• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Білизна після пологів: 10 правил грамотного вибору

Прекрасний процес виношування і народження дитини призводить до змін у фігурі Прекрасний процес виношування і народження дитини призводить до змін у фігурі. Справа не тільки в плюсі ​​на вагах, а й в нових функціях жіночого організму, таких як годування дитини грудьми.

Саме тому про функціональне і зручній білизні слід подумати ще до пологів, так як післяпологові клопоти будуть полягати вже в інших, приємних турботах про дитину.

Комфортне і відповідне білизна для жінок ціна на яке не перевищує номінальну вартість звичної нижнього одягу, слід купити до пологів, але з урахуванням нового, «вагітного» розміру. Навіть якщо вага після пологів повернеться в норму, розмір грудей буде більше звичного внаслідок вироблення молока.

1. Купуємо післяпологовий бандаж. Даний предмет нижньої білизни підтримує живіт, сприяє швидкому скороченню м'язів і шкіри і в цілому полегшує перебіг післяпологового відновного періоду. Носити його доведеться не менше місяця. Найоптимальнішим варіантом є універсальний бандаж, одна сторона якого призначена для підтримки вагітного животика, а інша - для відновлення м'язів черевної порожнини після пологів.

2. Підбираємо розмір бандажа. Пояс випускається в 6 варіантах, від 1, відповідного 42 розміру, і до 6, еквівалентного 52 розміру. Приміряти бандаж можна в момент покупки, посидіти і походити в ньому - відчуття повинні бути в зоні комфортності.

3. Вибираємо розмір бюстгальтера для годування. Його можна купувати, починаючи з 8 місяці вагітності - приблизно такий розмір грудей або на розмір більше буде після пологів протягом усього лактаційного періоду. Хоча, якщо під час вагітність груди збільшилася не суттєво, то з перебуванням молока груди можуть збільшитися на кілька розмірів.

4. Визначаємося з моделлю. Бюстгальтер повинен бути пошитий з м'якої натуральної тканини з додаванням еластину, з широкими бретелями, що відстібаються чашечками і без кісточок.

5. Купуємо одноразові труси. Вони незамінні в ранньому послідовно періоді в умовах пологового будинку - після використання їх просто викидають.

6. Купуємо стягуючі труси. Поширена думка про те, що їх можна носити вже на 2-3 добу після пологів, помилково. У цей період і наступні 2-3 тижні бандаж буде утримувати тканини живота і не давати їм розтягуватися. А ось в подальшому можна носити стягуючі труси, паралельно займаючись посильними вправами. Розраховувати на одне тільки коригуючий білизна не варто - при постійному його носінні м'язи стають ледачими і слабшають. Слабка м'язова тканина не здатна відновити свій тонус, тому м'язи повинні працювати.

7. Визначаємося з моделлю білизни, що тягне. Якщо проблемною зоною є тільки живіт - досить корсетних трусів з високою талією. Якщо необхідно підтягнути і тканини сідниць і стегон - перевагу віддають утягивающим панталонам.

8. Не забуваємо про протипоказання. До носіння білизни, що тягне існує ряд протипоказань, тому слід проконсультуватися з лікарем перед покупкою.

9. Купуємо піжаму. Для молодої мами підійде простора нічна сорочка або широка піжама з натуральних тканин. Головне правило - функціональність моделі з можливістю годування малюка на першу його вимогу. Існують спеціальні нічні сорочки для годуючих мам, але можна купити звичайну модель на пару розмірів більше свого.

10. Запасаємося гігієнічними прокладками. Оптимальний варіант - це спеціальні післяпологові прокладки, які точно не підведуть і відмінно вбирають рясні виділення. Якщо жінці звичніше користуватися звичайними прокладками для критичних днів, слід купувати модель з максимальним ступенем захисту і м'якою поверхнею, іменованої софт.

Правильно підібране післяпологове білизна допомагає жінкам уникнути ряду проблем зі здоров'ям і пасивно відкоригувати фігуру. Носіння спеціальної білизни прискорює відновлення організму жінки, тоді як звичайну білизну, особливо невідповідне і з синтетичних тканин, може значно нашкодити.

зберегти

Новости