• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Як вибрати нижню білизну? Бюстгалтери. (Частина 1)

 1. Щоб бюстгальтер сіл як годиться, при виборі його розміру необхідно враховувати два основні фактори:
 2. Таблиця розмірів бюстгальтера
 3. А тепер кілька порад і застережень
 4. Вибираємо відповідний для форми грудей вид бюстгальтерів
 5. Види бюстгальтерів push up:
 6. Як не дивно, існує ряд правил, який бюстгальтер під який одяг варто чи не варто носити. Давайте зараз...

Нижня білизна при правильному його виборі - це прекрасний коректор фігури і відмінний спосіб спокушання чоловіків. Залишилося тільки визначити, який же тип нижньої білизни підходить саме вам.

Бути жінкою, вишуканою і витонченої леді - справжнє мистецтво. Від кінчиків пальців і до кінчиків волосся - все повинно підтверджувати і доводити, що ви - представниця прекрасної статі. Одне з таїнств і секретних задоволень бути жінкою - можливість балувати себе розкішним нижньою білизною. Адже саме білизна є своєрідним фундаментом, на який зводяться красиві форми. Як не дивно, від його якості, дизайну і зручності залежить настрій і внутрішня впевненість. Щоб все було на вищому рівні, нижню білизну повинно відрізнятися не тільки естетичними якостями, але бути приємним тілу, зручним, підтягує й підтримує.

Яким чином ви для себе вибираєте білизна? Напевно на рівні внутрішніх відчуттів. Але це зовсім не так, оскільки нижня білизна має підходити вам за розміром, фасоном, фактурою і кольором. Щоб зробити правильний вибір, необхідно звертати увагу і враховувати безліч нюансів. Зараз ми в цьому розберемося ретельніше.

Одним з головних жіночих достоїнств є груди - символ краси, жіночності та сексуальності.

Однак не всім пощастило мати округлі форми бажаних розмірів. Що, в іншому, сьогодні не є великою проблемою, оскільки домогтися бажаного ефекту можна не вдаючись до пластичної хірургії, а всього лише за допомогою грамотного вибору бюстгальтера.

Правильно підібраний бюстгальтер дозволить вигідно підкреслити достоїнства, приховати і підкоригувати недоліки, запобігти можливим проблемам зі здоров'ям. Щоб це стало можливим, бюстгальтер повинен підходити по всіх параметрах. Для чого необхідно враховувати наступні правила і нюанси:

 • як правильно підбирати розмір бюстгальтера;
 • який вид бюстгальтера підходить вашому типу грудей;
 • під який одяг ви плануєте носити даний бюстгальтер.

Як показують дослідження, більшість жінок неправильно вибирають собі бюстгальтери. Ті, хто має великі груди, часто набувають розміри поменше,

а ті, у кого груди маленька, навпаки, побільше.

А адже саме грамотно підібраний бюстгальтер творить чудеса, в той час як незручний ліф неправильного розміру - одна з причин проблем зі здоров'ям.

Зараз ми крок за кроком вивчимо всі необхідні для запобігання неправильного вибору правила. І почнемо, мабуть, з розміру.


Безумовно, при виборі нижньої білизни ми спираємося і на його дизайн. А часом, саме заради нього жертвуємо своїм комфортом і, як наслідок, здоров'ям. Ніколи не купуйте гарний бюстгальтер, якщо він погано сидить або з яких-небудь іншим параметрам не підходить. Враховуйте також той факт, що більшу частину часу білизна ховається під одягом, але при цьому саме воно створює певний силует фігури. Тому набагато правильніше підібрати нехай і не найкрасивіший бюстгальтер, але саме такої форми, яка навіть через шар одягу продемонструє світу ваші гідності у всій красі.

Щоб бюстгальтер сіл як годиться, при виборі його розміру необхідно враховувати два основні фактори:

 • обсяг під грудьми;
 • об'єм грудей по самим виступаючим точкам.

Вимірюються вони за допомогою сантиметрової стрічки. Потім отримані дані співвідносяться з розмірної сіткою.

Існують стандартні розмірні сітки, але, як правило, у кожного виробника вони трохи відрізняються. Тому не забудьте у продавця в магазині попросити для ознайомлення порівняльну таблицю розмірів.


Секрет пропорційності грудей:

Цей секрет полягає в рівності відстані між центрами грудей і відстанню від яремної впадинки до центру грудей. Якщо при примірці бюстгальтера у вас вималювався такий рівносторонній трикутник, значить, груди буде виглядати красиво і пропорційно, незалежно від форми бюстгальтера і його розміру.


Правила вимірювання обсягів грудей:

Маркування розмірів бюстгальтерів є ще однією цифру і одну латинську букву. Скажімо, 75 B означає, що обхват під грудьми - 75 см, а розмір чаші відповідає розміру В.

