• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Купіть сушарки для білизни в Мінську - розсувні і стаціонарні сушки Gimi

У житті кожної людини неодмінно присутня робота по дому
У житті кожної людини неодмінно присутня робота по дому. Доводиться прибирати, мити посуд і прати свої речі. Побутова техніка і різні пристосування багато в чому допомагають людині, надаючи йому більше вільного часу. Так, після прання необхідно обов'язково висушити одяг. Зробити це в умовах багатоквартирних житлових будинків можна двома способами: повісити на балконі або всередині квартири. Використання сушарки для білизни допоможе компактно розвісити одяг і заощадити місце в будинку.

Виробники пропонують такий вибір сушарок для білизни в Мінську, що спочатку просто очі розбігаються, проте зробити покупку досить легко. Необхідно лише визначитися з розміром і видом пристосування.

Різноманітність видів і конструкцій

Великий вибір товарів трохи лякає спочатку, але різноманітність сушарок обумовлено великою кількістю видів. У продажу є:

  • підлогові,
  • настінні,
  • стельові,
  • стаціонарні,
  • висувні
  • розсувні.

Щоб купити сушилку для білизни необхідно відразу визначитися, який вид хотілося б придбати.

Стаціонарні підходять для сушіння в будь-якому приміщенні будинку. Їх можна зберігати в шафі або за дверима, оскільки в розкладеному вигляді вони практично не займають місця. При цьому вони дозволяють сушити одночасно велику кількість одягу, стійкі і довговічні. Настінні і стельові підходять для ванних кімнат і балконів. Між сушками вони теж дозволяють користуватися приміщенням і не утрудняють рухів.

Між сушками вони теж дозволяють користуватися приміщенням і не утрудняють рухів

Будь-яка конструкція дозволяє компактно сушити речі в квартирі, тобто виконує свою основну функцію. Проте головною перевагою сучасної сушарки є її компактність. Між сушками білизни її навіть не видно. Стаціонарні можна зберігати в коморі або шафі, а стельові залишаються висіти під самою стелею, не заважаючи проходити або займатися своїми справами. При цьому вартість даного товару починається від 15 бел.руб.

А розсувні сушарка для білизни економить місце навіть під час її використання. Вона здатна збільшити довжину троса, якщо в цьому є необхідність. При великій кількості білизни її можна розсунути і висушити всі речі, а потім знову зрушити і прибрати.

Як придбати і оплати товару

Якщо ви вирішили зробити покупку на сайті kdomy.by, то зателефонуйте нам за телефонами: (+375 29) 845-35-10 або (+375 29) 370-35-10. Ми також раді будемо відповісти на всі питання, які ви нам надішлете на електронну скриньку [email protected] або задасте по скайпу kdomy.by.

Оплата товарів здійснюється за готівковим і безготівковим розрахунком. Готівковий відбувається в білоруських рублях на момент отримання замовлення.

Ми також здійснюємо безкоштовну доставку з понеділка по п'ятницю в межах Мінська, якщо сума замовлення складає більше 50 біл. руб. При замовленні до зазначеної суми доставка складе 4,5 бел. руб. А при покупці на суму менше 10 біл. руб. здійснюється самовивіз . Доставка за межі МКАД оцінюється в 20 бел.коп. / Км. Розрахунок проводиться в обидві сторони.

Новости