• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

"Атлант Телеком" запустив інтерактивне цифрове телебачення в Вітебську

Жителям Вітебська стало доступно інтерактивне цифрове телебачення (IPTV) "Атлант Телеком". Ведучий комерційний оператор розгорнув в обласному центрі мовлення 98 цифрових каналів, включаючи 18 каналів у високій роздільній здатності (HD).

Вітебськ - четвертий обласний місто, в якому "Атлант Телеком" запустив послугу "Інтерактивне цифрове телебачення". З 2011 року оператор послідовно інвестував кошти в розвиток цифрового телебачення в Мінську, Гомелі й Могильові. Поява IPTV в Вітебську знаменує новий етап технологічного розвитку регіону.

"Тепер наші клієнти в Вітебську зможуть оцінити новий формат телемовлення, який стає все більш і більш популярним у всьому світі. IPTV можна дивитися всією сім'єю одночасно на різних пристроях: телевізорі, планшеті, смартфоні. Ми пропонуємо збалансований набір каналів і інтерактивні функції, якими IPTV вигідно відрізняється від класичного телебачення ", - підкреслив комерційний директор" Атлант Телеком "Антон Бладік.

IPTV - технологія, за допомогою якої телевізійний сигнал передається по оптичної лінії провайдера. Це дозволяє транслювати картинку у високій якості і управляти переглядом. При перегляді IPTV можна ставити передачу на паузу, використовувати функції перемотування, відкладеного перегляду, запису відео в архів. Крім того, абонентам доступна автоматично оновлюється програма передач і безкоштовні додаткові сервіси ( "Відеоклуб", "Радіо").

Запуск IPTV дозволить вітебським абонентам "Атлант Телеком" скористатися всіма перевагами комплексного обслуговування. "Інтернет, інтерактивне телебачення, внутрішні ресурси - в одному тарифі, по одній лінії Ethernet. Отримувати всі послуги одночасно не тільки зручно, але й вигідно", - зазначила директор вітебського філії "Атлант Телеком" Тетяна Дедюро.

Абонентам тарифних планів "Преміум Плюс", Wi-Fi + TV, Wi-Fi є 98 каналів, включаючи 18 каналів у високій роздільній здатності (HD). В тарифи "Wi-Fi + TV лайт" і "Wi-Fi лайт" буде включено 78 каналів, з них один в дозволі HD. Крім того, при підключенні на нові тарифи абоненти зможуть безкоштовно отримати в користування компактну телевізійну приставку нового покоління на базі операційної системи Android.

Крім того, при підключенні на нові тарифи абоненти зможуть безкоштовно отримати в користування компактну телевізійну приставку нового покоління на базі операційної системи Android

Новости