• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Здоров'я Алли Пугачової охороняє талісман

Філіп Кіркоров.

Фото: Instagram

Нещодавно Алла Пугачова, яка не шкодує грошей на нижню білизну , Стала володаркою мандали - унікального оберега, який виготовив для неї художник - виходець з Росії - Даніель Поель, що живе зараз в Майамі. Розмір амулета значний - 61 сантиметр, а його головне призначення - охороняти свого власника, пише "Старх" .

"Мандала душі - талісман з певними малюнками, які несуть в собі езотеричну силу. Орнамент виглядає незавершеним, - розповідає Даніель. - Це говорить про те, що скоро Аллу Борисівну чекають кардинальні життєві зміни. За масштабом їх можна порівняти з народженням Лізи і Гаррі, але стосуватися вони будуть творчості. Можливо, співачка повернеться на сцену або приміряє новий образ. Мандала Примадонни показує, що її власниця не до кінця реалізувала потенціал душі. Сьогоднішні досягнення співачки - всього лише частина того, що їй на самому д ледве призначене! Думаю, вона здивує глядача ще багатьма прихованими талантами ".

Для створення оберега художник використовував напівкоштовні камені. "Інкрустація натуральних мінералів під скло здійснюється за допомогою спеціальної техніки, - каже Поель. - В мандале для Алли Борисівни я поєднав аметист, нефрит, турмалін, сердолік ... Вони допоможуть їй знайти гармонію з собою, а також зміцнять здоров'я сім'ї та допоможуть в кар'єрі. Загальна вартість арт-вироби склала дев'ять тисяч євро. Примадонна залишилася задоволена подарунком. Філіп Кіркоров, з яким я недавно зустрічався в Майамі, розповів, що вона повісила амулет в центрі вітальні ".

Нагадаємо, дочка Алли Пугачової і Максима Галкіна винесла модний вирок Христині Орбакайте .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: сьогодні
Новости