повітря всередині залишався свіжим.
 • Матеріал виготовлення полиць. Найбільш простими вважаються металеві хромовані полиці. Вони не поглинають вібрації і сприяють виділенню конденсату. Але універсальними вважаються дерев'яні. Обрана деревина безпосередньо впливає на вартість шафи. Коли передбачається зберігання великої кількості пляшок, використовують тверді високоміцні породи дерева. Також краще зупинитися на чистому матеріалі, що не покритому лаком, щоб уникнути виділень неприємного запаху.
 • Система висунення полиць. Залежно від моделі сховища бувають фіксовані полки, зі стандартним висуненням і на роликах. Останні - найзручніші.
 • Матеріал корпусу. На ринку неважко знайти різні версії - від класики до Hi-Tech, при цьому внутрішнє наповнення залишається практично однаковим. Виробники обшивають шафи деревом цінних порід, створюють комбіновану обробку з металу, пластику і скла.

Особливості популярних марок

В асортименті компанії Winecool ви знайдете масу шаф для вина від різних виробників. Ті чи інші марки мають свої особливості. Розглянемо їх докладніше.

EuroCave . Французька фірма, першої запропонувала винні шафи в якості альтернативи погребах. Виробник пропонує сховища з рівномірним розподілом температури. У них можна одночасно тримати різні вина - червоне, біле, рожеве, ігристе.

Вино називають живим організмом

Dunavox . Молода угорська компанія пропонує гідні і недорогі моделі багатотемпературній холодильників. У модельному ряді представлені як тихі компресорні варіанти, так і термоелектричні варіанти.

У модельному ряді представлені як тихі компресорні варіанти, так і термоелектричні варіанти

Dometic . Для створення ідеальних умов зберігання використовується технологія абсорбції. Ця розробка дозволяє зімітувати мікроклімат справжнього льоху. Усередині добре циркулює повітря, немає вібрації, шафа не шумить і захищає вміст від УФ-випромінювання.

Усередині добре циркулює повітря, немає вібрації, шафа не шумить і захищає вміст від УФ-випромінювання

Ip Industrie. Шафи не з дешевих від італійського виробника. Але, не дивлячись на високу вартість, ці вироби користуються стабільним попитом. Причина в тому, що виробник створює не тільки якісно працюють, а й воістину оригінальні красиві моделі. Для створення застосовуються натуральні матеріали - цінна деревина, шкіра. Такі шафи сміливих забарвлень здатні стати справжньою окрасою інтер'єру.

Такі шафи сміливих забарвлень здатні стати справжньою окрасою інтер'єру

Caso. Німецька фірма випускає надійні шафи з відмінним дизайном. Залежно від конкретної моделі всередину вміщається різну кількість пляшок. При всіх перевагах Caso залишаються доступними за ціною, тому їх охоче купують росіяни із середнім достатком.

При всіх перевагах Caso залишаються доступними за ціною, тому їх охоче купують росіяни із середнім достатком

Ознайомтеся з каталогом продукції інтернет-магазину «Вайнкул», щоб придбати термоелектричний шафа для вина або іншу модель за прийнятною ціною.

Новости