• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Під DirectX 12 можна комбінувати відеокарти AMD і NVIDIA

  1. PhysX і TrueAudio

З   новим DirectX 12   Microsoft планує перевершити себе і уявити   кращий графічний інтерфейс за свою історію З новим DirectX 12 Microsoft планує перевершити себе і уявити кращий графічний інтерфейс за свою історію . У новій версії буде внесено безліч оптимізацій. Як очікується, апаратні і програмні ресурси будуть використовуватися більш ефективно, що дозволить в майбутньому покращити візуальне якість ігор. Крім того, API DirectX буде працювати не тільки під настільними системами Windows 8, Windows 8.1 і Windows 10, але і під мобільного Windows Phone, хоча всі системи нового покоління Windows будуть уніфіковані . Навіть на приставці Microsoft Xbox One може пізніше з'явитися підтримка DirectX 12.

Крім того, API Microsoft зможе використовувати кілька відеокарт в системі, але дана конфігурація не буде обмежуватися Crossfire або SLI. Як повідомляють наші колеги з американського Tom's Hardware, DirectX 12 може об'єднувати кілька відеокарт в системі в одну (більш потужну) відеокарту. Це дозволяє не тільки поєднувати дискретні відеокарти з інтегрованими GPU, але і відеокарти різних виробників. Для цієї мети DirectX 12 не використовуватиме технологію Alternate Frame Rendering (AFR), яка забезпечує високу частоту кадрів, хоча і призводить до появи таких проблем, як мікро-посмикування.

Замість AFR буде використовуватися технологія SFR (Split Frame Rendering), коли між різними відеокартами розподіляється своя частина кадру для розрахунку. У AFR дві відеокарти розраховують кадри по черзі (парний і непарний кадр), в режимі SFR вони одночасно працюють над одним кадром. В такому випадку інформацію текстур і геометрії не доведеться в повному обсязі дублювати на двох відкритих, так що дві відеокарти з 4 Гбайт відеопам'яті кожна отримають сумарний ефективний обсяг пам'яті.

Звичайно, метод SFR - не нова, і в минулому він використовувався багатьма графічними движками. Наприклад, даний метод підтримується в "Civilization: Beyond Earth" під AMD Mantle. Застосовується він і в кіноіндустрії.

PhysX і TrueAudio

Розподіл графічної навантаження з кількох відеокарт різних виробників дозволяє представити їх як єдину відеокарту. Це дозволяє задіяти ексклюзивні технології розробників GPU. Наприклад, AMD TrueAudio в поєднанні з відеокартою NVIDIA. Відеокарта Radeon може працювати в якості основного GPU, а відеокарта NVIDIA - збільшувати обчислювальну продуктивність. Раніше необхідні містки SLI і CrossFire під DirectX 12 залишаються в минулому.

Звичайно, щоб ці функції можна було використовувати, розробникам доведеться оптимізувати свої ігри і графічні движки під новий API - це потребує чимало часу і сил від розробників. Для користувачів подібний підхід можна віднести до переваг, але він навряд чи обрадує AMD і NVIDIA, які пропонують свої ексклюзивні функції в якості маркетингового аргументу на користь придбання власних відеокарт. Все ж вони зацікавлені в продажу як можна більшого числа своїх продуктів.

Втім, подивимося, як ситуація буде розвиватися в майбутньому.

Новости