• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

В які акції краще вкласти гроші в 2019 році

 1. Особливості вкладення заощаджень в цінні папери
 2. Переваги та недоліки вкладення коштів у придбання пайової участі
 3. До переваг вкладення грошей в цінні папери можна віднести:
 4. На що звернути увагу перед покупкою цінних паперів?
 5. Правила інвестування в цінні папери
 6. Дохід від вкладення в цінні папери
 7. наприклад:
 8. Ризики і перспективи вкладення коштів у придбання цінних паперів
 9. висновки

Гроші завжди змушують людей думати

Гроші завжди змушують людей думати. Спочатку про те, щоб їх заробити, потім про те, щоб правильно витратити. Ну а найбільше доводиться міркувати, коли потрібно планувати інвестування накопичених заощаджень.

Покупку емітованих підприємствами цінних паперів можна віднести до класичних методів вкладення грошей. В середньому, цей вид інвестування приносить від 10 до 20% річних, однак, такий прибуток, далеко не межа. Щоб не тільки зберегти, але і істотно примножити свої заощадження, слід проаналізувати, в які акції краще вкласти гроші в 2019 році. Купівля пайової участі у відомих компаніях не завжди вигідне вкладення, а ось акції молодих, але динамічно розвиваються - інша справа. Такі активи менше, ніж за рік, можуть вирости в ціні в кілька разів після розширення ринку збуту.

Особливості вкладення заощаджень в цінні папери

Як і будь-який інший вид інвестування, вкладення накопичених коштів в цінні папери має свої нюанси. Перед тим, як вкладати гроші в акції і заробляти, потрібно в першу чергу спробувати вивчити ази технічного і фундаментального аналізу. Вибираючи, в які акції краще вкласти гроші, слід використовувати отримані знання, враховувати думки досвідчених експертів і відстежувати події і тенденції економіки.

Заробити на вкладенні коштів в цінні папери можна декількома способами:

 • Отримуючи дивіденди;
 • Використовуючи коливання вартості на цінні папери (купуючи за нижчою ціною, продаючи, коли вона стане вище).

Дивіденди принесуть стабільний, але відносно невисокий дохід. Важливо знати, що в залежності від виду придбаних цінних паперів, ризики і прибуток будуть відрізнятися. Прості акції - менш ризикований і не дуже прибутковий інструмент. Привілейовані - більш ризикований і прибутковий вид інвестування.

Важливим критерієм при покупці цінних паперів є їх ліквідність - можливість купити / продати в стислі терміни необхідну їх кількість.

Тим, хто хоче вкласти гроші в акції, необхідно знати, що торги відбуваються через брокера - посередника між біржею і інвестором, який отримує комісію від здійснюваних операцій незалежно від результату торгів. Брокера необхідно вибирати виходячи з прийнятною вартістю послуг, простоти оформлення співпраці, доступності інструментів для роботи в режимі онлайн. Для новачків, охочих вкласти гроші і купити акції, корисними будуть можливості пройти безкоштовне навчання і отримувати додаткову аналітичну інформацію від брокера.

А з питання: «В які акції краще вкласти гроші зараз?» Слід почати проводити аналіз ринку цінних паперів і формувати інвестиційний портфель. Він буде запорукою того, що ви не втратите всі заощадження відразу. Наприклад, якщо знеціняться цінні папери, емітовані однією компанією, інші активи в правильно сформованому інвестиційному портфелі, покликані забезпечити позитивний дохід інвестору.

Переваги та недоліки вкладення коштів у придбання пайової участі

Люди заробляють на операціях з цінними паперами вже більше ста років. На сьогоднішній день в США і Японії третину населення володіє активами яких-небудь компаній. Цінні папери приносять пасивний дохід власнику протягом усього життя. А покупку активів для формування інвестиційного портфеля можна починати, маючи 100-150 доларів. Обдумуючи варіанти, куди вкласти гроші в 2019 році щоб вони працювали , Слід серйозно розглянути покупку пайової участі в компаніях.

