• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Франшиза сімейного бізнесу: прокат дитячих товарів Baby Service

 1. - Роздумуєте як і з чого почати невеликий сімейний бізнес? - Може у вас вже є свою справу і воно...
 2. Відгуки Партнерів Baby Service.
 3. Давайте рости разом!
 4. Baby Service працює в мiстах:

- Роздумуєте як і з чого почати невеликий сімейний бізнес?

- Може у вас вже є свою справу і воно якось пов'язаний з товарами і послугами для діточок і батьків?

- Ви шукаєте нові можливості і вам подобається працювати для дітей?


Пропонуємо працювати разом з нами!


Ви можете почати працювати під нашою ТМ Baby Service навіть якщо у вас вже є свій працюючий бізнес в цьому напрямку.

Якщо ви тільки збираєтеся відкрити прокат дитячих товарів, то у нас однозначно є чому повчитися. Ми розповімо про всі нюанси і тонкощі цієї справи відразу. Навчання онлайн, робота в співдружності з нашими Партнерами з інших міст зробить ваш бізнес ефективніше і цікавіше.

Сьогодні Baby Service - це справжня команда, яка надає якісні послуги в будь-якому з 25 міст, де ми працюємо. Наші клієнти комфортно вирішують свої питання по всій мережі Baby Service в Україні.

Для вас - це відмінна можливість почати свій перший самостійний бізнес в партнерстві з компанією, яка вже 11-й рік на ринку дитячих товарів і послуг й яка першою відкрила, прокат дитячих товарів в Україну.


Чому це краще - працювати разом з Baby Service?

 • Ви працюєте на себе, але не поодинці.
 • Ви працюєте під ім'ям, яке має історію і хорошу репутацію.
 • Наша марка вже зареєстрована і вам не треба вкладати в це сили, час і гроші.
 • У нас загальний рекламний бюджет. Значить у вас більше можливостей для просування свого бізнесу при менших витратах.
 • Ви зможете використовувати наш вже багаторічний досвід в цьому бізнесі.
 • Ви отримуєте для роботи готовий сайт на піддомені, хостинг і підтримку.
 • Навчання пошуковому просуванню і контент-маркетингу.
 • Ви отримуєте маркетинговий план розвитку покотився дитячих товарів саме в вашому місті. Те скільки, чого і де купувати - не доведеться вишукувати в інтернеті - ми все розповідаємо.
 • І це далеко не все ...


А найголовніше - ви почнете заробляти швидше!


Ми відкрили прокат для дітей та батьків в Україні в 2005,

Були першими і залишаємося кращими, знаємо про цю справу все!

Ви теж будете знати і вміти це.


Відгуки Партнерів Baby Service.


Сергій Корогод, Партнер Baby Service м.Запоріжжя.

2 роки тому в мені розгорівся вогник і оформилося тверде бажання почати свій бізнес
2 роки тому в мені розгорівся вогник і оформилося тверде бажання почати свій бізнес. До цього власною справою я не займався, працював у великій компанії і можна сказати жив від наради до наради, від зарплати до зарплати. Набридло. Накопичився певний життєвий досвід і я вирішив, бізнесу бути. Точніше, бути прокату дитячих товарів в Запоріжжі. Любов до дітей і саморозвитку, виключно позитивна атмосфера бізнесу і невичерпне ринок стали моєю птахом-трійкою, що забрала в свою справу.


Якщо ви, читаючи ці рядки, ще не вирішили чи варто прокатний бізнес вашої уваги чи ні, то врахуйте три фактори. Прокат дитячих товарів це: Справа, яку неможливо не любити; впевнений погляд у майбутнє; створення цього майбутнього самостійно, таким, яким ви хочете його бачити.


Ведення сучасного бізнесу вимагає постійного особистісного розвитку, і це не так просто як може здатися. У Baby Service налагоджено, культивується і постійно вдосконалюється співробітництво, з одним застереженням: абсолютно відсутня внутрішня конкуренція. Така підтримка, яка надається колегами, (не тільки на етапі запуску) дорогого коштує.


2 роки тому я вирішив відкривати свою справу під маркою Baby Service і зараз абсолютно про це не шкодую, більше того, пройшовши дворічний путь я впевнений, це було єдино правильне рішення для мене тоді.


Повірте бувають важкі періоди, проте приклад успішних колег, не дає опускати руки. Користь такої підтримки важко переоцінити. Допускаю, що маючи успішний досвід ведення інтернет-бізнесу в інших сферах, ви зможете займатися прокатом самостійно. Однак якщо такого досвіду немає, тоді пробуйте приєднатися до спільноти Baby Service.


