• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Як збільшити пам'ять відеокарти?

Ігри зараз стали настільки барвистими, що вже дуже схожі на мультики, а часом настільки реалістичні, що можна навіть сплутати з відеофільмом

Ігри зараз стали настільки барвистими, що вже дуже схожі на мультики, а часом настільки реалістичні, що можна навіть сплутати з відеофільмом. Але таке якість зображення може спостерігати не кожен геймер, а тільки володарі топових відеокарт. Один з параметрів відеокарти, що впливає на якість картинки, це пам'ять відеокарти. Як відомо, чим її більше, тим краще, і далі ми спробуємо розібратися, як збільшити пам'ять відеокарти.

Відкрите на комп'ютерах і ноутбуках зараз можуть бути як інтегрованими, так і дискретними, і від цього власне залежить, чи можна збільшити оперативну пам'ять відеокарти чи ні. Якщо мова йде про дискретну відеокарту, то збільшити обсяг пам'яті відеокарти за рахунок оперативної пам'яті або іншим способом неможливо. Програмним способом це зробити нереально, а фізично планку пам'яті туди не встановити.

З вбудованими відеокартами справа йде інакше. Інтегрована відеокарта запозичує част системної пам'яті, тобто для її роботи виділяється пам'ять відразу ж при завантаженні системи. Збільшити пам'ять вбудованої відеокарти можна в самій Windows через драйвер пристрою, а якщо такої можливості немає, то через BIOS.

Через Windows є кілька варіантів. Можна відкрити панель управління відеокарти і спробувати відшукати необхідне меню або ж зайти в властивості відеоадаптера, і на вкладці драйвер знайти пункт на подобі «Кадровий буфер UMA». Такий варіант зустріти можна досить рідко, і найчастіше доводиться налаштовувати обсяг пам'яті відеокарти через BIOS.

У Біосе необхідно знайти пункт «Video RAM», «BIOS VGA sharing memory» або щось схоже, і встановити бажаний розмір виділеної пам'яті для відеокарти.

Збільшення пам'яті інтегрованої відеокарти означає зменшення пам'яті системи, і якщо в комп'ютері встановлено мало ОЗУ, варто добре подумати перш ніж відбирати ще якийсь обсяг для відеокарти.

Можливо Вас це зацікавить:
Чому шумить відеокарта ?
USB відеокарта для ноутбука
Як зменшити навантаження на відеокарту
Вентилятор для відеокарти

Інші статті на сайті

Новости