• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Ричтрак, висотний штабелер

Виробник Toyota Material Handling Europe виробляє штабелери ричтраки для використання в різних умовах експлуатації, пропонуючи широкий асортимент моделей

Виробник Toyota Material Handling Europe виробляє штабелери ричтраки для використання в різних умовах експлуатації, пропонуючи широкий асортимент моделей.

Річтраки Toyota базової B-серії прості й ефективні в експлуатації випускаються вантажопідйомністю 1,2 - 1,6 т з висотою підйому вантажу до 8,5 м.

Висотні посилені ричтраки R-серії і Е-серії відрізняються високими швидкісними параметрами руху, підйому, опускання вил і гальмування. У лінійці моделей пропонуються ричтраки вантажопідйомністю від 1,4 до 2,5 т з висотою підйому до 13м. Річтраки прості в управлінні, завдяки інтелектуальному інтерфейсу, техніка підходить для високо інтенсивних робіт. Використовувана в лінійці техніки система змінного струму нового покоління знижує загальні експлуатаційні витрати і збільшує термін роботи техніки. Річтраки E-серії, до того ж, оснащені унікальною системою нахилу кабіни. Її конструкція дозволяє зменшити напругу шиї і плечей оператора, швидше і точніше позиціонувати вила з вантажем.

Штабелери N-серії оснащені вузьким шасі, призначеним для роботи в умовах, де простір обмежений: при блочному штабелировании, при роботі в набивних (проїзних) стелажах.

Ричтрак Toyota Reflex F-серії створений для чотириходового способу обробки довгомірних вантажів, а також роботі з звичайними піддонами в обмеженому просторі. Можливі варіанти його виробництва з різною шириною розсування вил.

Серія Toyota Reflex O розроблена і випускається для роботи на ухилах, рампах, на нерівних поверхнях з можливістю виїзду для роботи на вулиці. Дані ричтраки дозволяють здійснювати і завантаження автомобілів завдяки збільшеному дорожньому просвіту (кліренсу) і комплектації суцільнолитими колесами.

Новости