• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Дитячий садок для дорослих

 1. «Бізнес для інтелектуалів»: як відкрити тренінгову компанію і зробити її успішною менш ніж за 100.000 рублів
 2. Бізнес-тренінг в горах
 3. Бізнес ідея №5721. Квест з викраденням креативщика
 4. тренінги наосліп
Розваги

Бізнес-ідея №5258 Бізнес-ідея №5258

Американський на ім'я Мішель Джоні Лапідос реалізувала незвичайну ідею дитячого садка для дорослих. Щоб відвідати Preschool Mastermind, сорокарічні дядечки і тітоньки платять від 333 до 999 доларів.

Пам'ятається, колись всі ми співали нехитру пісеньку: «А я хочу, а я хочу знову: по дахах бігати, голубів ганяти, дражнити Наташку, смикати за косу, на самокаті мчати па Дваро» ... Що ж, американка з Брукліна по імені Мішель Джоні Лапідос, дама з червоним волоссям, надає всім бажаючим повернутися в дитинство таку можливість. За гроші.

Офіційно її комерційне дітище називається «психологічний семінар» або, якщо хочете - «тренінг». Ще більш офіційно послуги, які надає клієнтам Мішель Джоні Лапідос, можна охарактеризувати як «дошкільне виховання і освіту», але тільки не для дітей, а - для дорослих! Називається це дошкільний заклад для дорослих, а простіше кажучи, дитячий сад, Preschool Mastermind.

Чим же займаються «діти» в дитячому саду у «мами» Джоні Лапідос? Так тим же, чим і інші діти (тільки справжні) в своїх гуртках раннього розвитку, в так званих «розвиваючих центрах»:

 • іграми по формуванню логічного мислення і мовних навичок (вони описують картинку про їжачка і лисицю);

 • самі малюють пальчиковими фарбами на ватманського папері,

 • розвивають «дрібну моторику» монтессори-завданнями,

 • співають,

 • мають заняття з психологом - начебто казкотерапії

А ще відвідувачі «дитячого садка» Preschool Mastermind, як і діти в дитячому садку, дотримуються гігієнічний здоровий режим: вчасно їдять, сплять на тихій годині, виходять гуляти у двір подихати повітрям і там - бігають, грають в рухливі командні ігри, (розраховані на дітей 4-6 років), будують замки з піску, ліплять пасочки. "Бред" - скажете ви? Між іншим, у дорослий дитячий сад вишикувалася черга з бажаючих його відвідувати сорокарічних бізнесменів. Для них це своєрідних тренінг, який не запропонує жодна тренінгова компанія.

Тренінг проходить протягом 5-ти тижнів. Розцінки: від 333 долара до 999 доларів (за преміум-програму). Преміум-програма - це дитячий сад з ночівлею. «Діти» сплять на підлозі в горі подушок - в спальні імітує «дитячу», вихователька гасить світло і читає «групі» на ніч - обов'язкову казку. Інші ж відвідують «дитячий сад» лише на півдня, після обіду їх забирає додому внутрішній Батько ...

Як називається професія, з якою в цей бізнес прийшла виросла дочка парочки хіпі - Мішель Джоні Лапідос? По-русски ця професія називається «масовик-витівник». А на модному бізнес-жаргоні сьогоднішнього дня це називається «ігровий консьєрж». Зараз такі модні всілякі консьєрж-сервіси, так ось це один з них - ігровий консьєрж-сервіс. (Не плутайте з конс'єржкою в парадному!)

Консьєрж: що за звір такий? На Заході слово консьєрж - вживається ширше і частіше, має більше значень. Ось, наприклад, в одному зі своїх словникових значень слово «консьєрж» означає: «безпосереднє спілкування, зіткнення з будь-ким. Приклад: Консьєрж з хворим ». Ми зазвичай в таких випадках говоримо «контакт», а психотерапевти кажуть «раппорт». Таким чином, «консьєрж» - це коли хтось спілкується з вами близько і тісно, ​​з метою допомогти, бути завжди на зв'язку.

Сам така людина - фахівець консьєрж послуг. Як ви розумієте, люди потребують самої різної допомоги, з різних приводів. Тому і «служби консьєрж» бувають різні: юридичний консьєрж, консьєрж в готелі в незнайомій країні, медичний консьєрж, ігровий консьєрж ... Консьєрж і найрізноманітніші «служби консьєрж» це новітня мода - тренд. Мода швидше на слово, ніж на явище як таке, яке було і буде завжди!

Мода швидше на слово, ніж на явище як таке, яке було і буде завжди

Цікаво те, що реалізована бізнес-ідея Мішель Джоні Лапідос нарвится далеко не всім. В Америці прийнято чомусь вважати жителів Брукліна «дурнями за замовчуванням» і новим жартів на цю стару тему, звичайно, тепер немає меж. Так що там тільки жарти! В інтернеті ллються потоки бруду від американців, які не можуть висловити, як вони розгнівані таким «відвертим знущанням над усім, що є святого» в душі обивателя.

Особливо дратує всіх звичайно, заяву самої підприємниці Мішель Лапідос: «Так, ми граємо. Але гра - це великий бізнес ». І справді. Її семінар (а Preschool Mastermind це саме обмежений за часом семінар) коштує недешево. Насправді, щоб затіяти подібний бізнес, нічого нового вміти не потрібно. Якщо ви - колишня вихователька дитячого садка, якщо ви закінчили факультет «дошкільної освіти», то ви можете сміливо повторити досвід Мішель Джоні Лапідос. Відкривайте свій дитячий сад і набирайте в групу ... от тільки не малюків, а дорослих дядечок і тітоньок, які погодяться відвідувати ваш дитячий садок.

14.04.2015

ще цікавіше

«Бізнес для інтелектуалів»: як відкрити тренінгову компанію і зробити її успішною менш ніж за 100.000 рублів

Чи можна сьогодні знайти вільну нішу в тренінговому бізнесі, в якій можна стабільно заробляти? Відповідь - «так»! І для цього не обов'язково вкладати мільйони, досить і 80 тис. Рублів.

Бізнес-тренінг в горах

Мати-природа все більше починає розглядатися як величезний зал для бізнес-тренінгів. За значні суми співробітників компаній возять в екстрим-тури з коучами і бізнес-тренерами в якості гідів.

Бізнес ідея №5721. Квест з викраденням креативщика

Іноді для того, щоб мозок почав креативити, йому потрібна конкретна струс. Одне з рекламних агентств США придумали квест-викрадення творчих співробітників з прив'язкою їх до дерева.

тренінги наосліп

Добровільно позбавити себе зору на кілька годин, днів або навіть тиждень - в наш час на таку послугу шикуються черги, а її замовники готові платити за неї солідні гроші.

Чим же займаються «діти» в дитячому саду у «мами» Джоні Лапідос?
Бред" - скажете ви?
Як називається професія, з якою в цей бізнес прийшла виросла дочка парочки хіпі - Мішель Джоні Лапідос?
Консьєрж: що за звір такий?
Новости