Таблиця розмірів бюстгальтера

Коли будете вимірювати обхват грудей, прослідкуйте, щоб сантиметрова стрічка щільно прилягала до тіла.

Отриманий результат слід співвіднести з наведеної нижче таблиці, так ви визначите першу цифрову частину свого ідеального розміру бюстгальтера:


Таблиця розмірів чашок

Розмір чашок обчислюється по елементарної формулою: об'ємом грудей від самих виступаючих точок - обхватом під грудьми.

Припустимо, обсяг ваших грудях - 90 см, обхват - 78 см. Різниця становить 12 см. Співвідносити цей результат наведений нижче контрольний список і визначаємо розмір чашок.


Яким чином розміри бюстгальтерів співвідносяться в різних країнах?

У різних країнах цифрова частина розміру бюстгальтера відповідає різним значенням обхвату під грудьми. Якщо обхват під грудьми становить 78 см, то європейський розмір бюстгальтера - 80. У Франції - це вже 95, у Великій Британії - 36, а в Італії 4. Будьте уважні, коли відвідуєте бутики нижньої білизни в інших країнах.

Але як би точно ви не виміряли свої параметри, за якими визначили, здавалося б, свій ідеальний розмір, без примірки купувати бюстгальтер не можна! Оскільки форма грудей у ​​всіх різна, то навіть при однаковому розмірі, один бюстгальтер на двох жінках буде виглядати зовсім по-різному. Кому-то в ньому буде зручно, а хтось буде відчувати дискомфорт. У кого-то груди буде виглядати красиво і акуратно, а у когось не дуже.

Тому обов'язково приміряйте сподобалися вам моделі і при цьому враховуйте наступні нюанси:

 • щільність прилягання чашок до грудей;
 • відсутність сдавливающего ефекту з боку чашок;
 • довжина лямок встановлена ​​таким чином, що груди підводиться вгору;
 • поперек грудей і під пахвами відсутні складки;
 • дихання і руху вільні, судини не здавлені;

Не варто купувати білизну, яке плануєте носити вже зараз, з розрахунком на схуднення!

 • на спині бюстгальтер не піднятий вгору;
 • «Кісточки» і лямки не натирають, що не колють і не тиснуть.

А тепер кілька порад і застережень

 1. При виборі бюстгальтера приміряйте відразу кілька моделей одного розміру, але різних форм чашок. Так ви знайдете свій ідеальний фасон.
 2. Якщо ви щаслива володарка пишних об'ємів, вибирайте такий бюстгальтер, який добре піднімає груди і у якого широкі лямки.
 3. Ніколи не купуйте тісний бюстгальтер, оскільки він не просто доставляє дискомфорт, але і травмує груди. Тісний бюстгальтер є причиною неправильного кровообігу, яке призводить до застою крові і негативних наслідків для здоров'я.
 4. Вибирайте бюстгальтери, виконані з гигроскопичной тканини. Найбільш прийнятний варіант - віскозна і бавовняна тканина.
 5. Не дарма для вагітних жінок існує спеціальну нижню білизну;) Якщо ви в цікавому положенні, то саме воно вам і потрібно.
 6. Бюстгальтери з поролоном повинні стати для вас рідкісним задоволенням. В ідеалі, їх зовсім не варто носити.
 7. Максимальна кількість годин, яке бюстгальтер може бути на тілі - 12. І не здумайте навіть в ньому спати!

Всім відомий вислів «краса вимагає жертв» в даному випадку абсолютно недоречно. Ніяка краса не варто проблем зі здоров'ям. До того ж, хто забороняє вам мати зручні комплекти білизни для щоденного використання і дуже красиві для особливих випадків;)

Вибираємо відповідний для форми грудей вид бюстгальтерів

Правильно підібрана форма чашок може продемонструвати як гідності грудей, так і її недоліки. Щоб бюстгальтер робив природну красу ще більш привабливою, варто визначитися, яка ж форма чашок найбільше підходить саме вам. Влаштовуйтеся зручніше, екскурсія по безмежного світу бюстгальтерів починається.класичний бюстгальтер

Опис: чашка м'яка, закрита, без кісточок. Її верхня і нижня половини рівні по висоті.

Рекомендації: бюстгальтер підійде великим жінкам з великим розміром грудей. Крім того, він ідеально підтримує обвислу груди. Разом з тим, прекрасно підходить жінкам з будь-якими розмірами і формами.

Протипоказання: класичний бюстгальтер не сумісний з одягом з глибоким вирізом і декольте.Бюстгальтер «Корбей»

Опис: чашка відкрита, її нижня частина значно більше верхньої.

Рекомендації: оскільки такий бюстгальтер практично не підтримує груди, його варто носити виключно під сукні та блузи з дуже великим декольте.


