• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Agent Provocateur (Агент Провокатор) - бренд нижньої білизни з Великобританії. Де купити в Росії, адреси магазинів

  1. Історія створення Agent Provocateur
  2. Де купити продукцію Agent Provocateur в Росії, адреси магазинів

Agent Provocateur (Агент Провокатор) - англійська марка, що випускає сексуальну нижню білизну, одяг, аксесуари, парфумерію для жінок   Історія створення Agent Provocateur   Agent Provocateur - з молодих марок, в цьому році вона справляє свій 20-річний День Народження

Agent Provocateur (Агент Провокатор) - англійська марка, що випускає сексуальну нижню білизну, одяг, аксесуари, парфумерію для жінок

Історія створення Agent Provocateur

Agent Provocateur - з молодих марок, в цьому році вона справляє свій 20-річний День Народження. Але треба сказати, що за цей термін вона досягла гучних успіхів, що стала однією з найвідоміших в світі марок в першу чергу - жіночої нижньої білизни. Хоча бренд випускає і іншу продукцію, але, звичайно ж, перше, що малює уява при згадці назви цієї марки - це сексуальне дамська білизна.
Почалося все в 1994 році, саме тоді Джозеф Кор і Серена Рис вирішили відкрили свій магазинчик нижньої білизни в Сохо (Лондон). Будучи сином нестримної Вів'єн Вествуд Кор привернув свою імениту мати до співпраці і це саме вона розробила моделі спокусливих рожевих халатів, які стали уніформою співробітниць бутика.

У 2000 році бренд випустив свій перший однойменний аромат, Agent Provocateur, його дебют пройшов з успіхом, а тому незабаром з'явилася повноцінна парфумерна і косметична лінії.

У промоції бренду брали участь такі знаменитості як Кайлі Міноуг, Кейт Мосс, Діта фон Тіз, Меггі Джилленхол, Мелісса Джордж. Зараз особою марки є Хейлі Клоусон, яка знялася для рекламної кампанії Behind Closed Doors (За зачиненими дверима).

У Великобританії марка користувалася величезною популярністю, навіть не дивлячись на те, що деякі її рекламні кампанії були визнані настільки зухвалими, що були заборонені до показу на британському ТБ. Однак все ж абсолютна світова популярність до Agent Provocateur прийшла після 2007 року, так як в тому році Джозеф і Серена розірвали свій шлюб, а за цим послідувала і продаж бренду компанії 3i. Після цього марка початку глобально розширюватися і тепер вона присутня в більш ніж 15 країнах по всьому світу.

Якщо потрібно описати продукцію марки, то прикметники «провокаційний», «сексуальний», «чуттєвий» і «спокусливий» підійдуть як не можна краще. Білизна у Agent Provocateur дійсно дивовижне і не залишить жодну жінку байдужою. Хоча тут присутні досить різноманітні колекції: відверто еротична лінія Soirée сусідить з лінією білизни для наречених, Bridal, але варто враховувати, що, не дивлячись на ніжні кольори, вона теж досить смілива, так що білизна цієї марки підійде скоріше впевненим і розкутим дівчатам або тим , хто бажає розкріпачитися. А ось ціни у іменитого бренду явно вище середнього, так пара туфельок Вам виллється в + -1000 доларів, купальник - 200-400 доларів, фірмовий хлист - 350 зелених.

Канал бренду на YouTube:
http://www.youtube.com/user/agentprovocateur

Вашій увазі рекламний ролик бренду:

Де купити продукцію Agent Provocateur в Росії, адреси магазинів

м Москва, ТЦ «Крокус Сіті Молл», 65-66 км МКАД, тел .: (495) 223-40-22
м Москва, ТРЦ «Європейський», площа Київського вокзалу, 2, тел .: (495) 229-19-30
м Москва, Столешніков провулок, 10, стр. 3, тел .: (495) 937-54-88
м Москва, ЦУМ, вул. Петрівка, 2, тел .: (495) 543-92-11
м Москва, Смоленська площа, 3, тел .: (495) 771-65-75
м Москва, ТРЦ «Пори року», Кутузовський проспект, 48, тел .: (495) 258-35-08
м Москва, Кутузовський проспект, 29, тел .: (495) 587-70-99

Офіційний сайт: http://www.agentprovocateur.com/
Російськомовна версія сайту: http://www.agentprovocateur.ru/

Новости