Все, що було обіцяно Оленою Фетісової при підписанні договору франшизи збулося. Головне любите свою справу і приділяйте багато уваги, поки не підросте (ну все як у справжніх дітей) і вам воздасться сторицею.Анна Вахромова Партнер Baby Service м.Вінниця.


Перше, що спало на думку, окинувши поглядом 3.5 роки роботи в компанії з Baby Перше, що спало на думку, окинувши поглядом 3 Service - це як складно бути мамою-одиначкою 1-го, 2-х дітей, що вже говорити про 25-ти. Це я про тебе, "мама Бейбісервіса". Кожному "дитя", щось від тебе потрібно, а в добі всього 24 години ... І я прекрасно розумію, що часом самої колись просто пообідати.


Коли прокат став основним і єдиним (поки :) бізнесом, мені стало ще комфортніше працювати під ТМ Baby Service. Відчуваю, що я потрібна людина в цій компанії, а не просто панночка, про яку забули після покупки франшизи.


Baby Service - величезна машина, я б навіть сказала поїзд з 25-ю і більш вагонами.
Це приголомшлива можливість ділитися робочими моментами, хорошими і поганими. Це РІВЕНЬ! Я б ніколи не купила франшизу в іншого прокату, хоча б тому, що мені соромно було б кому-то скидати посилання на мій типу сайт.
Коли мені запропонувало співпрацю найбільша медіа-компанія в місті, вони сказали, що вибрали нас через дизайн сайту, контенту і мережі в 25 містах України.
Мені було дуже приємно, що у Вінниці саме я і мій Baby Service представляють послугу прокату дитячих товарів.Айкануш Оганджанян Партнер Baby Service м.Маріуполь.

Працюємо в мережі Baby Service вже три роки. Жодного разу не пошкодували, що відкрили службу прокату в місті Маріуполі саме з Baby Service. Лена Фетисова допомагала з усіх питань. Рекомендуємо всім, хто збирається відкрити свою справу.


Леся Тараненко Партнер Baby Service р Кіровоград.


Майже 4 роки тому я почала займатися прокатом дитячих товарів під ТМ Baby Майже 4 роки тому я почала займатися прокатом дитячих товарів під ТМ Baby  Service Service. Можна довго міркувати й сперечатися що краще: самостійний бізнес або франшиза. І якщо я скажу, що франшиза дасть більш швидкий старт, чітке розуміння як і куди рухатися - мені можуть заперечити, що всього цього можна навчитися і самостійно, найняти коучів, маркетологів і т.д.


Але з чим точно не посперечаєшся, так це з тим, що разом з Baby Service я знайшла Команду. Саме так, з великої літери.


У різних куточках нашої країни живуть люди, які підкажуть, поділяться своїм досвідом у цій сфері, допоможуть з асортиментом товарів, скооперуються для спільної закупівлі. Їм можна зателефонувати у справі і говорити годину поспіль, плавно переключившись з питань бізнесу на інші цікаві теми.


Будучи в місті, де є Baby Service, сміливо можна заїхати в гості до Партнеру, і мені там будуть раді, так само, як і я буду рада Партнерам в моєму місті.


І ось ця Команда - вона неоціненна, цього ви не отримаєте ні за які гроші світу, ні з яким самостійним бізнесом!Сергій Серокуров Партнер Baby Service м.Харків

Добрий день
Добрий день. Я - Сергій Серокуров "Папа Серьожа", ваш Baby Service з Харкова, почав працювати з квітня 2010 року.
У процесі вивчення ринку прокату дитячих товарів зустрів пропозицію від Олени Фетісової, і миттєве рішення про співпрацю вважаю найвдалішим вчинком на цьому терені))
Що дало нам співпрацю з Baby Service:
- Впевненість на старті, що все вийде. Набагато легше і спокійніше йти в невідому тобі сферу, коли бачиш позитивні приклади і заздалегідь розумієш, що все закінчиться добре))
- Економія часу і сил. Розпочаті помилки, нерозтрачене даремно час і гроші - думаю, з Baby Service ми заощадили не менш 2-х років проб і помилок "починаючого підприємця".
- Практичний досвід партнерів з інших міст. Партнери в різних містах не конкуренти, тому приховувати між собою нам нічого: ми використовуємо досвід удач і невдач наших колег, у багато разів знижуючи власні ризики.
- Спільні оптові закупівлі. Набагато простіше знайти відповідних постачальників, домовитися про вигідні умови, коли ведеш розмову від імені всеукраїнського бренду.
- Навчання і розвиток. Інструменти, без яких сьогодні не вижити в інтернет-просторі. На регулярних зустрічах з Оленою Фетісової Партнери безкоштовно і в доступній формі отримують знання з сучасного ведення бізнесу в мережі - контент-маркетингу, СЕО, контекстній рекламі.
- Завжди в курсі. З одного міста всієї картини світу на побачити - нові яскраві іграшки дитині, нові позиції прокату, нові можливості для розширення свого бізнесу, останні тенденції в інтернет-просуванні, додаткові послуги або продажу - у підприємця-одинака є всі шанси прогавити свою вигоду або відстати від конкурентів.
- Друзі-однодумці в багатьох містах України. Знайомство з цікавими позитивними людьми, розмова "на одній мові", загальні плани і цілі, безкорисливий обмін досвідом - далеко не в кожній сфері діяльності можна відразу знайти стільки колег, відкритих до спілкування.
На очікуваний дохід по самому позитивному прогнозу ми вийшли протягом першого року, за другий другого рік цей дохід подвоїли, і т.д.
Сьогодні у Baby Service - Харків просторий салон, колектив 5 осіб, нас впізнають на вулиці і в дитячих магазинах))
Якщо вибирати між самостійним плаванням одинаки і роботою з повним набором інструментів під ТМ Baby Service - це як вибір надійного і безпечного автомобіля для Вашої сім'ї між шедевром Самоделкина і Мерседесом))
Завжди ваш, Папа Сергій;)Діана Василенко Партнер Baby Service м.Одеса


