• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Купити лабораторні ваги високої точності в ТОВ «САРТОГОСМ»

 1. Все про ваги «САРТОГОСМ» і «Sartorius»
 2. Лабораторні ваги високої точності
 3. Ваги лабораторні 1 і 2 класу точності: комфорт на робочому місці
 4. Можливості по обробці даних:
 5. ІСТОРІЯ компанії Sartorius.

Електронні лабораторні ваги виробництва компаній ТОВ «САРТОГОСМ» і Sartorius призначені для високоточного визначення маси матеріалів, твердих, рідких і сипучих речовин в лабораторній практиці. Всі лабораторні ваги, а це більше 300 моделей, мають високу функціональність і точністю завдяки використаним при їх виробництві інноваційних технологій. Майже всі моделі лабораторних ваг мають:

 • вбудовану систему контролю метрологічних характеристик;
 • вбудовані прикладні програми;
 • автоматичне калібрування і юстирування;
 • можливість роздруківки протоколу вимірювань відповідно до вимог GLP / GMP.
Електронні лабораторні ваги виробництва компаній ТОВ «САРТОГОСМ» і Sartorius призначені для високоточного визначення маси матеріалів, твердих, рідких і сипучих речовин в лабораторній практиці

Широкий вибір лабораторних ваг, виробництва ТОВ «САРТОГОСМ» і концерну «Сарторіус» і дозволить Вам підібрати ваги будь-якого класу: від найпростіших ваг з зовнішньої калібруванням до спеціальних ваг для Ваших індивідуальних завдань.

Грунтуючись на 140-річному досвіді виробництва лабораторних ваг за німецькими технологіями компанією Sarturius, а також 23-річним виробничим досвіді ТОВ «САРТОГОСМ» ми створюємо обладнання для вимірювання маси, що відрізняється незмінно високими надійністю, точністю і швидкодією.

Лабораторні ваги САРТОГОСМ і Sartorius знаходять своє застосування в наукових і аналітичних лабораторіях; медицині та фарміндустрії; при експертизі; промисловому виробництві і в багатьох інших облястях.

Серії лабораторних ваг

серія Cubis (Sartorius)

Лабораторні ваги серії Cubis , Оснащені модульною системою, яка дозволяє користувачеві вибрати необхідний блок відображення інформації та контролю, вітрину і зважують модуль. Є можливість змінювати конфігурацію для нових умов використання. Дані ваги є найпростішими у використанні серед лабораторних ваг, так як після визначення завдання зважування на дисплей виводиться тільки суттєва інформація інтерактивною системою підказок Q-Guide.

серія Secura (Sartorius)


Лабораторні ваги серії Secura є одним з найбільш надійних рішень. Ваги цієї серії гарантують безпомилкове вимір і точність в результаті виконаної роботи, що незамінне в лабораторіях, де всі роботи проводяться у відповідності зі строгими нормативними вимогами. Ваги даної серії дозволяють автоматично контролювати установку за рівнем, мінімальна вага зразка, оснащені функцією повністю автоматичної юстування і калібрування з послідовною реєстрацією. Для того щоб захистити програмні характеристики від можливості випадкового зміни, ваги серії Secura мають функцію захисту паролем.

серія Quintix (Sartorius)

серія Quintix  (Sartorius)

Лабораторні ваги серії Quintix прості в управлінні і оснащені вбудованими користувача функціями, серед яких юстирування і калібрування, передача даних і сенсорний дисплей. Ваги серії Quintix оснащені інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, що значно спрощує роботу співробітників лабораторій. Завдяки набору вбудованих програмних додатків досягається висока ефективність рішень поставлених завдань і значна економія часу для проведення вимірювань. Можливість підключення ваг до комп'ютера через USB-порт значно спрощує процес обробки даних.

