• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Огляд книги - Річард Бренсон "До біса все! Берися і роби! "

Вітаю вас, наші дорогі читачі!

Сьогодні я поповню нашу скарбничку оглядів цікавих і вартих книг, які я прочитав недавно вперше або ж читав давно, але перечитав для відновлення в пам'яті. Зараз мова піде про книгу Річарда Бренсона "До біса все! Берися і роби! ". Я постараюся вас познайомити з автором даного твору, розкрити проблему, що піднімається і решаемую їм в книзі, а так само розповісти, чому я вирішив перечитувати цю книгу раз на місяць і вам того раджу.

Почнемо з автора. Річард Бренсон - широко відомий в світі бізнесмен, філантроп, мандрівник і людина, що поставила безліч світових рекордів. Є засновником компанії Virgin Group і самого бренду Virgin, що включає в себе більше 400 підприємств різних профілів: від музики до авіаліній та благодійності.

Народився Річард в Лондоні в 1950-му році. Батько адвокат, мати працювала в театрі, а також була пілотом і інструктором з пілотування. Саме від матері Річард взяв принцип того, що в житті потрібно досягати всього, що хочеться, вчитися тому, до чого любиш і ставати тим, ким мрієш, а будь-які, абсолютно будь-які перешкоди - всього лише виклик, який потрібно прийняти і виграти.

У біографії Річарда Бренсона багато воістину цікавих, повчальних і навіть захоплюючих моментів: від ранніх років в спробах заробити, саджаючи ялинки для продажу на Різдво, а також навчитися плавати за пару днів, до установки світових рекордів польоту на повітряній кулі. І так як все це і ще безліч історій відмінно описані в книзі "До біса все! Берися і роби! ", То більше про біографію ні слова.

Книгу "До біса все! Берися і роби! "Бренсон написав в 2006 році у віці 56 років, коли за спиною вже ціле життя, а в кишені є якась копійка. Ось тільки у Річарда це життя схоже на пригод Індіани Джонса, а копійка в кишені, не багато не мало, - кілька мільярдів доларів.

Так, як і багато авторів - Роберт Кіосакі, Ларрі Кінг та інші - Річард Бренсон описує різні життєві ситуації, а під кінець історії ділиться уроками і істинами, які він виніс. Але тут ці історії сприймаються не інакше, як пригодницькі розповіді, а тому книга читається як хороше художній твір - швидко, захлинаючись і з задоволенням.

Художності книзі додає і умовний поділ на 2 сюжетні лінії. В одній з них описується становлення автора як бізнесмена, історії та ситуації, що спонукали Бренсона на створення тієї чи іншої гілки компанії Virgin.

Спостерігаючи за тим, як створювалися Virgin Music, Virgin Atlantic, Virgin Unite і багато інших, ми вбираємо підприємницький досвід автора, зокрема беремо приклад в будь-якій ситуації мислити творчо і всюди шукати можливості для створення бізнесу (історія з наймом літака і історія з японським поїздом - яскраві приклади такого мислення).

Одна з таких історій починається словами "Найкращі з засвоєних мною уроків життя підносила мені тоді, коли я робив що-небудь незаконне". Вже цікаво, чи не так? Одна з таких історій починається словами Найкращі з засвоєних мною уроків життя підносила мені тоді, коли я робив що-небудь незаконне При належному підході до прочитання ці історії відмінно розвивають підприємницькі навички читача.

При належному підході до прочитання ці історії відмінно розвивають підприємницькі навички читача

Друга ж сюжетна лінія - це виклики і досягнення. Тут ми дізнаємося про двох подорожах на кораблі через Атлантичний океан, трьох польотах на повітряній кулі (через Атлантику, Тихий океан і навколо Світу), а також про благодійну акцію в Йорданії. Саме ці історії є кістяком книги. Саме в них закладені заклики автора жити повним життям, цінувати кожну мить, ризикувати (але не втрачати голову), любити близьких і робити добро іншим. Не 1 раз Річард нам говорить, що гроші - це лише засіб досягнення цілей, а якщо цілей немає, то і гроші не допоможуть. Що основою будь-якого бізнесу є користь для людей, а результатом - продукт або послуга (аж ніяк не гроші). І саме ці історії при належному підході мотивують і спонукають до дії.

Дивно, але при всьому при цьому, книга вельми не велика. Тут всього 9 невеликих глав з прологом і епілогом. На початку кожного розділу прописані принципи і уроки, мова про які піде в цьому розділі. Начебто невеликого змісту глави. І це дуже зручно. Епілог книги найкращим чином підсумовує і без того чудовий твір.