До переваг вкладення грошей в цінні папери можна віднести:

 • Невеликий стартовий капітал;
 • Хорошу ліквідність акцій великих компаній;
 • Можливість одночасно заробляти як активно (перепродуючи активи), так і пасивно (отримуючи дивіденди);
 • Можливість займатися даним видом інвестування в будь-який час доби з будь-якого місця планети, маючи лише комп'ютер і доступ в інтернет.

Недоліки вкладення коштів в придбання цінних паперів:

 • Обов'язкова наявність певних знань для формування надійного інвестиційного портфеля і прибуткової торгівлі на біржі;
 • Необхідність платити комісію брокеру за кожну операцію;
 • Надмірна залежність вартості цінних паперів від непередбачуваною на сьогодні політичної та економічної ситуації в світі;
 • Велика ймовірність втрати дивідендів власниками простих акцій в кризу.

види акцій

На що звернути увагу перед покупкою цінних паперів?

Роблячи перші кроки в процесі інвестування грошей в покупку цінних паперів необхідно вибрати хорошого брокера. Без його допомоги вийти на біржу не вдасться, тому, щоб не користуватися послугами першого-ліпшого спеціаліста, краще вибрати його заздалегідь. Якщо не у кого спитати поради з вибору брокера, можна звернутися до особливого рейтингу за результатами діяльності біржових трейдерів. Рейтинг об'єктивно оцінює ключові показники діяльності конкретних фахівців. Хороший брокер дасть новачкові докладні інструкції, як вкласти гроші в цінні папери компаній, адже від успіху клієнта буде залежати і його дохід.

Що стосується галузей, які відносяться до надійних і прибутковим з позиції вкладення коштів в Росії, то це нафтопереробна і газовидобувна, сфера інформаційних технологій, і компанії, перекуплені зарубіжними інвесторами. Відповідаючи на питання: «В які акції можна вкласти гроші новачкові?», Обов'язково називають стабільні підприємства з вищезазначених галузей, а саме Газпром, Лукойл, Ростелеком.

Є галузі, які дуже добре розвиваються в період економічного зростання, наприклад, виробництво автомобілів, будівництво, авіаперевезення. Їх процвітання циклічно. Тому інвестування в цінні папери таких підприємств під час кризи не принесе моментальної прибутку, а їх ліквідність буде невеликою. Зате, такі вкладення будуть відмінним відповіддю на питання: «В які акції краще вкласти гроші в 2019 році в довгостроковій перспективі?»

А ось вибираючи, в які акції краще вкласти кошти зараз, зверніть увагу на галузі, що здаються, на перший погляд, неприбутковими. Сфера комунальних послуг та страхові компанії стабільні навіть під час кризи, адже платити за воду, електрику і медичну страховку люди будуть при будь-якій економічній ситуації.

Вивчаючи питання: «В які акції краще вкласти гроші зараз?» Слід звернути увагу, що:

 • Інвестування в цінні папери - хороший інструмент для тих, кому прибутковість важливіше надійності;
 • Найбільш вигідними будуть вкладення на піку кризи, коли ціна мінімальна;
 • Виключити абсолютно всі ризики неможливо.

Правила інвестування в цінні папери

Будь-який процес рано чи пізно починає підкорятися правилам, які напрацьовані досвідченим шляхом. Заробіток на вкладенні коштів в цінні папери також невипадковий. Тільки дотримуючись правил можна грамотно скласти інвестиційний портфель, виробити свою стратегію ведення торгів і вчасно зупинити порив «зірвати джекпот».

Твердо вирішивши, як можна вкласти гроші в акції, почніть складати чіткий фінансовий план, який ви будете коригувати в залежності від змін реалій ринку. Визначаючи, в які акції краще вкласти гроші в 2019 році для отримання дивідендів, зробіть аналіз показників господарської діяльності підприємства. Перед тим, як інвестувати, зберіть вичерпну інформацію про продукцію, що випускається підприємством і про керівництво компанії. Можливо, в процесі пошуку інформації, ви натрапите на факти, з огляду на які, передумаєте вкладати гроші в цінні папери даної компанії. Це можуть бути, наприклад, повідомлення про партії бракованих машин, які необхідно відкликати, що явно спричинить за собою збитки. Або ж вам вдасться вивудити маловідому інформацію про розрив великого контракту про постачання сировини, що негативно позначиться на виробництві в цілому.