серія Practum (Sartorius)

Лабораторні ваги серії Practum є сучасною і високотехнологічною розробкою з високим рівнем точності показань. Можливість повного розбирання і наявність міцної вітрозахисної вітрини відрізняють ваги даної серії особливою практичністю. Достовірність результатів вимірювань і безперебійну експлуатацію забезпечують надійну систему зважування і монолітна вагова осередок. Наявність спеціального пристрою під вагами дозволяє проводити зважування зразків з великими габаритами.

серія РЄ (САРТОГОСМ)

серія РЄ  (САРТОГОСМ)

Лабораторні ваги серії СЕ вітчизняного виробництва, застосовуються в різних областях як в лабораторіях, так в навчальних проектах. Ваги даної серії характеризуються простотою в експлуатації і оснащеністю розширеними пакетами прикладних програм. Ваги серії СЕ повністю відповідають вимогам ГОСТ 53228-2008 своїми технологічними і метрологічними характеристиками і внесені в ГОСТРЕЕСТР. У користувача є можливість підключення ваг до принтера або комп'ютера для того, щоб вести постійний облік поточної роботи. Серед іншого ваги оснащені меню з підказками російською мовою, вбудованим таймером для протоколювання вимірювань. Надається 3-х річна гарантія.

Все про ваги «САРТОГОСМ» і «Sartorius»

Електронні лабораторні ваги «САРТОГОСМ» і «Sartorius» вважаються найбільш надійними і точними вимірювальними приладами на російському ринку. Придатні для зважування твердих, сипучих і рідких вантажів. Асортимент вимірювального обладнання цього класу представлений більш ніж 300-ми моделями.

Лабораторні ваги високої точності

Купити лабораторні електронні ваги «САРТОГОСМ» і «Sartorius» - значить убезпечити себе від можливих похибок зважування. Висока точність досягається завдяки застосуванню запатентованої монолітної ваговій осередки.

Виробництво осередків виконується на роботизованих фрезерних центрах з ЧПУ. Це дозволяє скоротити кількість окремих елементів на 70%, надати осередку компактність, виконати систему важелів з однорідного матеріалу.

Лабораторні ваги з монолітної ваговій осередком володіють наступними перевагами:

 • Висока швидкість стабілізації;
 • Знижені вимоги до умов експлуатації;
 • Відсутність люфтів у ваговій системі;
 • Зменшення чутливості до коливань температур;
 • Покращена виброустойчивость.

Розробник технології Моноліт - компанія «Sartorius» - в 2001 році була удостоєна престижної німецької премії «Приз за інновації».

Ваги лабораторні 1 і 2 класу точності: комфорт на робочому місці

Ваги високого класу точності останнього покоління забезпечують не тільки бездоганний результат зважування. Вони дозволяють швидко і якісно обробляти отриману в процесі зважування інформацію, протоколювати і зберігати її.

Конфігурація ПЗ ваг передбачає, що дані можуть зберігатися як у вбудованій пам'яті приладу, так і переноситися на підключений у до нього через USB-інтерфейс ПК.

Сукупність стандартних і прикладних програм дозволяє максимально задовольнити потребу у всіх видах робіт з даними. Це полегшує щоденну роботу, особливо при значному потоці даних і великому завантаженні обладнання.

У число стандартних і прикладних програм включені наступні типи вимірювань:

 • Процентне зважування;
 • Загальна вага нетто для сумішей;
 • Усереднення за певний період;
 • Підрахунок однорідних предметів;
 • Контрольне зважування на відповідність еталонному зразку або допуску.
 • Визначення щільності;
 • Пакет програм Differential Weighting для роботи з групами зразків;
 • Коригування складу суміші;
 • Визначення одиниць зважування;
 • Авторасчёт за формулою залежних величин.

Можливості по обробці даних:

 • протоколювання;
 • обчислення;
 • Статистика;
 • Завантаження в пам'ять;
 • Висновок на друк і т.д.

Пропозиція від ТОВ «САРТОГОСМ»

Купити ваги виробництва «САРТОГОСМ» і «Sartorius» Ви можете прямо зараз, оформивши замовлення на нашому сайті. Наша сервісна служба надає повний спектр послуг з гарантійного і післягарантійного обслуговування всієї лінійки обладнання, що є унікальною пропозицією на професійного вимірювального обладнання Росії. Ціна на лабораторні ваги залежить від комплектації і моделі.

