• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Урочисте відкриття обласного зльоту - конкурсу «Юні конструктори Дона-третього тисячоліття».


23 березня 2016 на базі Обласного центру технічної творчості учнів відбулося відкриття обласного зльоту - конкурсу «Юні конструктори Дона-третього тисячоліття». Конкурс проводився з метою залучення учнів до дослідницької, проектно-конструкторської, винахідницької та раціоналізаторської діяльності, підготовки їх до вирішення науково-технічних завдань.

У Конкурс проходить в два етапи: муніципальний і обласної. У поточному році в муніципальному етапі брало участь понад 4000 учнів. З них 250 осіб пройшли відбірковий етап і були допущені до обласного етапу.

Хлопці представили свої проекти в 12 номінаціях: техніка, авіаційна і космічна техніка, раціоналізація, радіоелектроніка, комп'ютерні технології, сільське господарство, енергетика та енергозберігаючі технології, мода і дизайн одягу, технологія художньої обробки матеріалів, архітектурний дизайн юні техніки - закладам освіти, робототехніка.

Проекти розроблені наступних тематик: настільні токарні верстати, розробки по отриманню альтернативних джерел енергії, установки для дистанційного запуску моделей ракет, цифровий мікроскоп, теплові насоси для опалення приміщень, медичні прилади, різні роботи, радіоуправляеми моделі і т.д.

З вітальним словом до учасників обласного етапу конкурсу звернулися:

- заступник міністра загальної та професійної освіти Ростовської області Мазаєва Марина Олексіївна;
- заступник міністра промисловості і енергетики Ростовської області Фролов Андрій Валерійович;
- директор центру розвитку інноваційної компетенції Ростовського державного університету шляхів сполучення Бібік Олександр Михайлович.

Крім того, була зачитана Урядова телеграма від Депутата Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації Іщенко Антон Анатолійович з побажаннями учасникам успішної роботи, авторам проектів - втілення в життя новаторських рішень.


Повернення до списку

Новости