• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Бухгалтерська програма і онлайн бухгалтерія для організацій і підприємців Криму і міста Севастополя, розрахунок податків, декларація, звітність

Після приєднання Криму і міста Севастополя до Росії в березні 2014 року прийнято рішення про надання республіці Крим спеціального режиму оподаткування. Крим отримав податкові пільги, особливий порядок розрахунку податків з прибутку та фонду заробітної плати.

При цьому порядок ведення бухгалтерського обліку та складання звітності для організацій Криму і міста Севастополя повністю відповідає вимогам російського законодавства.

На сьогоднішній день на території Республіки Крим та м.Севастополя визнана вільною економічною зоною (ВЕЗ Крим). Підстава: Федеральний закон від 29.11.2014 № 377-ФЗ в ред. від 05.04.2016. Це робить вигідним залучення інвестицій в розвиток на півострові діють і створення нових виробництв, розвиток транспортної інфраструктури, туризму, сільського господарства і санаторно-курортної сфери.

Російська компанія БухСофт, розробник універсальних і доступних бухгалтерських програм, уважно стежить за змінами податкового законодавства для Криму. Тому в бухгалтерських програмах вже враховані такі зміни, як:

 1. Запроваджено нульову ставку ввізного по ПДВ при наданні послуг з авіаперевезень пасажирів з регіонів Росії до Криму (в т.ч. м Севастополь) або з Криму (в т.ч. м.Севастополя) в інші регіони Росії. Вона діє до 1 січня 2017 роки (подп. 4.1 п. 1 ст. 164 НК РФ).
 2. Для організацій-учасниць СЕЗ Крим та м.Севастополь встановлені знижені тарифи страхових внесків роботодавців для окремих категорій платників страхових внесків (ч.1 ст. 58.4 Федеральний закон від 24.07.2009 № 212-ФЗ в ред. Від 03.07.2016).
 3. Встановлено особливості при заповненні 4-ФСС, РСВ-1 і СЗВ-М кримськими компаніями та ВП.
 4. Починаючи зі звітності за 2016 рік декларація по УСН подається за формою, затвердженою наказом ФНС Росії від 26.02.2016 № ММВ-7-3 / 99 @. У цій формі виділено поле для вказівки розміру зниженої ставки єдиного податку, яка діє для кримчан.
 5. Введено особливості обчислення і сплати акцизів платниками податків, які здійснюють діяльність на території Республіки Крим та м.Севастополя.
 6. Дозволена знижена ставка з податку на прибуток організацій (в федеральний бюджет - 0%, до бюджетів Республіки Крим та м.Севастополя - не більше 13,5%).
 7. Закріплено звільнення учасників ВЕЗ від сплати податку на майно організацій (протягом 10 років після прийняття на облік майна) і земельного податку (на 3 роки).
 8. Встановлені знижені податкові ставки по податках, що сплачуються у зв'язку з застосуванням спеціальних податкових режимів (на період 2015 - 2016 років податкові ставки можуть становити 0% 2017 - 2021 років - до 4%).
 9. З 1 липня 2016 на території м Севастополь і республіки Крим все роздрібні продавці алкогольної продукції, пива та Пуаре почали фіксувати закупівлі в ЕГАИС.
 10. Почала діяти нова форма декларації по ЕСХН, затверджена Наказом ФНС Росії від 01.02.2016 № ММВ-7-3 / 51 @. У Розділі 2 «Розрахунок єдиного сільськогосподарського податку» цієї декларації з'явився новий рядок 045 «Ставка податку,%». Це поле додано до декларації з ЕСХН в зв'язку з необхідністю проставлення зниженої ставки з податку, яка встановлена ​​в Республіці Крим та м.Севастополі.
 11. Оновлено форму Заяви на патент ВП. У неї додали графи, в яких можна вказати знижену ставку за патентом. Нова форма заяви на отримання патенту закріплена в наказі ФНС Росії від 18.11.2014 № ММВ-7-3 / 589 @ (в ред. Від 22.12.2015).
 12. Передбачені максимальні можливості для імпорту даних зі старої програми в бухгалтерську програму Правконс.