Якщо ви давно плануєте зробити щось, розпочати власну справу, розпочати самостійне навчання чому то, реалізувати стару мрію та інше, але до сих пір не зробили жодного кроку, то вам ПОТРІБНО прочитати цю книгу! Якщо і після неї у вас залишаться сумніви або брак мотивації, то подумайте, а чи треба воно вам? А може в зоні комфорту і правда краще? Але тільки, Бога ради, не звинувачуйте потім в свою лінь і / або нездатності побороти страх ваше походження, "неблагополучність" країни або поганого президента ...

Але навіть якщо ви вже займаєтеся улюбленою справою і життя вас влаштовує на 100%, прочитання даної книги не буде зайвим. Мені взагалі складно уявити адекватної людини, якому вона не сподобається. Кожен звідси візьме щось для себе, і якщо ви будете її читати не для галочки, то повірте, ця книга вас чому те, але навчить, до чого то, але спонукає. З цієї причини я взагалі вирішив перечитувати її кожен раз, як тільки мій заряд мотивації почне падати. А це вже означає, що сер Річард Бренсон її написав не даремно.

Однак, якщо ви шукайте чарівну формулу успіху, кнопку "Бабло" або іншу подібну річ, то поспішаю вас засмутити: у цій книзі її немає. Автор прямо говорить: "У мене немає секрету. У бізнесі не існує правил, яким можна слідувати. Я просто не покладав рук і, як завжди, вірив, що можу домогтися свого ". Якщо ви не згодні, що саме така позиція призводить до успіху, не читайте цю книгу. Вона явно не для вас.

Ну що ж, за традицією підведемо підсумки.

Річард Бренсон - "До біса все! Берися і роби! "

плюси:

  • У книзі описана цікава і пізнавальна життя цікавого і дивного людини, читаючи про яку хочеться жити так само;
  • Текст книги і його подача, а так само відносна стислість і відсутність зайвої води дозволяють прочитати книгу захлинаючись за один вечір;
  • Книга мотивує досягати своєї мети, реалізовувати мрії і жити повним життям. Якщо вона вас не смотівірует, щось не смотівірует ніщо (на жаль, а може й на щастя);
  • "Цінуй друзів", "Твори добро", "Працюй в команді", "Гроші - засіб, а не мета" - лише вершина списку правильних речей, нагадує автор. Не читайте книгу, якщо ви не згодні.

мінуси:

ВЕРДИКТ: одна з кращих книг для бізнесмена, прекрасне чтиво для книголюба і шанс переосмислити своє життя для кожного, кому вона потрапила в руки.

Оцінка FIRST-BILLION.COM: 10/10

Ось так, друзі. Маю велику надію, що спонукав вас прочитати це чудовий твір. Це буде означати, що моє завдання виконано, а інше вже за сером Річардом Ось так, друзі

Чудовим доповненням до даної статті буде опубліковано мою статтю про цілі.

Рекомендовано прочитати: « Мета - твій двигун до дії! »

Прочитайте її і якщо у вас до сих пір не прописані цілі - далі про успіх можете і не думати. Якщо вам сподобався огляд даної книги, можете прочитати два моїх попередніх огляду: на книгу Ларрі Кінга і на книгу Майкла Гербера.

Огляд 1: « «Нам всім потрібно почати говорити». Огляд книги Ларрі Кінга «Як розмовляти з ким завгодно, коли завгодно, де завгодно» »

Огляд 2: « «Ви ПОВИННІ почати власний бізнес» Огляд книги Майкла Гербера «Створення підприємства яке працювало б» »

Ну і звичайно якщо ви вже прочитали книгу Річарда Бренсона, то поділіться враженнями в коментарях, з чим згодні, з чим немає і так далі. Буду радий з вами її обговорити.

І тепер невелика новина. Справа в тому, що наш блог "На шляху до мільярда!" Бере участь в конкурсі Олександра Борисова "Кращий блог року на думку ISIF-LIFE.RU". Головним призом в даному конурсу є смартфон HTC One E8 Dual SIM, а так само 10 000 рублів і ми маємо намір їх забрати! Дуже сподіваємося на вашу підтримку, тримайте за нас кулачки, шановні читачі І тепер невелика новина

Ну а на цьому у мене все. Живіть повним життям і займайтеся тільки улюбленими справами!

З повагою, Олександр Попов !

"Я не будував плани стати багатієм. Радість життя і подолання перешкод - ось все, чого я хотів. І хочу до цього дня. Але я не стану говорити, що гроші не мають значення. Ми не печерні люди і не можемо харчуватися ягодами і корінням ... "
Річард Бренсон, "До біса все! Берися і роби! "

Вже цікаво, чи не так?
Якщо і після неї у вас залишаться сумніви або брак мотивації, то подумайте, а чи треба воно вам?
А може в зоні комфорту і правда краще?
Новости