• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Бізнес-план пейнтбольного клубу

 1. Відкриваємо пейнтбольний клуб
 2. Як не крути, а без бізнес-плану нікуди!
 3. Отримати необхідну, при мінімальних вкладеннях!
 4. Рекомендації та побажання від успішного бізнесмена
 5. Як відкрити свій пейнтбольний клуб - поради бувалих
 6. Трохи корисної інформації та коротка презентація бізнес-плану пейнтбольного клубу:

Увага! Безкоштовний бізнес-план, пропонований для скачування нижче, є зразковим. Бізнес-план, найкращим чином відповідає умовам вашого бізнесу, необхідно створювати за допомогою фахівців.

Про свій успіх нам розповість Євген Польовий, який володіє пейнтбольним клубом.
Йому вдалося розробити досить прибутковий бізнес, хоча і сезонний (взимку прибуток помітно знижується, хоча і ведуться певні роботи в цьому напрямку). Місце для клубу було обрано за містом. На сьогоднішній день в клубі працюють менеджер по роботі з клієнтами, технічний фахівець, 2 інструктора і 2 судді.

Відкриваємо пейнтбольний клуб

Чому пейнтбол?

Є багато причин, за якими я вирішив зайнятися подібного роду діяльністю, але все ж виділю наступні:

 • є шанувальником цього виду спорту (частенько сам із задоволенням беру участь у грі, якщо не у всіх клієнтів вистачає людей);
 • перспективи, які відкривалися в разі успішного відкриття клубу;
 • отримання стабільного гідного заробітку.

Як не крути, а без бізнес-плану нікуди!

Як і для відкриття будь-якого проекту, мені потрібен був стартовий капітал. І тільки коли я дізнався, де і в якому банку його взяти, я вперше зіткнувся поняттям «бізнес-план».

Адже без нього мені б не дали кредит. Після ретельного вивчення інтернету, я не міг знайти собі щось, що шукав, всі вони були мені не по кишені, а безкоштовні які я скачував, не несли ніякого смислового навантаження.

Уже став замислюватися про закриття бізнесу, як мені на очі потрапив сайт з дешевими шаблонами бізнес-плану. Ціна влаштовувала, я особливо нічого не втрачав в разі невдачі.

І на мій превеликий подив, шаблон практично за всіма критеріями мені підходив, залишалося тільки підкоригувати потрібні цифри, і виходив чудовий бізнес-план. Благо фахівців за такими розрахунками у мене вистачало.

Не минуло й місяця, як робочий бізнес-план був готовий. Банк видав мені необхідну суму кредиту в розмірі 15000 у.о. І я почав працювати над запуском свого клубу.

Слідуючи від пункту до пункту, покроково, я підібрав якісний персонал, замовив необхідне спорядження і техніку, а також, знаючи, що робити далі, запустив рекламу своєму клубу. З кожним наступним міні-успіхом моя впевненість тільки росла!

Отримати необхідну, при мінімальних вкладеннях!

Ви запитаєте мене, чи буває таке? Можливо, мені пощастило, а може просто мені вдалося знайти раціональний вихід зі складної ситуації в плані пошуку бізнес-плану і запуску проекту.

Відкоригувати шаблон у фахівця мені допомогло суттєво заощадити при початкових витратах.

Якщо ж Ви вважаєте, що не зможете знайти підходящого економіста-корректировщика ваших даних, можу порадити звернутися до того ж сайту, де був придбаний безпосередньо сам шаблони.

Рекомендації та побажання від успішного бізнесмена

Ще хотів би відзначити, що пейнтбол потрібно любити, якщо хочете реально отримувати очікуваний прибуток, тому робіть все заради комфорту і задоволення Ваших відвідувачів.

Ні в якому разі не думайте, що відкриття і ведення такого бізнесу це легкий заробіток.

Тільки в разі схильності до даної гри вирішуйтеся відкрити такий клуб. Якщо душа до пейнтболу не лежить, рекомендую зайнятися іншим видом діяльності.

Як відкрити свій пейнтбольний клуб - поради бувалих

Як відкрити свій пейнтбольний клуб - поради бувалих

Трохи корисної інформації та коротка презентація бізнес-плану пейнтбольного клубу:

Пейнтбол бізнес план

Відкриття пейнтбольного клубу з нуля

Пейнтбол на сьогоднішній день абсолютно заслужено користується широкою популярністю. Більш того, даний вид відпочинку розглядається не тільки як різновид високоактивного розваги на свіжому повітрі.

За допомогою пейнтболу нерідко керівники компаній стимулюють згуртованість колективів, розвиток корпоративного духу і визначення природних лідерів робочих груп для раціонального застосування їх здібностей в подальшому.

Розташувати пейнтбольний клуб можна як в межах міста, так і за містом.

У першому випадку є істотні переваги, зокрема, розширення клієнтської бази за рахунок крокової доступності і залучення клієнтів, що не надто особистим транспортом.

Крім того, відкривається більше можливостей організовувати ігри в будні дні.

До недоліків можна віднести те, що витрати на оренду при такому виборі розміщення клубу будуть значно вище, крім цього, необхідно подбати про посилену охорону майна та обмеження доступу сторонніх осіб з метою безпеки.

Якщо розмістити пейнтбольний клуб за містом, стає можливим надання більш широкого спектру послуг, а зазначені недоліки практично сходять нанівець, проте, при цьому необхідна організація трансферу для доставки клієнтів до місця, та й розташування клубу необхідно вибрати таким чином, щоб шлях до нього не займав понад тридцять хвилин.

Орієнтовні витрати на відкриття клубу з нуля становлять близько півтора мільйонів рублів.

Дана цифра в основному складається з купівлі обладнання вартістю 45-55 тисяч рублів, щомісячної орендної плати в межах 70 тисяч рублів, витрат на витратні матеріали близько 50 тисяч рублів і рекламу - 60 тисяч рублів.

Не варто забувати і про витрати на залучення кваліфікованої робочої сили.

Таблиця №1. Потенціал споживачів послуг пейнтбольних клубів в Росії

У число необхідного обладнання входять від двадцяти до двадцяти п'яти комплектів маркерів, масок, камуфляжний одяг мінімум по два комплекти на прокатний маркер, і засоби захисту.

Маркери, згідно з чинним законодавством Російської Федерації, не є зброєю і проходять як спортивний інвентар, отже, не варто питання про ліцензування.

До засобів захисту крім масок відносяться наколінники, налокітники та захисні жилети, які вільно продаються в будь-якому спортивному магазині.

Не варто економити на обладнанні, так як, по-перше, безпеку клієнтів понад усе, а по-друге, широка матеріальна база дозволить уникнути нарікань з боку досвідчених гравців і залучати в клієнтську базу більше новачків.

Незважаючи на те, що пейнтбольний клуб - це високоризикованих бізнес, даний вид діяльності, з огляду на чималу конкуренцію, є високоперспективним і здатний приносити чималий прибуток за умови його раціонального розташування, самовідданого підходу до реалізації мети, розумних капіталовкладень і ретельної підготовки.

Таблиця №2. Приріст учасників ринку пейнтбольних клубів в Росії

Необхідно постійно пам'ятати, що організатор розваги несе відповідальність за життя людей і повинен бути готовим до вирішення проблем, пов'язаних з непередбаченими обставинами.

Завантажити безкоштовний і приблизний бізнес-план:

Ви запитаєте мене, чи буває таке?
Новости