• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Саме сексуальну нижню білизну: думка чоловіків

 1. Пояс, панчохи і чорне мереживо
 2. прозорі вставки
 3. високі трусики
 4. рожевий атлас
 5. Боді

Напередодні Дня закоханих хочеться знати напевно, яку білизну викличе збудження у коханого. Краще рішення - запитати про це у самих чоловіків.

Учасники опитування:

 • Григорій, 42 роки, адвокат
 • Олександр, 36 років, художник
 • Микита, 21 рік, студент
 • Михайло, 30 років, інженер

Пояс, панчохи і чорне мереживо

Пояс, панчохи і чорне мереживо

Григорій: «На подібний комплект було б цікаво дивитися в поєднанні з блузкою і спідницею - так він буде виглядати більш провокаційно. Але в цілому, на мій погляд, цей комплект на любителя - в ньому немає родзинки. Занадто багато деталей, та й пояс занадто широкий - все разом виглядає досить сумбурно і незрозуміло ».

Олександр: «Дуже сексуальний комплект, розбурхує уяву. Хоча матеріал не виглядає м'яким, вишуканість і строгість образу притягує. Мені б дуже хотілося бачити таку білизну на улюбленій ».

Микита: «Мені подобається. Образ легкий, незважаючи на темні тони. Виглядає розкішно і ошатно. Панчохи і пояс додають нотку зухвалості. Я б хотів придбати такий для своєї дівчини ».

Михайло: «У цьому образі мені подобається тільки колір. Сам комплект занадто відвертий ».

Пояс з чорного мережива Simone Perele Wish в салоні нижньої білизни  Mon Secret  ,  ціна: від 5 970 руб Пояс з чорного мережива Simone Perele Wish в салоні нижньої білизни Mon Secret ,
ціна: від 5 970 руб., замовити: +7 (383) 222-23-59

прозорі вставки

прозорі вставки

Григорій: «Яка краса! Це найсексуальніший комплект. Він підходить для особливих випадків. Мені дуже подобається те, як тут добре смакує червоне мереживо і тканину тілесного кольору, прорисовуючи всі вигини фігури, особливо низ. Мабуть, це мій фаворит ».

Олександр: «Мені подобається модель, тканину, швидше за все, дуже приємна. Дивлячись на нього, думаю про те, як було б приємно обіймати дружину в подібному білизна. Верх чудовий, але низ трохи програє - виглядає злегка марнотратно, чому втрачається вишуканість ».

Микита: «Прекрасний комплект. Колір і візерунки притягують, нічого зайвого. Він може бути ошатним і повсякденним. Мабуть, найкращий комплект з представлених ».

Михайло: «Образ фатальної жінки ... Гарячий з усіх! Мереживо і прозорі вставки створюють по-справжньому весняний настрій ».

високі трусики

високі трусики

Григорій: «Елегантно. Мені здається, що подібне білизна дівчина вибирає, коли відносини на другому плані. Швидше за все, як одяг це дуже зручно, але чоловік на подібне білизна ніяк не відреагує ».

Олександр: «Красива білизна, досить еротична, але за десятибальною шкалою заслуговує шість. Нічого особливого. Думаю, не хотів би, щоб на моїй дівчині було таке білизна ».

Микита: «В цілому симпатично, але висока талія в поєднанні з таким широким низом не дуже подобається. Повсякденний комплект ніжного кольору. Так, колір - це єдине, що мені тут сподобалося ».

Михайло: «Бинти мумії - перше, що спадає на думку. Напевно, такий комплект підійде тільки дівчині з дуже хорошою фігурою ».

рожевий атлас

рожевий атлас

Григорій: «Найніжніший і чуттєвий образ. З естетичної точки зору дуже красивий ».

Олександр: «О, яка краса. Мені подобається, коли білизна приємна на дотик, а не сітка якась ».

Микита: «Не особливо вразив, швидше за все, через колір і широкого пояса».

Михайло: «Образ приємний, колір привабливий і вабить. Гладкість тканини прямо з фото відчувається. Така білизна хочеться доторкнутися. Невеликий мінус - це тілесний колір панчіх ».

Боді

Боді

Григорій: «Збиває з пантелику. Думаю, що при виборі боді потрібно дуже добре розуміти чоловіка і знати його переваги. Я б хотів, щоб мене заздалегідь попереджали про такі сюрпризи ».

Олександр: «Ой, не знаю, в такому ходять на вечірні коктейлі, так? Мені здається, що це непрактично білизна. Мені дуже складно уявити дружину в такому комплекті. Занадто зобов'язує мене як чоловіка ».

Микита: «Я дуже люблю боді, мені подобається. Це з мереживами, напівпрозоре. Я б своїй дівчині кілька різних варіантів і в інших кольорах купив ».

Михайло: «Ні, це як купальний костюм 60-х років або варіант для сну. Я його не розумію".

Новости