Всім привіт! Близько півроку тому мене, як то кажуть, осінило. В голові чітко Всім привіт засіла думка про те, що я хочу кардинально поміняти щось у своєму житті, і це «щось» стосувалося сфери діяльності і можливості реалізувати себе в своєму ж.


Роздумуючи над тим, що було б для мене цікаво, я відкрила для себе послугу з прокату дитячих товарів і вирішила, що хочу присвятити себе цілком і повністю цього заняття. А познайомившись з власником бренду ТМ Baby Service Оленою Фетісової, з роботою компанії "зсередини" і з людьми, які цю роботу організовують і виконують, зрозуміла - саме так повинна виглядати якісна служба, що надає дану послугу!


Тому питання про самостійне відкриття бізнесу або ж співробітництво з будь-якої іншою компанією навіть не розглядалося.
Так і з'явилося представництво Baby Service в Одесі.
І хоч працюємо ми всього 4 місяці, я з упевненістю можу сказати, що у нас усе ще попереду, адже рухатися в даному напрямку з такою підтримкою, яка присутня в «сім'ї» Baby Service - одне задоволення!


Ірина Сафарова Партнер Baby Service м.Львів. З 9 лютого 2009 року.


Ідея Відкрити прокат дитячих товарів прийшла до нас з чоловіком у світлий суботній Ідея Відкрити прокат дитячих товарів прийшла до нас з чоловіком у світлий суботній  день, один Із тих, коли Нічого НЕ заваджає сделать Нарешті Генеральне прибирання и розвантажіті кімнати, спакувавші непотрібні Вже РЕЧІ Нашої Донечки и вінісші їх кудісь на «трівале зберігання» для наступної малечі день, один Із тих, коли Нічого НЕ заваджає сделать Нарешті Генеральне прибирання и розвантажіті кімнати, спакувавші непотрібні Вже РЕЧІ Нашої Донечки и вінісші їх кудісь на «трівале зберігання» для наступної малечі. Тоді я, пам'ятаю, кажу: «класно Було мати можлівість це все взяти тоді, коли нужно, и повернути, коли потреба відпала». Це трапилось самє тоді, коли ми з чоловіком Вже добряче Втома від его «нормальної и стабільної» роботи, від того, что Йому Постійно доводиться від ранку и до вечора делать, что не приносить ні видимого удовольствие, ні гарного доходу.

Чи не гаючі годині, ми начали моніторіті простори інтернету, шукаючи, чи не взявши хтось втілюваті ідею оренди дитячих товарів на Рівні бізнесу. В улюбленого Львові таких пропозіцій на тій годину не Було, но в Києві ми натрапілі на симпатичний маленький сайт (тоді ВІН БУВ сортаменту таким :) з тім, что ми Шукало!

Це Було Перше чудове Відчуття, Пожалуйста нам подарували співпраця з Baby Service - Ми не одні! Чесно кажучи, це Відчуття и досі, после семи років роботи, є нашим бізнесовім лейтмотивом. Ми не були Самі ні хвилини Із самого качана. Ні тоді, коли бігалі в Податковий, оформляючі Різні папери, ні коли обирали Операторів для зв'язку з клієнтами, ні тоді, коли вчились працювати в інтернеті, ні тоді, коли мій чоловік біг Київським вокзалом запізнюючісь на потяг разом Із Леною Фетісовою, несучі в руках ті Заповітні 10 ваг, Які нам люб'язно позичена «для качана».

