• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Жіноча білизна для брутальних чоловіків

  1. Рекомендуємо

Австралійська компанія HommeMystere, яка займається виробництвом чоловічої нижньої білизни, стверджує, що розширює свій асортимент в зв'язку з ростом попиту. Бренд пропонує сильній статі одягатися в стринги, ліфчики, топи і боді, які не поступаються за дизайном жіночим виробам і є дуже сексуальними і комфортними. Незважаючи на те, що багато людей думають, що чоловіча білизна, схоже на жіноче, призначене для геїв, опитування показало - більше 90% клієнтів складаються в гетеросексуальних відносинах.

Творці незвичайного чоловічої білизни Брент і Лара Краузе кажуть, що існує дуже мало варіантів для чоловіків, які хочуть переламати тенденцію носити виключно бавовняні боксери, тому вони захотіли допомогти людям, які раніше були змушені робити покупки в жіночих магазинах, купувати сексуальну нижню білизну, яке призначене для чоловіків.

"Наша мета - запропонувати альтернативний стиль нижньої білизни для чоловіків, заснований на їх статурі, а не на їх сексуальності", - говорять в HommeMystere.

Австралійська компанія HommeMystere, яка займається виробництвом чоловічої нижньої білизни, стверджує, що розширює свій асортимент в зв'язку з ростом попиту

Трусики коштують від 20 до 30 австралійських доларів

Судячи з опитувань клієнтів компанії, вони носять чуттєве чоловіча нижня білизна частіше, ніж традиційне. Вони надягають його на роботу, в кіно, на наради, насолоджуючись тим, що про це ніхто і не здогадується. Опитування показало, що більшість дружин або подруг цих чоловіків знають про їх переваги, але їх друзі та колеги залишаються в невіданні. Один клієнт розповів, що його дружині це відомо з того дня, коли вони зустрілися. «Я був дуже відкритим і чесним з нею і сказав їй, що вона може прийняти рішення про те, чи хоче вона мати зі мною стосунки. Ми щасливі в шлюбі вже 13 років, вона жодного разу не скаржилася і не соромилася того, що любить чоловіка, який носить щось не те ».

Асортимент HommeMystere дуже різноманітнийНіка Нарубіна Фото: HommeMystere

Рекомендуємо

Барі Алібасов докладно пояснив, як випив засіб для чищення труб

Барі Алібасов докладно пояснив, як випив засіб для чищення труб

Олександр Цекало зазначив 28-річчя дружини в Голлівуді

Олександр Цекало зазначив 28-річчя дружини в Голлівуді

"Спасибі, що зараз ви тут" має померти від раку Олександра Яковлєва відіграла останній спектакль

Новости