• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Мороз і Кава | Новини - 5 речей, яких не повинно бути в мікрохвильовці

  1. метал Всі ми не раз чули про те, що розігрівати їжу в металевому посуді або навіть на блюдечку із...
  2. Деякі види пластикових контейнерів
  3. Пластикові пакети
  4. Старі тарілки і кружки

метал

Всі ми не раз чули про те, що розігрівати їжу в металевому посуді або навіть на блюдечку із золотою облямівкою в мікрохвильовій печі не можна. Справа в тому, що метал відображає мікрохвилі.

У кращому випадку їжа, закрита алюмінієвою фольгою або залізною кришкою, не прогріється, в гіршому - відбиті мікрохвилі виведуть магнетрон з ладу. Не можна класти в мікрохвильову піч і столові прибори: так, на кінцях вилки вчені фіксували концентроване електричне поле, в якому утворюються іскри, і в результаті виникає ризик пожежі.

Яйця в шкаралупі

Мікрохвильова піч розігріває продукти дуже швидко. Особливість мікрохвиль - в тому, що найбільш ефективно вони підвищують температуру води, тому, наприклад, бульйон в супі нагрівається швидше, ніж овочі.

Саме тому сирі яйця в шкаралупі класти в мікрохвильову піч не варто - вибухнуть. Білок і жовток нагріваються і за рахунок цього розширюються, а шкаралупа залишається колишнього розміру, і так як це відбувається дуже швидко, вибух неминучий.

class = "gadget">

Деякі види пластикових контейнерів

На пластиковому посуді іноді робиться маркування: «Не використовувати в мікрохвильовій печі». Крім того, деякі пластикові контейнери містять бісфенол А (BPA) і фталати, які при нагріванні мікрохвилями потрапляють в їжу, що негативно позначається на роботі ендокринної системи.

Загалом, розігрівати їжу і напої в жароміцної посуді зі скла, глини, порцеляни та ін. Безпечніше, ніж в пластиці. До того ж одноразові упаковки і тонкі контейнери можуть просто розплавитися або деформуватися від температури нагрітої рідини.

Пластикові пакети

Розігрівати їжу в закритих пластикових пакетах також не варто. По-перше, тонкий шар пластику, нагрітого від продуктів, часто плавиться, і їжа виявляється непридатною до вживання, по-друге, при нагріванні утворюється пара. В результаті пакет просто вибухає, і добре, якщо не в той момент, коли ви відкриваєте дверцята мікрохвильової печі!

Старі тарілки і кружки

Вчені Смітсонівського університету стверджують, що використання посуду, вік якого перевищує 40 років, в мікрохвильових печах небезпечно. Глазур, в складі якої нерідко буває свинець або його солі, може при нагріванні потрапити в їжу і привести до важкого отруєння.

Глазур, в складі якої нерідко буває свинець або його солі, може при нагріванні потрапити в їжу і привести до важкого отруєння

джерело: https://hi-tech.mail.ru

Новости