Якщо Вам потрібна допомога в підборі ваг, будь ласка, задавайте будь-які питання по цьому обладнанню нашим фахівцям. Вони проконсультують Вас і допоможуть підібрати ваги, що максимально відповідають стоять перед Вами завдань. Наш контактний номер: +7 (812) 380-25-69.

ІСТОРІЯ компанії Sartorius.

У 1870 році Флоренц Сарториус, механік університету Геттінгена заснував підприємство під назвою «Майстерня точних механічних машин Ф. Сарториус». Це підприємство почало виробництво короткоричажних аналітичних ваг. Необхідно було запропонувати інноваційне якість продукції, так як на ринку вже був представлений широкий асортимент ваг. Розробка нової продукції та прогресивні рішення технічних проблем виділили підприємство Сарториуса на ринку.

У 1895 році 3000 ваг ручного виготовлення виробництва Сарториус поширилися по всьому світу, а два інших, придбаних компанією Сарториус підприємства точної механіки, стали знаком початку нового століття з перспективами досліджень і індустріального розвитку.

Під час другої світової війни частина фабрик Сарториус була зруйнована, а працівники потрапили в табір для військовополонених. Відразу після війни підприємство з виробництва ваг була закрита окупаційною владою. Після несподіваної смерті батька в січні 1947 року його синові, Хорста Сарторіусові довелося прийняти на себе керівництво фірмою. У наступні напружені роки йому довелося вкласти багато праці в відновлення виробництва і відкриття нових ринків збуту. Незабаром він ужив заходів в напрямку електроніки, початок цьому було покладено в 50-60 роки.

Про високої точності виробів будинку Сарториус з самого його заснування багато писали і, як наслідок, він мав усталену репутацію серед підприємців всього світу. Точна механіка була своєчасно поставлена ​​на чолі кута, що в підсумку дозволило Сарторіусові продавати ваги по всьому світу. У 60-ті роки нові (стратегічні) моделі ваг створили новий імідж, який дозволив поширити ім'я Сарториус на весь світ. Паралельно з цим в Сарторіуса розвивалося виробництво мембранних фільтрів, винайдених хіміком і фізиком Ріхардом Зігмонді в 1918 році, що послужили основою для комерційного виробництва виробів компанії для фільтрації і сепарації. Щоб відкрити перспективу в фармацевтиці та біотехнологіях, стали розвиватися крос-флоу-системи для фільтрації вина. Великим успіхом для Хорста Сарториуса став початок 70-х років, які збіглися зі 100 ювілеєм фірми. Тоді почалася модернізація традиційно точної механіки в електронну, особливо у ваговій техніці. Хорст дуже рано це зрозумів, скориставшись своїм широким поглядом підприємця, і мотивував своїх співробітників.

Завзятість професіонала, а також виробництво лабораторних ваг і гир інноваційними способами дозволило досягти Сарторіусові їх відмінної якості, експлуатаційних характеристик, надійності та тривалості експлуатації, що підтверджується високими національними та інтернаціональними нагородами і звичайно, великою кількістю замовлень з нашої країни та інших країн світу.

Також фірма Сарториус йде вперед і в індустріальній сфері вимірювань. У 1993 році компанія створила першу калібровану лабораторію для гир, а вже в 1994 році випустила лабораторні ваги, акредитовані в DKD (німецької калібрувальної службі). З цього моменту фірма Сарториус постійно підтверджує свою професійну компетенцію на відповідність європейським стандартам в DKD. Всесвітнє визнання надійності калібрування у продукції фірми Сарториус дозволяє розраховувати на чудові подальші перспективи в Росії і в усьому світі.

Компетенція, інновації, якість - особливо сьогодні - основоположні поняття, і компанія Сарториус повинна і прагнути до цього все своє життя.

Новости