• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

BlackDiver.Net | Злом Wi-Fi зі смартфона під керуванням Kali NetHunter

 1. Monitor Mode
 2. List Wi-Fi
 3. Crack Wi-Fi
 4. Default PIN
 5. Замовити створення і підтримку безпечної IT-інфраструктури будь-якої складності

Попередні дві статті були підготовчими, сьогодні настав час поговорити про практичну частину NetHunter. Попередні дві статті були підготовчими, сьогодні настав час поговорити про практичну частину NetHunter

Що таке Kali NetHunter і як його встановити на android смартфон можна прочитати в статті « Установка Kali linux NetHunter 3.0 на OnePlus One »

Не завжди є можливість зробити тестування на проникнення з комп'ютера, наприклад, потрібно бути більш мобільним або замаскованими, тут на допомогу приходить смартфон з інструментами, які не поступаються за можливостями Kali Linux.

Для початку спробуємо зламати мережу з включеним протоколом WPS (WPS - Wi-Fi Protected Setup). Як зломать Wi-Fi за допомогою ПК - Reaver. Злом Wi-Fi з увімкненим WPS

WPS призначений для спрощення підключення до мережі Wi-Fi, але у цього стандарту є вразливість. Уразливість полягає в тому, що атакуючий може отримати інформацію про правильність частин PIN-коду (перша частина складається з чотирьох символів, друга з трьох) і якщо врахувати, що восьмий знак PIN-коду - це контрольна сума, то можна вивести формулу для розрахунку всіх можливих PIN-кодів:

10 ^ 4 + 10 ^ 3 = 11 000

Найпростіша захист від такого типу атаки відключення WPS в настройках роутера, але справа в тому, що багато користувачів навіть не здогадуються про те, що схильні до такого виду атаки.
В даний час багато виробників роутерів стали робити затримку між спробами в переборі PIN-коду від роутера (PIN -код ≠ пароль від мережі Wi-Fi). Але з'явилося безліч інших способів без перебору PIN-коду підключиться до бездротової мережі з використанням протоколу WPS.
В останній reaver-wps-fork-t6x включена надбудова pixiewps, вона дозволяє зламувати без перебору pin-коду більшість роутерів з включеним WPS.

Ну що ж приступимо безпосередньо до стрес тесту нашої бездротової мережі. Всі мережі, які я зламував для цієї статті належать мені.

Відкриємо термінал і переведемо Wi-Fi адаптер в режим монітора командою:

Ifconfig wlan1 down && iwconfig wlan1 mode monitor && ifconfig wlan1 up

Що б не проробляти цю процедуру кожного разу вручну досить в додатку nethunter в меню Custom Commands додати цю строчку.

Monitor Mode

Далі через термінал введемо команду:

Дочекаємося сканування і виберемо мережу з включеним WPS.

List Wi-Fi

Утиліта wifite в автоматичному режимі за допомогою надбудови pixiewps спробує зламати точку.

Crack Wi-Fi

Не всі точки схильні атаці pixie dust. Якщо точку доступу Wi-Fi зламати таким способом не вдалося, то можна спробувати консольную утиліту reaver і скористатися базою пінкод. Є хороший додаток для Android "WPS connect" скачати можна з "Play маркет". Після запуску WPS connect додаток просканує мережі і відобразить стандартні PIN-коди.

Default PIN

Так само додаток запропонує підключитися за допомогою оного з PIN-кодів, але у даного способу є недолік підключатися додаток буде не з зовнішнього Wi-Fi адаптера, а з вбудованого в телефоні, що істотно скоротить радіус підключення. Тому я рекомендую записати PIN -код і скористатися консольної утилітою River. Так само є сайт який генерує станартний PIN-код по MAC адресу посилання .

Що б скористатися утилітою reaver використовуємо команду:

reaver - I wlan1 - b 00: 11: 22: 33: 44: 55 - vv - p 000000

Опис ключів:

 • -I Назва Wi-FI адаптера;
 • -b MAC адреса точки;
 • -vv детальне відображення виводу і помилок команди;
 • -p PIN -код з програми WPS connect або сгенерірованийс допомогою сайту.

У наступна стаття буде присвячена злому WPA2-PSK.

Замовити створення і підтримку безпечної IT-інфраструктури будь-якої складності

Бути впевненим у своїй IT-інфраструктурі - це бути впевненим в завтрашньому дні.

Для того, щоб зробити замовлення:

Новости