• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Акція ПДР «# Пристебнись, Росія!»

Шутьева Ірина Петрівна
Акція ПДР «# Пристебнись, Росія!» Шутьева Ірина Петрівна   Акція ПДР «# Пристебнись, Росія

В рамках Всеукраїнської акції, щоб уберегти дітей від небезпек підстерігають на дорозі, зберегти їм здоров'я і життя 8 грудня МБДОУ Дитячому садку №7 «Золотий ключик» була проведена акція # Пристебнись, Росія! Вона спрямована на зниження тяжкості наслідків ДТП, популяризацію використання пасивних засобів захисту - ременів безпеки і дитячих утримуючих пристроїв водіями і пасажирами транспортних засобів. Метою акції було залучення громадськості до проблеми дитячого дорожньо-транспортного травматизму, необхідності застосування ременів безпеки і дитячих утримуючих пристроїв, під час перевезення дітей в салоні автомобіля. Наші діти самі беззахисні учасники руху і нам не байдужа їхня безпека! Шановні водії, не піддавайте небезпеки Ваших дітей! Правилами дорожнього руху перевезення дітей до 12 років повинна здійснюватися тільки з використанням дитячих утримуючих пристроїв. Співробітники автошколи 61 регіон провели заняття, розповіли дітям про причини і наслідки дорожньо-транспортних пригод, про відповідальність встановленої законодавством для неповнолітніх за порушення Правил дорожнього руху Російської Федерації. Про те, що пішоходи повинні завжди дотримуватися правил дорожнього руху, не ходити в навушниках і не відволікатися на стільникові телефони, бути відповідальними і дисциплінованими, готовими до сюрпризів природи, носити світловідбиваючі елементи на одязі. Давайте РАЗОМ подбаємо про безпеку дорожнього руху. Водій! Пішохід! Дотримуйтесь правил дорожнього руху!

Висловлюємо особливу подяку в проведенні акції директору автошколи 61 регіон Севумян Селіку Овіковічу, НУГАЄВА Сергію В'ячеславовичу викладачеві теорії, Чернікова Ользі Петрівні і співробітникам поліції ОГИБДД ОМВД РФ м Гуково, Ростовської області Гринь Олександру Олександровичу і Склярову Миколі Миколайовичу.

Публікації по темі:

Акція по ПДР «Батьки, ми вам віримо Акція по ПДР «Батьки, ми вам віримо!» Так чи часто ми замислюємося, що виховання це не навчення дитини набору правил і вимог, а показ на власному прикладі зразків.

Фотозвіт про участь в акції «Пристебнись, Росія Фотозвіт про участь в акції «Пристебнись, Росія!» Батьки разом зі своїми дітьми з групи № 2 "Колобок" дошкільного навчального закладу № 29 "Горобинка" міста Старий Оскол Білгородської області взяли.

Акція «Водії, ви ж теж батьки Акція «Водії, ви ж теж батьки!» По ПДР Мета акції: Пропаганда правил дорожнього руху серед дітей, водіїв і населення; - попередження дорожньо-транспортного травматизму ;.

З досвіду роботи З досвіду роботи. Акція по ПДР «Увага, діти!» У період з 15 серпня по 15 вересня проходила широкомасштабна акція «Увага, діти!». У старшій різновікової групи «Бджілки» робота.

Фотозвіт про участь в акції «Пристебнись, Росія»   # ПРІСТЕГНІСЬРОССІЯ Фотозвіт про участь в акції «Пристебнись, Росія» # ПРІСТЕГНІСЬРОССІЯ. У місті Старий Оскол, як і по багатьом містам Росії, стартувала акція з хештегом # ПРІСТЕГНІСЬРОССІЯ. Співробітники дитячого.

Соціальна акція по ПДР «Пристебнись і посміхнися» для дітей старшої групи МЕТА: привернення уваги водіїв до проблеми використання спеціальних утримуючих пристроїв і застосування ременів безпеки в автомобілях.

Довідка про проведення заняття з правил дорожнього руху «Пристебнись» в старше-підготовчій групі   В рамках районної профілактичної акції «Пристебнись» 20 листопада в старше-підготовчій групі пройшло заняття з правил дорожнього руху, підготовлене Довідка про проведення заняття з правил дорожнього руху «Пристебнись» в старше-підготовчій групі В рамках районної профілактичної акції «Пристебнись» 20 листопада в старше-підготовчій групі пройшло заняття з правил дорожнього руху, підготовлене.

Фотозвіт «Старт Всеукраїнської акції« Пристебнись, Росія Фотозвіт «Старт Всеукраїнської акції« Пристебнись, Росія! » Шановні колеги та батьки наших вихованців! На території нашої країни з 19 листопада і до кінця 2017 дан старт Всеросійської соціальної.

Всеросійська акція по ПДР «Зменш швидкість збережи життя»   10 квітня діти підготовчої до школи групи Веселка МДКОУ Дитячий садок комбінованого виду № 15 Світлячок ст Всеросійська акція по ПДР «Зменш швидкість збережи життя» 10 квітня діти підготовчої до школи групи "Веселка" МДКОУ "Дитячий садок комбінованого виду № 15" Світлячок "ст. Барсуковской разом.

Всеросійська соціальна інтернет-кампанія «Пристебнись, Росія Всеросійська соціальна інтернет-кампанія «Пристебнись, Росія!» З 19 листопада 2017 року в усіх суб'єктах Російської Федерації дано старт Всеросійської соціальної інтернет - кампанії «Пристебнись, Росія!».

Новости