• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Гороскоп сумісності. жінка

Відносини цих людей спочатку пов'язані чимось позаземним, вони немов оповиті ореолом таємниці і магії

Відносини цих людей спочатку пов'язані чимось позаземним, вони немов оповиті ореолом таємниці і магії. Їхні стосунки не складаються ідеально, немає. Їхні стосунки феєрично. Тут йде зіткнення двох стихій - Вогню і Повітря. Представники вогненної стихії темпераментні люди, але хто ще їх може гідно розпалити? Звичайно ж, люди, якими керує повітряна стихія.

тандем жінка-Терези і чоловік-Овен багатообіцяючий.

У їхніх стосунках є все - спокій і пристрасть, умиротворення і пекуче полум'я, повна ідилія і вибух характерів. Втім, такі хвилеподібні відносини не вплинуть негативно на почуття партнерів. Це якраз те, що їм потрібно. Отже, давайте ж розберемо представників цих знаків Зодіаку по окремо, а потім подивимося, що за коктейль виходить.

Чоловіки-Овни . Вони приголомшливі. У них сплітається вогонь і пристрасть, бажання бути вільним і прагнуть до домашнього вогнища. Про них не можна говорити тільки позитивно або тільки негативно, це досить-таки неоднозначні особистості. Чоловіки-Овни - це саме ті чоловіки, за спиною яких хочеться сховатися. Вони завжди будуть надійною опорою для будь-якої жінки. Жінці складно доведеться лише в одному у відносинах із цими чоловіками - вони пристрасно люблять свою свободу, і довго приймають рішення - одружитися чи ні. Але, як правило, це рішення приходить само, коли Овен закохується по-справжньому. Чоловіки-Овни вміють заробляти гроші . Вони звикли займати кращі місця на святі, під назвою «Життя». Важко сперечатися, що такий чоловік просто необхідний в житті жінки. І пристрасний, і вміє заробляти гроші, і з неймовірно привабливою енергетикою.

Жінки-Терези. Представниці цього знаку Зодіаку персони теж не прості. Їх неможливо зрозуміти відразу. Вони або врівноважені, або постійно коливаються з крайності в крайність. Жінки-Терези господарські. Для них побут і сім'я - основа основ. Вони хороші матюкаючи, приголомшливі кухаря і цікаві співрозмовниці. У них настільки розвинена бізнесова жилка, що з жінкою-Терези надійно буде відкрити свою справу. Як правило, у цих жінок математичний склад розуму. З нею надійно. Вона постійно прагне до справедливості, з цього випливає, ця жінка не звикла вести подвійну гру. З нею надійно, а чоловікові теж потрібна впевненість у тому, що його тил надійно захищений.

Відносини між жінкою-Терези та чоловіком-Овном відразу будуть складатися благополучно. Побачивши один одного, вони зрозуміють, як їм не хапала саме цього супутника всю життя. Чоловік-Овен схильний показувати свою перевагу, але жінку-Терези це не буде занадто дратувати, вона зможе знаходити компроміси, і його круту вдачу приборкувати своєю ніжністю і лагідністю. Мало хто може встояти перед таким ніжними чарами. Романтизм в цих відносинах буде присутній, оскільки обидва партери не люблять буденність. Та й чоловік-Овен досить щедрий, йому подобається, коли жінка від нього і його вчинків без розуму.

Коли ж справа дійде до інтимної сфери, тут партнери відкриють себе по-новому. ні, жінці-Терези , Звичайно, буде з самого початку зрозуміло, що чоловік-Овен дуже пристрасний, а ось дикість жінки-Терези для чоловіка стане відкриттям. Як і в житті, в ліжку жінка-Терези завжди здатна підкорити і здивувати, бути ніжною і пристрасною, хвилюючою і соромливою. Чоловікові-Овна такі жінки подобаються. І, не дивлячись на своє прагнення в полигамности, навряд чи йому захочеться шукати когось ще.

Звичайно, між цими партнерами можуть бути непорозуміння. Особливо багато вчинків чоловіка-Овна будуть збурювати жінку-Терези, але все це буде Крадуче під напором ніжності, справедливих розмов і вмінням в потрібний момент промовчати. Як би чоловіки не прагнули бути з жінкою-стервом, внутрішньо (поклик природи) вони будуть без розуму від жінок лагідних. Якщо сьогодні жінка зможе змовчати, завтра чоловік винагородить її сторицею. Приблизно такий сюжет чекає чоловіка-Овна і жінку-Терези.

Джерело: well-magic.ru

Представники вогненної стихії темпераментні люди, але хто ще їх може гідно розпалити?
Новости