• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Якість нижньої білизни

  1. Рада редакції

Найкращий друг жінки - хороший бюстгальтер. У розкішному білизна представниці прекрасної статі відчувають себе королевами, і що вже тут таїти, чоловіки просто сходять з розуму від красивого виду жіночих грудей. Але на жаль, і цей друг може зрадити, якщо не дотримуватися певних правил. Часто буває так, що жінка купить красивий ліфчик і носить його роками.

хороший бюстгальтер

Саме недотримання правил шкарпетки бюстгальтера народжує безліч проблем з жіночим здоров'ям. Маммологи стверджують, що одна з найбільших помилок - використання ліфчика після закінчення терміну придатності. Так, у цій деталі жіночого гардеробу він є. Про те, скільки безпечно носити спідню білизну і коли йому потрібно говорити «прощай», тобі розповість редакція «Так Просто!».

»

Для початку нагадаємо про стандартні правила гігієни. Ясна річ, що трусики потрібно прати кожен день, а от ліфчик - кожні два. За цей час на ньому накопичується шкіра, бактерії, піт ... Спортивний бюстгальтер потрібно прати після кожної шкарпетки зі зрозумілих причин. Звичайно ж, прання впливає на якість нижньої білизни, звідси і зрозуміло, що воно має певний термін придатності.

Звичайно ж, прання впливає на якість нижньої білизни, звідси і зрозуміло, що воно має певний термін придатності

Навіть найдорожче білизна з високоякісних матеріалів не може бути вічним при носінні з інтенсивністю 2-3 рази в тиждень. Деякі виробники вказують на своїх бюстгальтерах термін від 2 до 5 років. Але ці цифри означають, що він може зберігатися стільки часу, наприклад в магазині або на складі. Це те ж саме, що і на кремах: термін придатності - це до якого часу склад не зіпсується, а після відкриття його можна наносити на шкіру 6 місяців, наприклад.

Це те ж саме, що і на кремах: термін придатності - це до якого часу склад не зіпсується, а після відкриття його можна наносити на шкіру 6 місяців, наприклад

Фахівці стверджують, що безпечний термін носіння бюстгальтера - 6-8 місяців. Справа в тому, що внаслідок регулярного прання чашечки білизни втрачають форму і деформуються. На них утворюються западини і заломи, що потенційно небезпечно для ніжної грудей. Та й самі лямки розтягуються, тому ліф утримує груди зовсім не так, як належить.

Та й самі лямки розтягуються, тому ліф утримує груди зовсім не так, як належить

Те ж правило поширюється і на любительок мереживного білизни без пуш-ап і інших ущільнювачів. Адже з часом бретельки і спинка втрачають еластичність. Через це груди не підтримується належним чином, що може привести до втрати пружності в майбутньому.

Через це груди не підтримується належним чином, що може привести до втрати пружності в майбутньому

Рада редакції

Пам'ятай, що прати білизну з відбілювачем можна - він руйнує еластан і взагалі псує білизну. Краще вибирати спеціальний порошок, але якщо такого немає, візьми пральний порошок для дитячого одягу - він м'який і не алергенний. На крайній випадок можеш скористатися шампунем. Завдяки правильній пранні твоє нижню білизну на деякий час залишається безпечним для здоров'я і презентабельним на вигляд.

Своєчасно викидай старе нижню білизну, а також поділися корисною інформацією зі своїми подругами в соцмережах!

Фото на превью depositphotos .

Автор статті

Оксана Дудник

Обожнює живопис, готова милуватися картинами постійно! Оксана знає толк в парфумерії, відмінно розбирається в модних тенденціях і дасть фору багатьом відомим б'юті-блогерів. Її любов до спорту підкріплена спортивним розрядом з плавання! Улюблена книга чарівної дівчини - «Государь» Нікколо Макіавеллі.

Новости