• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Як на планшеті підключити Wi-Fi

 1. Як підключити планшет до домашньої мережі
 2. Підключення до Wi-Fi в ручному режимі

Переважна більшість жителів нашої планети вже просто не уявляє свого життя без Інтернету. Він став незамінним не тільки на роботі під час проведення онлайн-співбесід, конференцій, вебінарів, але і в побуті. Ми завантажуємо з Інтернету фільми, слухаємо улюблену музику, читаємо нові книги, багато хто вже встигли оцінити зручність і красу інтернет-шопінгу.

Ми завантажуємо з Інтернету фільми, слухаємо улюблену музику, читаємо нові книги, багато хто вже встигли оцінити зручність і красу інтернет-шопінгу

У повсякденному інтернет-серфінгу нас дуже здорово виручають планшети. Малогабаритні і функціональні гаджети зручні у використанні. Слід віддати належне Wi-Fi роутера, який дозволяє користуватися високошвидкісним Інтернетом на відстані (а не по кабелю, як було ще кілька років тому). Саме про Wi-Fi роутерах сьогодні і піде мова, при цьому ми з'ясуємо, як можна легко і швидко підключити свій планшет до Wi-Fi .

Як підключити планшет до домашньої мережі

У наші дні Інтернет є практично в кожному будинку, і це цілком зрозуміло - з його допомогою можна, не виходячи з дому, спілкуватися з родичами або друзями, займатися домашніми справами під музику улюбленої радіостанції, замінити похід в кінотеатр на перегляд кінематографічної новинки або улюбленого серіалу в теплій затишній ліжку.

За допомогою популярних пошукових систем можна відстежувати новинки в світі моди, купувати необхідні речі, відвідувати сайти про риболовлю, автомобілях. Воістину, Інтернет - це не просто краще, а найбільший винахід століття.

Перш ніж почати підключати планшет до домашнього Інтернету, необхідно придбати Wi-Fi роутер. Після того, як до роутера підключили домашню мережу, ввели унікальний пароль (пароль повинен складатися виключно з латинських букв, а також цифр), вже можна зайнятися і підключенням до Інтернету.

Поетапна настройка Wi-Fi на планшеті

 1. Знаходимо на планшеті «Налаштування» (Settings) і заходимо в меню;
 2. Шукаємо пункт «Безпровідні мережі», в якому, відповідно, вибираємо «Wi-Fi»;
 3. Активуємо Wi-Fi кнопкою «включити» (ON). Після цього планшет повинен почати пошук всіх доступних мереж підключення до Інтернету;
 4. Зі списку знайдених мереж вибираємо ту, через яку будемо підключати Wi-Fi;
 5. Вводимо пароль, якщо поставлена ​​захист бездротового доступу;
 6. Після виконання цих дій потрібно активувати доступ до Інтернету.

Після цього планшет повинен почати пошук всіх доступних мереж підключення до Інтернету;  Зі списку знайдених мереж вибираємо ту, через яку будемо підключати Wi-Fi;  Вводимо пароль, якщо поставлена ​​захист бездротового доступу;  Після виконання цих дій потрібно активувати доступ до Інтернету

Іноді трапляється, що Wi-Fi «не бажає» автоматично підключатися. В такому випадку слід його активувати вручну. Для цього рекомендуємо виконати наступні дії.

Підключення до Wi-Fi в ручному режимі

 1. На планшеті шукаємо «Налаштування», заходимо в «Бездротові мережі» і відкриваємо «Wi-Fi»;
 2. Вибираємо пункт «Підключення вручну»;
 3. Вводимо назву потрібної мережі;
 4. Якщо мережа прихована, вибираємо «прихований SSID»;
 5. Вибираємо тип безпеки;
 6. Підключаємося.

Як підключитися до Wi-Fi в громадських місцях

Вийти з планшета в Інтернет можна практично в будь-якому місці. Wi-Fi став шалено популярним. Він є і в кафе, і в ресторанах, в бутиках і на вокзалах, в університетах та інших громадських місцях. Цікаво, що з самого початку Інтернетом могли користуватися тільки співробітники великих зарубіжних фірм. Минуло зовсім небагато часу, як всі його достоїнства стали доступні абсолютно для всіх.

Вже практично скрізь вже є спеціальні Wi-Fi зони, завдяки яким відвідувати улюблені сайти можна і сидячи на лавочці в міському парку. Всі поважають себе закладу обзавелися власним Інтернетом, яким вони із задоволенням діляться зі своїми відвідувачами. Для того щоб підключитися до будь-якого суспільного Wi-Fi, необхідно зробити практично все те ж саме, що і в розглянутому нами випадку домашнього підключення.

Словом, якщо ви виконаєте всі вищеописані дії, то вже зовсім скоро зможете оцінити переваги мобільного гаджета з виходом в глобальну Всесвітню мережу.

Тисни "Подобається" та читай кращі пости на Facebook

Новости