Ми разом перетворювалі наш сайт Із такого Собі сайту-візитки на функціональний сайт Наповнення контентом и можливости, ми разом раділі кожному новому Партнеру в мережі Baby Service, ми разом знімали наш перший офіс, и разом переїжджалі в новий.

За сім років роботи ми бачили, як з'являлись и Зникаю у Львові прокатікі-одинаки, бачили як смороду здають напіврозвалені РЕЧІ віходячі до КЛІЄНТІВ у тапочках на ГАНОК, не беруть Авансовий платіж, здають по нерозумнімі ценам РЕЧІ, а потім .... закріваються.

У команді Baby Service так не розслабішся)) Тут з самого качана у всех є мета тримати послугу на високому Рівні, и спостерігаючі за успіхамі колег, мотівуєшся й сам. Команда Baby service - це друзі. Друзі в різніх куточками країни, Які натхненні однією ідеєю та метою, и в якіх підтримка Одне одного - це вкладення в свой бизнес.

Купуючі франшизу Mc Donalds ви отрімаєте вказівку на ті, которого кольору повінні буті столи у торговому залі. Купуючі франшизу Baby Service ви отрімаєте вказівку создать успішній бізнес. І, повірте, ви це Зроби! Аджея вам будут допомагаті професіонали своєї справи Із 25 міст України))


Анастасія Жур Партнер Baby Service м.Київ


У цій Команді і цьому бізнесі я три роки У цій Команді і цьому бізнесі я три роки. І можу сказати багато хорошого про Baby Service, Партнерів та Олену Фетисову. Але зараз хочу поговорити про тих, хто тільки роздумує приєднатися до нас чи ні. І якщо ви читаєте це, то цілком можливо ви в числі таких.

Я знаю як ретельно Олена Фетисова вибирає кожного, хто отримає шанс приєднатися до нас. І це неспроста. Адже новий Партнер отримає не тільки накопичені за 10 років знання, навички, досвід, фішечки, зв'язку. На додачу до цього йде, мабуть, головне - створена усіма нами репутація кращого в світі прокату дитячих товарів. Це багато чого варте! Ми лідери на ринку України, єдиний прокат дитячих товарів на планеті з такою довгою історією. У цій галузі ми найбільша мережа в світі. Є сайти, на яких представлені багато прокати, але немає бренду під ім'ям якого працює стільки підприємців.

У своїй команді ми хочемо бачити сильних і перспективних гравців. Рівних собі.

Я часто зустрічаю думку, що це простий і зрозумілий вид бізнесу. Це не так. Навіть бувалі підприємці (як показує досвід) не відразу розуміють у чому його сіль. У цьому перевага франшизи - на блюдечку ви отримаєте безліч вже вирішених за вас проблем, знання і підтримку. Як ви це використовуєте залежить від вас.

Я отримала бажаний дохід (і навіть більше), цікаву діяльність (роботою це, слава Богу, не назвеш) і близьких мені друзів (користуючись нагодою, передаю особливо полум'яний привіт до Львова, Кіровоград та Харків ;-)). Хочу подякувати Олену за те, що три роки тому вона повірила в мене і взяла в свою Команду. За все, чим зі мною поділилася вона і інші Партнери. За те, що ми разом примножили.


Давайте рости разом!


Хочете обговорити можливу співпрацю? заповніть НАШУ АНКЕТУ .

Кого ми хочемо бачити в числі наших партнерів:

- Тих, хто хоче побудувати серйозний довгостроковий бізнес
- Тих, хто розуміє, що буде отримувати задоволення від роботи з батьками, дітьми та дитячими товарами.
- Хто вже зареєстрував підприємницьку діяльність або збирається це зробити, почавши співпрацю з нами.
- Хто має вільні або позикові кошти від 3000 доларів
- Хто готовий вчитися, отримувати нові знання, навички та досвід.
- Хто хоче самостійно впливати на свій рівень доходів.

Ми відповідаємо на кожен запит. Якщо Ви не отримали відповідь на протязі тижня - ймовірно поштова адреса був зазначений не точно. Напишіть ще разок просто свої контакти.


Baby Service працює в мiстах:

Київ Запоріжжя Луганськ Дрогобич Одеса Суми Олександрія Севастополь Харків Львів Маріуполь Вінниця Трускавець Стрий Житомир Кривий Ріг Кіровоград Миколаїв Полтава Рівне Моршин Черкаси Мелітополь Бровари Запоріжжя Ялта Біла Церква Луцьк Кишинів (Молдова)

Роздумуєте як і з чого почати невеликий сімейний бізнес?
Може у вас вже є свою справу і воно якось пов'язаний з товарами і послугами для діточок і батьків?
Ви шукаєте нові можливості і вам подобається працювати для дітей?
Чому це краще - працювати разом з Baby Service?
Хочете обговорити можливу співпрацю?
Новости