На жаль, пільговий за багатьма податками перехідний період завершується. Кримським підприємцям і компаніям потрібно буде повністю переходити на загальноросійські стандарти комерційної діяльності. Але з надійної бухгалтерської програмою-помічником зробити це буде простіше і спокійніше.

Компаніям, зареєстрованим в Республіці Крим та м.Севастополі, для ведення бухгалтерського і податкового обліку добре підходять такі програми, як Правконс: Підприємство або Правконс: Спрощена система .

Кримські підприємці можуть розраховувати на суттєве спрощення податкового обліку і звітності. У Росії немає обов'язку вести бухгалтерський облік індивідуальним підприємцям (ІП). Облік потрібен лише в тій мірі, яка дозволяє вважати податки. Для цього потрібно сплачувати страхові внески, податок з доходів, і раз на рік подавати податкову декларацію. Також на підприємців покладено обов'язок вести касові операції, оформляти документи відповідно російськими уніфікованими формами, бланками і зразками (акти, рахунки-фактури, товарні накладні і авансові звіти).

Вести цей обов'язковий облік ІП ми рекомендуємо в одній з таких інтуїтивно зрозумілих програм, як Правконс: Спрощена система або Правконс: Підприємець .

Підприємствам і підприємцям Республіки Крим та м.Севастополя, які мають співробітників, необхідно укладати трудові договори з працівниками відповідно до вимог Трудового кодексу РФ, сплачувати страхові відрахування в ПФР і ФСС РФ і заповнювати звітність по працівникам.

програма Правконс: Зарплата і Кадри допоможе вирішити зазначені завдання і врахувати всі необхідні вимоги до кадрового обліку для роботодавців Криму.

В програмі Правконс: Торгівля і Послуги організації та підприємці Республіки Крим і г Севастополя можуть автоматизувати: ведення торговельних операцій, касового обліку, формування платіжних доручень, рахунків, звітів по товарах і іншої торгової документації (відповідної російським вимогам). Програма допоможе правильно вести складкою облік по декількох торгових точках в єдиній базі даних.

Сьогодні Республіка Крим та м.Севастополь включені в російську систему здачі електронної звітності через Інтернет. Тому компанії з цих регіонів має право полегшити свій облік за допомогою подачі декларацій і звітів через ТКС. А системи Астрал звіт і Правконс Онлайн нададуть їм таку можливість на найвигідніших умовах.

 • Правконс: Алко допоможе швидко заповнити і відправити алкогольну декларацію. Кримським виробникам важливо врахувати, що ті з них, хто не отримав російський ІПН, повинні вказувати в алкогольній декларації КПП з 9 нулів, і доповнювати український ІПН провідними нулями до 10 знаків.
 • Правконс: Автошкола автоматизує процес навчання і обліку учнів, допоможе з необхідним документообігом автошколи.
 • Правконс: Подорожні листи - зручна і проста програма для ведення, обліку та друку подорожніх листів легкових і вантажних автомобілів, таксі, спецтранспорту та будівельної техніки для організацій і підприємців за формами: № 3, №3-спец., Таксі №4, ПЛ-1, 4 З, 4-П, ПГ-1, ПА-1, 412-АПК, №6, ЄСМ-2, ЄСМ-3 і іншим, а також реєстр подорожніх листів, відомість витрати пального, журнал виходу автомобіля на лінію та інші необхідні документи .
 • Правконс: Готель допоможе швидко налагодити облік номерного фонду. Програма призначена для готелів, готелів, хостелів, санаторіїв, пансіонатів та гуртожитків.
 • Правконс: Комунальні платежі - це незамінний помічник керівника ТСЖ, ЖБК, котеджного селища, СНТ, дачного (садового) кооперативу, ГСК, паркінгу та стоянки, ринку і торгового центру.
Правконс Онлайн дозволяє вести бухгалтерський, податковий і кадровий облік, а також готувати звітність і зберігати дані в Інтернеті. З її допомогою легко заповнити необхідну форму звітності, вивести на друк, сформувати файл звітності, перевірити правильність заповнення і відправити перевіряючим. І ніякі програми завантажувати, встановлювати та оновлювати не буде потрібно. Можна займатися бухгалтерією з будь-якого комп'ютера.
Новости