• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Як зрозуміти, любиш ти людину чи ні?

  1. А якщо я сумніваюся?
  2. З очей геть з серця геть?
  3. Що підкаже серце?

Протягом життя любов відвідує нас неодноразово, і завжди в різному обличчі. Часто ми готові повірити, що зустріли свою долю, а потім зазнаємо поразки і розчаровуємося. Як зрозуміти, любиш ти людину чи ні? Цим питанням задаються багато, адже від нього залежить щастя.

А якщо я сумніваюся?

Багато хто думає, що сам факт сумнівів свідчить про відсутність любові. Мовляв, якщо любиш, то такі питання в голову не приходять. Насправді це не так. Ще Декарт стверджував, що сумніви свідчать про те, що ми мислимо, а значить, існуємо.

Сумніви виключені в тих випадках, коли ми охоплені пристрастю або страждаємо від нерозділеного кохання. Якщо Бже бурхливі емоції заспокоїлися, люди відчувають потребу дати оцінку свого стану, усвідомити те, що вони відчувають по відношенню до іншої людини.

А почуття завжди суперечливі. Ось тільки що обранець здавався найкращим, єдиним і неповторним, але раптом його необережне слово боляче поранило, в душі піднялася образа, і з'явилися сумніви. Так і виникає потреба зрозуміти, любиш ти людину чи ні насправді. Отримати відповідь дуже важливо. Сумніву не дають будувати відносини, загальмовують розвиток подій. адже від чого залежить сімейне щастя ? Звичайно, від того, чи є між подружжям справжня любов.

З очей геть з серця геть?

Одним з найбільш надійних способів перевірки почуттів виявляється, на жаль, розлука. Після взаємних образ і бурхливих сварок відносини між чоловіком і жінкою настільки розпалюються, що вони вирішують розлучитися хоча б на час. І ось тут можливі два варіанти. Або після розставання ви відчуєте полегшення і через кілька днів і думати забудете про колишнього коханого. Ви, можливо, будете дивуватися, навіщо потрібні почуття , Якщо і так все прекрасно, і життя розквітає новими барвами без них.

Або ви почнете сумувати, згадуючи час, проведений разом, слова улюбленого, його обійми. Якщо ви відчуваєте наполегливе бажання негайно бігти до нього і все пробачити, то не варто сумніватися: він саме той, хто вам потрібен.

На жаль, може трапитися і так, що ви почнете мучитися без вашого обранця через те, що залежні від нього. У цьому випадку ваші страждання будуть носити негативну емоційне забарвлення. Іншими словами, ви будете відчувати ненависть і роздратування від того, що вас тягне до цієї людини. А справжня любов пов'язана з позитивними емоціями.

Що підкаже серце?

Часто можна чути поради довіритися своєму серцю. Але як це зробити? Як відрізнити безліч думок від справжнього? Почути голос душі нам заважають спроби раціоналізувати те, що відбувається. Так що варто спробувати на час відключити оцінку і прислухатися тільки до емоційної складової. Просто опишіть для себе, що ви відчуваєте.

Нерідко люди припускаються помилки, вважаючи любов чимось постійним і незмінним. Насправді, почуття, які ми відчуваємо, можуть змінюватися. Це залежить від образ, від настрою і іноді навіть від втоми. І лише десь в глибині душі, куди не так-то просто заглянути, живе справжня любов, яку не можуть змінити ні розставання, ні зради, ні чужі думки.

Найкращим способом зрозуміти, любиш ти людину чи ні, є бесіда. відвертий розмова про любов дозволить вам краще зрозуміти один одного і відкрити нові грані не тільки в свого партнера, але і в собі. Бесіда допоможе звільнитися від образ і висловити те, що вас турбує.

Надайте таку можливість і вашому партнерові. Не соромтеся описувати ваші почуття, але тільки робіть це дбайливо, щоб ненароком не завдати душевну рану. Перш ніж щось сказати, ставте себе на місце іншої людини. Якщо ви були щирі, то ваші сумніви розтануть, а слідом за ними піде і роздратування, і залишиться тільки сьогодення.

Любов - це те, завдяки чому ми можемо прокидатися в хорошому настрої , Вона дає можливість навчитися радіти життю разом з обранцем. Вона додає сил і робить нас добрішими. Але за любов потрібно боротися, відвойовуючи її у образ і побутових проблем. А для цього потрібно рішучість і віра в те, що ви знайшли своє щастя.

  • Пропонуємо вам ознайомитися з повним списком статей, на головній сторінці Пізнавального журналу BeautyHuman.ru

А якщо я сумніваюся?
З очей геть з серця геть?
Що підкаже серце?
Як зрозуміти, любиш ти людину чи ні?
А якщо я сумніваюся?
З очей геть з серця геть?
Що підкаже серце?
Але як це зробити?
Як відрізнити безліч думок від справжнього?
Новости