• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Краща WiFi антена для моряків з адаптером Awus036h

 1. Як підключитися до мережі Wi-Fi в море
 2. WiFi антена для моряків: вибираємо правильно
 3. Краща WiFi антена для моряків

Готовий WiFi комплект для моряків.

А вам потрібна якісна WiFi антена для моряків? Моряки з обов'язку служби можуть місяцями стояти на рейді в порту без права виходу на берег. Залишається тільки монотонне чергування на кораблі, що змінюються годинами відпочинку. Виходить ситуація, як у пісні у Макаревича: «Набагато важко не звихнутися з нудьги і витримати повний штиль».

Як правило, у всіх іноземних портах є безліч безкоштовних точок доступу Wi-Fi. У такі моменти інтернет дає можливість не просто бути на зв'язку з сім'єю, друзями, обмінюватися фільмами або грати по сітці, але і бути справжнім «вікном у світ», з можливістю бути в курсі останніх світових подій, стежити за новинами, та й просто серфить в інтернеті.

У такі моменти інтернет дає можливість не просто бути на зв'язку з сім'єю, друзями, обмінюватися фільмами або грати по сітці, але і бути справжнім «вікном у світ», з можливістю бути в курсі останніх світових подій, стежити за новинами, та й просто серфить в інтернеті

Як підключитися до мережі Wi-Fi в море

Тоді перед моряком стоїть наступне завдання: як підключитися до цього безлічі «умовно відкритих» мереж. Чому «умовно»? А тому що, ноутбук наявність мереж показує, а доступу до них, як правило, немає. А найчастіше ще й потужності не вистачає - сигнал слабенький. Закриті мережі - це окрема розмова, а ось відкриті мережі, до яких ноутбук пробує, але не може підключитися, спробуємо розібрати по пунктах.

Wi-Fi сигнал (на частоті 2,4 ГГц) найкраще працює в умовах прямої видимості при відсутності перешкод будь-якого походження. На якість прийому сигналу Wi-Fi впливають як стіни будинків (цегельних, залізобетонних, дерев'яних), так і крони дерев, металеві перегородки судна і навіть відсоток вологості повітря.

На практиці, працюючи з вбудованою в ноутбук, смартфон або лептоп антеною можна спробувати «зловити» WiFi сигнал з містка корабля, однак весь час сидіти на вулиці, як якось не з руки. А в каюті сигнал вже може не ловиться взагалі.

Вихід є: збільшити потужність «рідного» вбудованого в ноутбук адаптера і додати до цього спрямовану антену Wi-Fi.

Вихід є: збільшити потужність «рідного» вбудованого в ноутбук адаптера і додати до цього спрямовану антену Wi-Fi

WiFi антена для моряків: вибираємо правильно

Як правило, моряки перед відходом в рейс підбирають собі власні комплекти WiFi обладнання, а в рейсі при практичному застосуванні порівнюють рівень і потужність отриманих WiFi мереж один одного.

По приходу на сушу з вуст в уста і на спеціалізованих морських форумах відбувається обмін думками про найефективніших або неефективних WiFi антенах і адаптери. І це не дивно. Адже при виборі комплекту Wi-Fi обладнання для використання в море треба враховувати багато факторів. Важлива не тільки потужність антени, але і такі характеристики WiFi антени для моряків:

 • оптимальний робочий кут антени: тут важливо досягти балансу між потужністю (посиленням) антени і її робочим градусом. Залежність така: чим вище параметр посилення, тим менше робочі кути антени. Якщо робочий кут занадто малий, то при найменшому повороті судна, ви будете змушені йти до антени і налаштовувати її заново. А з огляду на те, що кріпити ви її будете на вулиці, то будьте готові в будь-яку погоду і час доби бігати і поправляти її кожен раз при обриві зв'язку. Крім того, зі збільшенням потужності сигналу збільшуються і габарити антени.
 • габарити і вага комплекту Wi-Fi обладнання: воно повинно нормально поміщатися в чемодан, не позичати багато місця, бути легким. Адже важку антену довжиною в 1,5 метра не просто транспортувати в літаку, без ризику її поламати і складно не перевищити допустимий вага і габаритні розміри багажу;
 • міцність і жорсткість матеріалу: спрямована антена не повинна поламатися або погнутися при транспортуванні;
 • фільтр WiFi сигналу: на прийом WiFi сигналу не повинні істотно впливати ефірні шуми (від навігаційного обладнання вашого судна, ваших сусідів, також стоїть на рейді, шуми з берега і т.п.);
 • стійкість до корозії: постійний вплив солоної води, сонця і вітру не повинно негативно позначатися на якості роботи антени;
 • заземлення: тут думаємо все зрозуміло - антена не повинна бути потенційним джерелом небезпеки для грозі.
Краща WiFi антена для моряків

Як показала багаторічна практика, найефективніший комплект Wi-Fi обладнання для моряків по співвідношенню «ціна-якість» це:

Wi-Fi антена Ап-15м, 15dBi
+ Wi-Fi адаптер Alfa Awus036h, 1000mW

Звичайно, можна обмежитися тільки адаптером Awus036h і спробувати зловити Wi-Fi на «рідну» антену потужністю 5dBi, яка йде в комплекті. Але, як правило, коли ви стоїте в порту, через численні перешкод на шляху Wi-Fi, швидкість з'єднання і прийом сигналу буде нестабільним, можливі постійні обриви зв'язку. Щоб цього уникнути, і потрібна спрямована антена Ап-15м.

Підтвердженим рекордом дальності прийому Wi-Fi сигналу за допомогою антени Ап-15М і адаптера Alfa Awus036h є 30км! Для порівняння, рідна антена на 5dBi ловить інтернет «по прямій» на відстані до 3,5 км.

У нашому інтернет магазині ви можете купити тільки оригінальну продукцію: WiFi антена для моряків Ап-15м, виробництва компанії «Світ Антенн» (Україна) і WiFi адаптери, виробництва компанії Alfa Network (Тайвань).

Переглянути всю продукцію Alfa Network

Переглянути всю продукцію Alfa Network

Корисна інформація

Чому «умовно»?
Новости