• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Шафи для вина

  1. Шафи для вина
  2. Як влаштований винний шафа?
  3. Винний шафа - прикраса інтер'єру

14.09.2015

Шафи для вина

14

Домашня колекція вин - це елегантний натяк на високий статус і вишуканий смак господарів. Але здивувати гостей елітними сортами Ви зможете тільки в тому випадку, якщо будете зберігати пляшки правильно. Збереження напоїв залежить від вологості повітря, затемненности місця зберігання і, звичайно ж, від температури. Оптимальна температура зберігання виноградного вина - 10-12 ° C, міцних десертних вин - 14-16 ° С.

Крім того, існують правила охолодження вин перед подачею на стіл. Якщо їх не дотримуватися, то вино втратить свій вишуканий букет і тонкий смак. Зрілі червоні вина подаються охолодженими до 17-18 ° С, молоді червоні вина - до 13-16 ° С, витримані білі вина - до 11-12 ° С, молоді білі вина - до 8-10 ° С, а ігристі вина - до 5-6 ° С.

Погодьтеся, створити правильні умови для зберігання та охолодження вина в звичайному холодильнику досить складно. Тому сомельє рекомендують зберігати вино в спеціальних винних шафах.

Як влаштований винний шафа?

Винні шафи - це холодильники, що підтримують температуру в діапазоні від 0 ° С до 18 ° С і вологість повітря 50-75% (тільки за такої вологості пробки в пляшках не пересихають). Цифровий дисплей дозволяє встановлювати певний режим роботи винного шафи і контролювати ступінь охолодження і зволоженості повітря.

В асортименті магазину Будинок Велеса представлені шафи для вина найвідоміших виробників. Більшість винних шаф марок Gold Vine і Dunavox зберігають вино при температурі 8-18 ° C (за винятком шаф-картин, в них підтримується температура 14-16 ° C), Indel B - 0-18 ° C градусів, IP Industrie - 4 18 ° C градусів. Моделі розрізняються за обсягом, дизайну і методу охолодження - компресорного та термоелектричного. Обидва способи охолодження мають свої плюси і мінуси.

  • Компресорні винні шафи відрізняє висока надійність. Однак їх не рекомендується нахиляти більше, ніж на 45 °. Крім того, робота компресора супроводжується невеликим шумом і вібрацією.
  • Термоелектричні винні шафи менш надійні в експлуатації. Але вони абсолютно безшумні, і в них немає вібрації.


Головне - функціональність

Винні шафи бувають вбудованими і окремо стоять. Вбудовувані шафи, як правило, мають компресорний тип охолодження і більш компактні за розміром. Такі шафи можуть розміщуватися під стільницею або ж вбудовуватися в кухонний гарнітур. Серед них є зовсім невеликі, як Вбудований винний шафа Dunavox DX-7.22BK , Розрахований на 7 пляшок і важить всього 15 кг. Але в принципі, для домашнього використання підійдуть і більш габаритні моделі, що вміщають до 40 пляшок: Винний шафа Dunavox DX-16.46K (На 16 пляшок) Винний шафа Dunavox DX-19.58SSK (На 19 пляшок), Винний шафа Dunavox DX-20.62K (На 20 пляшок), Винний шафа Dunavox DX-32.88DBK (На 32 пляшки).

Вбудовувані винні шафи, розраховані на 100 пляшок і більше, стануть в нагоді в ресторані. До таких шаф відносяться Винний шафа Dunavox DX-181.490DBK і Винний шафа Dunavox DX-181.490SDSK , Розраховані на 181 пляшку вина типу Бордо. Дверцята цих шаф мають спеціальне напилення, що захищає вино від УФ-випромінювання. У шафах передбачена фільтрація повітря, що не тільки гарантує відсутність неприємних запахів, але і запобігає розмноженню бактерій. Для зручності шафи обладнані підсвічуванням і замками. винні шафи Dunavox DX-181.490DBK і Dunavox DX-181.490SDSK є двозонний. Це дозволяє зберігати молоді та старі або білі і червоні вина в різних відсіках. Температура всередині зон задається в межах від 5 ° C до 22 ° C.

Взагалі ж, практично всі великі винні шафи розділені на кілька зон. Так, наприклад, Винний шафа Dunavox DX-170.490TBK і Винний шафа Dunavox DX-170.490STSK мають по три температурних зони: верхня зона - 12-22 ° C, середня зона - 5-12 ° C, нижня зона - 12-22 ° C. Обидві вищевказані моделі вміщають до 170 пляшок вина.

Винний шафа - прикраса інтер'єру

Вбудовувані винні шафи виконані в лаконічному дизайні. Адже головне їхнє завдання - бути функціональними. Якщо ж Ви хочете, щоб винний шафа став повноцінним предметом меблевого гарнітура, Вам варто віддати перевагу перед окремими моделями.

Окремо стоять винні шафи часто облицьовані деревом і відмінно впишуться навіть в самий розкішний інтер'єр. Вартість таких шаф значно вище, ніж вбудованих, однак і виглядають вони більш презентабельно.

Елітні моделі, як правило, розраховані на велику кількість пляшок. Наприклад, популярні у покупців винні шафи Indel B ST 113 Restaurant і IP Industrie CEXP 401 NU вміщають 113 і 138 пляшок відповідно.

Серед сегмента окремо стоять шаф є і більш скромні варіанти. Винний шафа Cold Vine JC-16BLW відрізняється невеликими габаритами і вміщує всього 6 пляшок. Однак він має інші переваги - низьке енергоспоживання і відсутність шуму і вібрації при роботі.

І нарешті, не варто забувати про такий вид винних шаф, як настінні модулі-картини. Виглядають шафи-стенди дуже елегантно і солідно. У них зазвичай відведені спеціальні місця не тільки для пляшок, але і для келихів. Температура зберігання вин в шафах-картинах становить 14-16 ° C. Винний шафа-картина - ексклюзивний предмет інтер'єру, що вимагає особливого антуражу, тому перш ніж купувати такий шафа ретельно продумайте, наскільки гармонійно він впишеться в обстановку Вашого будинку.

Як влаштований винний шафа?
Новости