• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Вартість Apple перевищила трильйон доларів. Але це поки не точно

Сумарна вартість акцій Apple перевищила трильйон доларів, але поки - лише за версією "яблучного" додатка "Акції" для iOS, що використовує дані Yahoo Finance . Про досягнення компанією трильйонної позначки гордо повідомляє і голосовий помічник Siri, якщо поцікавитися ринковою капіталізацією виробника iPhone.

дані Yahoo Finance

З іншого боку, в сервісі Google Finance сумарна вартість акцій компанії, вартість кожної з яких на даний момент складає близько 203,6 долара, відображається як 950 млрд доларів - тобто, щоб фірмі Тіма Кука коштувати трильйон, акції повинні подорожчати до 207,05 доларів.

як пояснює CNBC, справа в тому, що в даних сервісу Google врахований оголошений в середу викуп акцій компанією, яка зменшила загальну кількість паперів. Якщо котирування продовжать рости, до кінця торгової сесії досягнення Apple трильйонної позначки стане доконаним фактом.

Аналітики ринку давно міркують про те, яка з найбільших IT-компаній поставить історичний рекорд ринкової капіталізації і стане дорожче трильйона доларів - такого ніколи не вдавалося ні банкам, ні нафтовим гігантам. Найбільш ймовірними претендентами на перемогу в "гонці до трильйона" вважаються Apple і Amazon.

Практично цифра нічого особливого не означає. Що вийшов на цьому тижні фінансовий звіт Apple довів, що стратегія випуску більш дорогих смартфонів себе виправдовує: хоча кількість проданих iPhone за рік не змінилося, компанії вдалося заробити на них більше завдяки стоїть від 1000 доларів iPhone X. У той же час, негативні новини - наприклад, про затримки з поставками нових iPhone через виробничі проблеми - можуть легко "впустити" ціну акцій назад.

Поділіться новиною:

Новости