• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

49-річна Валерія зізналася, які омолоджуючі процедури використовує

13:35, 21.03.2018

співачці Валерії менше ніж через місяць виповниться 50 років. Однак зірка російського шоу-бізнесу куди молодше за свої роки. Артистка не чинить секрету, як вона домагається настільки приголомшливих результатів. По-перше, вона постійно відвідує спортивний зал. По-друге, є прихильницею здорового харчування і навіть відкрила сервіс з доставки правильної їжі No secret by Valeriya. І звичайно, Валерія відвідує косметолога. Співачку засипали питаннями, які саме процедури вона робить, тому вона вирішила відповісти відразу і всім, опублікувавши повідомлення в Instagram.

«Друзі, ви часто задаєте питання, якими засобами догляду за шкірою я користуюся, які процедури роблю. Так ось. Я вирішила, що якщо у мене від вас ніяких секретів (в тому числі і по харчуванню), то пора розповісти і про косметології. Багато років поспіль я відвідую один і той же салон, в якому представлені найрізноманітніші послуги, якими із задоволенням користуються всі члени моєї сім'ї. У мене, звичайно, божевільний ритм життя, відвідую косметолога рідко, але влучно. Намагаюся робити процедури потужні, ефективні, нетравматичними, тому що кожен день має бути готова до виходу «в люди». Одна з таких косметологічних програм - методика глибокого інфрачервоного ліфтингу на новітньому апараті BBL. Наука йде вперед. Можна зберігати молодість шкіри, не вдаючись до хірургічного втручання, нескінченно довго », - підписала фотографію з салону краси Валерія (орфографія і пунктуація авторів збережені. - Прим. Ред.).

Шанувальники засипали Валерію в коментарях до цього посту компліментами і словами подяки за те, що вона відкрила завісу таємниці: «Я завжди захоплююся тим, як прекрасно ви виглядаєте! Спасибі, що поділилися секретом »,« У вас чудовий вигляд! »,« Ви красуня! »І т.п.


49-річна Валерія зізналася, які використовує омолоджуючі процедури

Нагадаємо, що в 2011 році зірка навіть випустила книгу про заняття йогою. А на початку березня цього року стало відомо про запуск Валерією сервісу по доставці здорового харчування на будинок. Співачка, до речі, вже багато років є вегетаріанкою. Зовсім скоро, за словами артистки, вона має намір презентувати авторський курс з основ ЗСЖ. Бізнес-партнером Валерії в цьому проекті виступив Емін Агаларов , Який є власником мережі ресторанів Crocus Group.

Бізнес-партнером Валерії в цьому проекті виступив   Емін Агаларов   , Який є власником мережі ресторанів Crocus Group

49-річна Валерія займається йогою

Читайте також:

Валерія відкрила власний бізнес з доставки здорового харчування

Валерія опублікувала фотографію з моложавий мамою

Йосип Пригожин зворушливо привітав Валерію з річницею знайомства

Новости