• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Мережа Kleo відкрила новий магазин в Києві

Торговий об'єкт розташувався в столичному ТРЦ Gulliver

як повідомила RAU прес-служба торгово-розважального центру, новий магазин жіночої білизни став 21-м для мережі Kleo в Україні. Він відкрився на третьому поверсі ТРЦ Gulliver. Його площа склала близько 70 кв. м.

«Перший фірмовий магазин ми відкрили в квітні 2015 року, і через майже рік мережа розрослася до 21 представництва по всій Україні. І я сміливо можу стверджувати, що це далеко не межа, в планах нашої торгової марки ще ряд відкриттів в Києві і регіонах », - прокоментувала відкриття торгової точки директор по розвитку роздрібної мережі Kleo Тамара Шенгелія.

У прес-службі ТРЦ також уточнили, що асортимент нового магазину Kleo представлений як fashion-колекціями білизни, так і білизною класичного дизайну і колористики. Цінова політика розрахована на середній сегмент, виняток становить лімітована колекція, яка знаходиться в категорії вище середнього.

Як писав RAU, перший фірмовий Kleo відкрився навесні 2015 року в ТРЦ «Караван» (Київ).

Європейський бренд Kleo заснований в 1994 році і належить українській компанії Yanser Group. Виробничі потужності розміщені на європейських фабриках в Латвії, Болгарії, Польщі та Україні.

Найбільша в Україні компанія по виробництву і продажу жіночих колготок і білизни Yanser Group належить Сергію Клименко. З 1994 року він займається дистрибуцією і виробництвом нижньої білизни, трикотажу і панчішно-шкарпеткові продукції в Україні.

Зараз Yanser Group розвиває більше 200 роздрібних магазинів нижньої білизни, трикотажу і панчішно-шкарпеткових виробів «L'etude», «75B», «Білизна Street» і «База Білизни». Компанія також відкриває єдині в Україні спеціалізовані магазини з продажу панчішно-шкарпеткові продукції «K-Маркет».

Yanser Group належать бренди: Kleo, L'etude, Legs, Key, Неу і Міва. На Ексклюзіние ексклюзивних правах в Україні компанія представляє торгові марки: VOVA, Henderson, Jolidon, Esotiq, Mura, Marilyn, After Eden.Маркі, які Yanser Group представляє періодично: Felina, Kelitha, Naturana, Sanpellegrino, Pompea, Roberta, Miss Sixty, Philippe Matignon, Lauma, Oroblu, Liberty.

Компанія співпрацює з 50-ма компаніями-постачальниками з 12 країн світу і обслуговує близько 3 500 торгові точки. У номенклатурі - понад 160 000 позицій товарного асортименту.

За матеріалами прес-служби ТРЦ Gulliver.

Новости