• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Боремося з плямами на стеклокерамике

 • 10 квітня 2013, 16:06
 • 127910
 • Рано чи пізно перед кожною володаркою плити зі склокерамічною поверхнею встає проблема очищення її від тих чи інших плям. Сьогодні я ділюся з вами особистим досвідом.

  На жаль, ставши щасливою власницею склокераміки, я негайно приступила до її експлуатації, не давши собі праці, елементарно ознайомитися з правилами поведінки зі склокерамічними поверхнями. І відразу зробила найгрубіші помилки з точки зору виробника. Я поставила кип'ятити солону воду для макаронів в алюмінієвій каструльці і дозволила їй википіти на плиту. Такого результату я, звичайно, не очікувала, - круговий пляма білястого кольору, шорстке на дотик.
  На жаль, ставши щасливою власницею склокераміки, я негайно приступила до її експлуатації, не давши собі праці, елементарно ознайомитися з правилами поведінки зі склокерамічними поверхнями
  Я тут же почала позбавлятися від нього за допомогою засобу для миття посуду. Цим, ускладнивши ситуацію. Зрозумівши, що щось не так, я залишила все як є і вирішила, що тепер мені доведеться жити з цим неподобством. Ще протягом цілого тижня (!) Я продовжувала користуватися цією конфоркою. І, нарешті, я знайшла час полазити по інтернету і послухати поради з чищення і правильної експлуатації склокераміки.
  1. НЕ МОЖНА: Користуватися алюмінієвої і пластмасовою посудом. Дозволяти їжі "википати" на плиту (особливо солодкої). Мити поверхню засобами для миття посуду, виведення плям, засобами для духовок. Залишати плями не витертими. Ставити на гарячу поверхню мокрі або дуже холодні каструлі. Упускати гострі і важкі предмети. Чистити поверхню за допомогою абразивних губок і засобів з ними в складі. Мити плиту тієї ж губкою, якій миєте посуд.
  2. Чистити треба: за допомогою спеціальних засобів для чищення не просто ел. плит, а саме склокерамічних. можна використовувати засоби для чищення виробів з високоякісної сталі (що не містять абразив) З народних засобів можна використовувати харчову соду.
  Я придбала не дешеві засоби виробництва Голландії, рекомендовані для склокераміки та стали фірмою Бош.
  Спочатку я почала терти засобом для склокераміки. Зусиль довелося докласти чимало. Терла і змивала хвилин 10. Шорсткість (алюмінієвий нагар) стала значно менше, але біляста пляма ще було видно.

  Результат мене не задовольнив. Потім я знайшла в інтернеті, що виробник в цій серії пропонує ще і спеціальну посилену формулу для видалення саме таких плям. Але її в продажу не було.
  Тоді я застосувала засіб для стали. Думаю, я мучилася б менше, якби з нього і почала. Шорсткість практично вся пішла, і белесость можна було розгледіти, якщо тільки знати, де вона була.

  Головне, не забути добре змити вологою, чистої, м'якою ганчіркою залишки кошти.
  Так що з досвіду вважаю, що засіб для нержавійки було більш ефективним і можна обмежитися ім.
  Марку не вказую, щоб мій матеріал не вважали за прихованою рекламою.
  Буду дуже рада, якщо хто-небудь поділиться своїм особистим досвідом, т. К. Це буде цікаво не тільки мені. А я обіцяю випробувати.

Новости