Бюстгальтер «балконет» (balconette)

Опис: свою назву бюстгальтер отримав завдяки формі чашок, яка в дійсності нагадує невеликі круглі балкончики. У таких чашках груди «ховається» лише наполовину, але при цьому дуже добре підтримується. Як правило, чашки такого бюстгальтера на кісточках і формовані, а бретелі знімні і широко розставлені.

Рекомендації: бюстгальтер «балконет» ідеально підійде жінкам, які люблять носити топи, одяг з глибоким декольте. Він прекрасно підтримує і піднімає груди, тому рекомендований жінкам з маленьким розміром. За рахунок того, що бретельки широко розставлені, вони будуть невидно в плаття з квадратним вирізом. А при носінні сарафана на тонких шлею, бретелі бюстгальтера можна змінити на силіконові.


Бюстгальтер «брасьер» (brassiere)

Опис: чашечки м'які, на кісточках, лише ледь прикривають соски, з підтримуючою основою. Бретелі тонкі, широко розставлені.

Рекомендації: ідеальний варіант для суконь з досить щільної тканини з глибоким декольте.


Бюстгальтер «push up»

Опис: основне призначення бюстгальтерів даного виду - піднімати груди і надавати їй додатковий обсяг. Можливо це завдяки спеціальним вкладках в чашки бюстгальтера, які можуть бути як поролонові, так і силіконові.

Види бюстгальтерів push up:

 1. бюстгальтер, злегка піднімає груди виключно за рахунок незвичайного покрою;
 2. бюстгальтер, візуально збільшує груди на цілий розмір, завдяки тому, що в чашки додається спеціальний м'який матеріал;
 3. бюстгальтер, що надає грудей значні обсяги, що можливо завдяки повній м'якою «набиванні» чашок.

Бюстгальтер «бюстьє» (bustier)

Опис: м'які чашечки на кісточках з невеликим корсетом на кісточках, знімні бретелі, мінімальна кількість швів.

Рекомендації: даний вид бюстгальтера не просто підтримує і коригує груди, а й стягує талію, що робить верхню частину тіла особливо красивою і акуратною.


безшовний бюстгальтер

Опис: чашечки не мають швів, матеріал тонкий і еластичний, повністю повторює форму грудей.

Рекомендації: безшовний бюстгальтер підходить жінкам як з маленькою, так і великими грудьми. Під одяг з тонкої обтягує тканини, наприклад, стрейчевой рекомендується носити саме такий бюстгальтер.


Бюстгальтер на кісточках

Опис: чашечка м'яка з пружною жорсткої дужкою в нижній частині.

Рекомендації: завдяки конструкції бюстгальтера груди добре фіксується, що робить можливим використання даної моделі жінками з формами великих розмірів. Що стосується одягу, то підходить бюстгальтер з кісточками під усе, крім речей з глибоким декольте.


Бюстгальтер із знімними бретелями

Опис: жорстка конструкція, що дозволяє підтримувати груди без бретелей.

Рекомендації: Бюстгальтер із знімними бретельками відмінно підходить жінкам з невеликими обсягами. Якщо жінка має пишними формами, їй рекомендується носити такий бюстгальтер тільки з бретельками, найкраще прозорими. Знімні бретелі роблять можливим використання бюстгальтера в тандемі з сукнями та топами без лямок.


Бюстгальтер «Мінімайзер» (minimizer)

Опис: бретелі м'які і широкі, спинка кругла, кісточки збоку або вище звичайного. Як різновид такого бюстгальтера - «міні Майзер» з безшовним чашечками, видавленими термічно. Плюси: добре носиться, деформує груди.

Рекомендації: бюстгальтер «міні Майзер» створений для жінок з великими грудьми. Він відмінно підтримує і візуально зменшує груди, навіть під одягом, що облягає.


Бюстгальтер «Анжеліка» (angelica)

Опис: чашечки на кісточках, бретелі широкі. Бюстгальтер відмінно фіксує груди знизу, при цьому залишаючи відкритою зону декольте.

Рекомендації: Бюстгальтер добре лягає на груди будь-якого розміру, при цьому його можна носити під одяг з V-подібним вирізом.


Бюстгальтер «Інвізібл Бра» (invisible bra)

Опис: бюстгальтер являє собою 2 силіконові накладки на груди. Може мати знімні силіконові бретельки і застібки на спині.

Рекомендації: не дивлячись на те, що бюстгальтер зовсім непомітний, він зраджує грудей красиву форму. Найкраще Інвізібл Бра підходить жінкам з розміром грудей AD, Незамінний при носінні одягу з тонких тканин.

