• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Новини про GeForce GTX 560

Повернення «титанів» - поки що в однині.

У засекречену (за методом Полішинеля ) Дату відбувся офіційний анонс нових відеокарт NVIDIA GeForce GTX 560 Ti. Суфікс «Ti» ми не бачили в продукції NVIDIA майже дев'ять років, з часів легендарних GeForce 4 Ti, і його повернення навряд чи не викликане бажанням торкнути серце споживачів у віці пам'яттю про час беззастережного панування графічних рішень NVIDIA. Будемо сподіватися, що в пам'яті заодно НЕ спливе того ж часу суфікс «MX», про який непросто згадувати позитивно.

Рекомендовані характеристики нового рішення наведені в таблиці, хоча більшість партнерів NVIDIA віддали перевагу власним дизайни відеокарт з підвищеними специфікаціями.

Шейдерних процесорів 384 Блоків текстурирования 64 Блоків ROP 32 Частота GPU, ядро ​​/ шейдери 822/1645 МГц Шина відеопам'яті 256-біт Обсяг відеопам'яті 1 Гб GDDR -5 Частота відеопам'яті 2004 МГц Підтримка SLI 2-Way Конфігурація виходів 2xDVI, mini- HDMI 1.4 Енергоспоживання 170 Вт В цілому, GeForce GTX 560 Ti можна назвати « GeForce GTX 460 1 Гб на стероїдах »- повний комплект шейдерних процесорів і блоків обробки геометрії GF104 GF114 плюс підвищення частот. Однак, на відміну від плат на базі GF110, 20% зростання частот зажадав видимих ​​жертв. Хоча формально чіп GF114 може встановлюватися в друковану плату для GF104, референсний дизайн відображає зростання TDP на 10 Вт подовженням карти (з 215 до 229 мм), збільшенням числа фаз в системі стабілізації живлення GPU і більш масивною системою охолодження з трьома тепловими трубками замість колишніх двох . Втім, як уже говорилося, NVIDIA з самого початку дала волю кінцевим виробникам в питанні дизайну друкованих плат і систем охолодження, так що ми напевно побачимо і однослотові рішення.

Втім, як уже говорилося, NVIDIA з самого початку дала волю кінцевим виробникам в питанні дизайну друкованих плат і систем охолодження, так що ми напевно побачимо і однослотові рішення

GeForce GTX 560 Ti явно замислювалася як остаточну відповідь на появу сімейства AMD Radeon HD 6800, але сьогодні ж «червоний» опонент викотив свою нову зброю в особі Radeon HD 6950 1 Гб. перші тести показують, що за зайвих десять доларів рекомендованою роздрібною ціни (USD 259 проти 249) тому є що запропонувати в багатьох популярних іграх. Але спадкоємець легендарних «титанів» у багатьох випадках може забезпечити рівну або більшу продуктивність, як і набір фірмових технологій, і дозволить NVIDIA остаточно відправити на пенсію перше покоління карт Fermi в особі GeForce GTX 470 .

Новости