• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Business Assist - незалежна експертна оцінка

ТОВ «Бізнес Ассіст» (Business Assist, LLC) є частиною міжнародної групи Concordia Global Network і представляє в Україні інтереси міжнародної компанії, яка спеціалізується на визначенні розміру і врегулювання збитків, проведенні сюрвейєрських оглядів, оцінки майна і майнових прав по всьому світу  Concordia Consultancy Ltd ТОВ «Бізнес Ассіст» (Business Assist, LLC) є частиною міжнародної групи Concordia Global Network і представляє в Україні інтереси міжнародної компанії, яка спеціалізується на визначенні розміру і врегулювання збитків, проведенні сюрвейєрських оглядів, оцінки майна і майнових прав по всьому світу Concordia Consultancy Ltd . ТОВ «Бізнес Ассіст» (Business Assist, LLC) офіційний представник і генеральний партнер в Україні міжнародної компанії CBA Cross Border Associates , Основною місією якої є допомога в залученні інвестицій і продажу бізнесу по всьому світу. ТОВ «Бізнес Ассіст» (Business Assist, LLC) було створено 02 жовтня 2007 року і являє собою мульти сервісну компанію, яка об'єднує в собі наступні напрямки діяльності:

послуги БТІ

незалежна оцінка

Юридичні послуги

страховий консалтинг

Судова експертиза

розрахунок збитків

За результатами досліджень Національного бізнес-рейтингу ТОВ «Бізнес Ассіст» (Business Assist, LLC) стало «Лідером галузі 2012» у своєму виді діяльності. У 2015 році це почесне звання було підтверджено. Багаторічний досвід співпраці з банками, страховими компаніями та аудиторськими фірмами, великими торговельними, виробничими, керуючими компаніями, органами державної влади та місцевого самоврядування, правоохоронними органами, судами всіх інстанцій, науково-дослідними інститутами судових експертиз, Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, Національною Академією наук Україна виробив у нас свою концепцію виконання поставлених перед нами завдань, що, в свою чергу, дає Вам гарантію 100% якісного ре результату.

Чому Вам має сенс зупинити свій вибір на «Бізнес Ассіст»:

 • Знання. Як частина міжнародної групи Concordia Global Network ми маємо можливість використовувати в своїй роботі не тільки вітчизняні, а й передові зарубіжні технології, в тому числі проходячи обов'язкову щорічну сертифікацію, згідно високих стандартів Concordia Consultancy Ltd.
 • Досвід. Наш колектив - це команда професіоналів, з більш ніж 18 річним досвідом, мають наукові звання, ступеня і урядові нагороди, сертифіковані Фондом державного майна України, атестовані Міністерством юстиції України та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.
 • Швидкість. Робота з різними, але в більшості своїй дуже вимогливими замовниками, привчила нас до оперативності у виконанні робіт, при цьому без шкоди для якості.
 • Ціни. Гнучка тарифна політика, розрахована насамперед на подальші довгострокові, партнерські відносини з замовниками.
 • Масштабність. Наші представники перебувають у всіх обласних центрах і великих містах України. Ми можемо гарантувати прибуття нашого фахівця протягом години на об'єкт дослідження.
 • Якість. Співпраця з провідними аудиторськими компаніями дозволило нам накопичити великий досвід оцінки активів, згідно з Міжнародними Стандартами Фінансової Звітності для цілей міжнародного аудиту, що є найбільш складним і відповідальним напрямок оцінки.
 • Широкий спектр послуг. Ми можемо запропонувати свої потенційним клієнтам всі без винятку існуючі в Україні варіанти визначення вартості, а саме: проведення незалежної оцінки майна і майнових прав, в тому числі ми маємо право проводити оцінку живопису, скульптур, антикваріату, експертну грошову оцінку земельних ділянок, судову експертизу.
 • Діапазон застосування. Звіти та експертні висновки, виконані фахівцями нашої компанії, можуть бути використані для цілей оподаткування, отримання кредиту в банку, визначення величини орендної плати, приватизації державного та комунального майна, визначення стартової ціни для продажу на відкритих торгах, для відображення в бухгалтерському обліку, визначенні ціни позову.
 • Програмне забезпечення. Окремий підрозділ нашої компанії спеціалізується на розрахунку збитків, використовуючи при цьому в своїй роботі тільки ліцензовані програмні комплекси: Audatex, DonRest, Автобаза, АВК. Що дозволяє відповідально і компетентно проводити розрахунок збитків.
 • Компетентність. Фахівці нашої компанії постійно підвищують свою кваліфікацію, беру участь в профільних конференціях і семінарах, в тому числі в якості спікерів і модераторів.
 • Супровід клієнта. 100% підтримка клієнта на всіх етапах співпраці з нами, і максимальна об'єктивність проведених оцінок та експертних досліджень.
 • Визнання. Наша компанія є акредитованим і відібраним суб'єктом оціночної діяльності з надання послуг уповноваженим особам Фонду гарантування вкладів фізичних осіб в процесі здійснення тимчасової адміністрації або ліквідації банків.
 • Позитивні відгуки. Клієнти нашої компанії завжди готові дати нам свій позитивний відгук, за результатами співпраці з нами і рекомендувати. Як надійного і компетентного партнера.

ТОВ «Бізнес Ассіст» надає послуги на високому професійному рівні, проводить оцінку на основі національних і міжнародних стандартів. У разі необхідності має можливість, забезпечити проведення незалежної оцінки по всій території України, завдяки наявності представництв у всіх обласних центрах і великих містах України.

Ми будемо вдоволені, якщо Ви вважаєте для себе можливим звернутися в нашу компанію,

Завжди Ваш, Олексій Мухін

Кандидат економічних наук, Заслужений економіст України.

Перший Віце-президент «Союзу експертів України»

Новости