Як не дивно, існує ряд правил, який бюстгальтер під який одяг варто чи не варто носити. Давайте зараз в цьому розберемося:

 • як стверджують француженки, білу білизну - виключно для світлого одягу, а ось чорне цілком можна надіти під будь-який наряд;
 • вдома, на дачі або в спекотні дні варто віддавати перевагу бавовняним бюстгальтерів з шиття;
 • безшовні бюстгальтери з додаванням лайкри - ідеальний варіант під облягаючі трикотажні речі;
 • бюстгальтери «push up» з кісточками підкреслюють груди навіть під щільною тканиною, тому під діловий костюм краще носити саме такий фасон.

Не варто недооцінювати всю силу такого, здавалося б, маленького атрибута гардероба як бюстгальтер. Саме він може змінити вашу фігуру на краще. Тепер ви багато знаєте про бюстгальтерах: як правильно підібрати розмір, які бувають види і як правильно їх носити. Але існує ще ряд секретів, як правильно підібрати нижню білизну. Із задоволенням ділимося ними з вами.

Якщо дівчина має відмінну пропорційною фігурою, то вибір стає набагато простіше. Але і тут є свої тонкощі. Фахівці рекомендують не переборщувати і не дозволяти собі з'являтися на людях в бюстгальтері, від якого утворюються складки під пахвами, який «врізається» в спину, створюючи додаткові складки.

Сподіваюся, ці поради виявилися для вас корисними, і тепер ви будете вибирати для себе тільки правильні бюстгальтери.


 • якщо ви протягом дня носили один бюстгальтер, а потім після нього на тілі були виявлені різного роду сліди: від чашечок, лямок, стрічки, то цей бюстгальтер вам не підходить;
 • якщо ви знаєте напевно свій розмір, це не означає, що абсолютно будь-який фасон бюстгальтера вам підійде. На грудях може ідеально сісти відкритий бюстгальтер, але при цьому груди «загубиться» в бюстгальтері закритого типу. Вся справа в різниці крою чашок;
 • ширина чашечки безпосередньо залежить від обхвату грудей. Наприклад, чашка в розмірі 80 ° C менше чашечки в розмірі 85С;
 • під час примірки застібати бюстгальтер необхідно на крайню праву застібку, оскільки стрічка під грудьми з часом розтягнеться, і бюстгальтер стане трохи завеликий, тоді у вас в запасі буде ще кілька гачків;
 • від того, що жінка застібає бюстгальтер в положенні задом наперед, а лише потім перевертає його в потрібне положення, стрічка втрачає форму, що передчасно «виводить» бюстгальтер з ладу;
 • навантаження повинна розподіляти по бюстгальтеру рівномірно, а не лягати на одні бретельки. Щоб це перевірити, спустіть з плечей лямки, стрічка-застібка повинна залишатися на одному місці, не з'їжджати;
 • ознакою того, що бюстгальтер великий під грудьми, є регулярно задирає стрічка. До слова, розташовуватися вона повинна паралельно підлозі: на одному рівні і ззаду, і спереду;
 • формована чашка не надає грудям об'єм, вона надає їй форму;
 • термін «придатності» бюстгальтера в залежності від матеріалів виготовлення може бути в межах від шести місяців до двох років;
 • зміна фігури: додаток або скидання декількох кілограмів - ідеальний привід, щоб оновити свій білизняний гардеробчик. Як вже зазначалося раніше, невірний розмір білизни може призвести до проблем зі здоров'ям;
 • розташування сосків при виборі бюстгальтера грає не останню роль, вони строго повинні бути спрямовані вперед.


Тест на перевірку правильності посадки бюстгальтера:

 1. Вимірюємо відстань від ліктя до верху плеча.
 2. Знаходимо середину.
 3. Подумки проводимо цю лінію уздовж грудей. Якщо соски розташовані на цій лінії, значить, груди піднята на потрібний рівень і бюстгальтер сиди правильно.

На цьому завершимо нашу розмову про бюстгальтерах. Сподіваюся, ще не втомилися? Адже далі нас чекає багато корисної та цікавої інформації про нижню білизну, але про це поговоримо вже наступного разу.

Попередня стаття

Жіноча сумочка - фактично відображення душі представниці прекрасної статі. Часто ми недооцінюємо роль даного аксесуара в власному стилі. А дарма!

також цікаво

Що подивитися

Як вибрати кращий колір сукні? Світлий або темний

На реальних прикладах одягу ми побачимо, як кардинально змінюється зовнішність при правильному і неправильному виборі відтінку.
Але помилитися з вибором неможливо, коли точно знаєш свій цветотип! :)

Коментарі (10)

написати коментар

Написати коментар можна після авторизації.

Яким чином ви для себе вибираєте білизна?
Яким чином розміри бюстгальтерів співвідносяться в різних країнах?
Сподіваюся, ще не втомилися?
Новости