Загальні правила інвестування в цінні папери можна сформулювати наступним чином:

 • Чи не вкладати позичені гроші і кошти, які можуть терміново знадобитися. Продуктивним буде інвестування строком від 2-5 років;
 • Обов'язково дотримуватися принципу диверсифікації. Для мінімізації ризиків, шукайте, в які акції краще вкласти гроші на 5 років, по всьому світу. Так можна уникнути локального впливу на бізнес і створити унікальний інвестиційний портфель;
 • Здійснювати операції, сума яких не перевищує 2% рахунку;
 • Зупиняти торгівлю до кінця місяця, в разі, якщо рахунок став менше на 5%;
 • Не піддаватися паніці і не продавати все при різкому зниженні курсу цінних паперів;
 • Крах ринку - відмінний час закупити цінні папери за номіналом і зайняти вичікувальну позицію. Будь спад рано чи пізно змінюється зростанням;
 • Відключити стадний інстинкт. Не варто продавати або купувати те, що продають або купують багато в даний момент.

Дохід від вкладення в цінні папери

Займаючись інвестуванням, ми маємо кінцеву мету - отримання прибутку, попутно зберігаючи накопичені кошти і змушуючи їх працювати. Заробляти на вкладеннях в акції можна на зростанні їх курсової вартості та на дивіденди. Керуючись кінцевими цілями треба спрогнозувати, в які акції краще вкласти гроші в цей час. Слід розуміти, що покупка пайової участі буде вигідною інвестицією лише в довгостроковій перспективі. Якщо ви розраховуєте отримати хороший прибуток швидко, то не варто ризикувати, в короткостроковому періоді вкладення в цінні папери можуть стати збитковими.

Прибутковість інвестиції - це ступінь збільшення вкладених коштів за певний відрізок часу. Даний показник виражається у відсотках і розраховується як відношення прибутку до суми вкладень, помножене на 100%.

Поряд з питанням: «Як краще вкладати гроші акції?», Потрібно знати, як оцінювати ефективність інвестування в цінні папери. Методи фінансового аналізу дозволяють зробити відповідну оцінку з позиції отримання дивідендів, грунтуючись на даних фінансової звітності компанії. А можливість зростання курсу цінних паперів прогнозують, вивчаючи ціни у відповідному сегменті ринку.

Існує також ціла система показників, за допомогою яких можна зрозуміти, в які акції можна вкласти гроші.

наприклад:

 • Прибуток на акцію легко розрахувати: від ставлення чистого доходу до загальної кількості звичайних акцій компанії, потрібно відняти дивіденди за привілейованими цінних паперів;
 • Дивідендна прибутковість - це сума повернення вкладень. Розраховується як відношення суми дивіденду до ринкової ціни активу.

А для тих, хто планує непросто отримувати пасивний дохід від дивідендів, а шукає, в які акції вкласти гроші, з метою отримати прибуток від перепродажу підійдуть такі показники:

 • Цінність акції дозволяє оцінити попит на даний вид цінних паперів. Розраховується як відношення ринкової ціни активу в кількості 1 штука до одержуваного прибутку;
 • Коефіцієнт котирування показує готовність інвесторів придбати цінні папери за ціною, що перевищує номінальну. Показник розраховується як співвідношення ринкової ціни до балансової вартості. У разі, якщо даний коефіцієнт більше 1, інвестори готові переплачувати.

Користуючись подібними показниками, фахівці різних країн висловлювали думки, в які акції вкладати в 2016 році. Як правило, прогнози збувалися, але іноді, навіть досвідчені трейдери помиляються. У будь-якому випадку робити аналіз ринку і проводити нескладні підрахунки прибутковості необхідно для успішного інвестування.

Ризики і перспективи вкладення коштів у придбання цінних паперів

Керуючись правилами інвестування в цінні папери, ризики можна мінімізувати, однак, повністю захиститися неможливо. Оскільки ціна пайової участі завжди буде змінюватися, неможливо дати гарантію, що інвестор завжди буде отримувати прибуток. Нестабільність у світовій економіці, успіх конкурентів і навіть внутрішні проблеми компанії впливають на ринкову вартість емітованих нею цінних паперів.

За документами, акціонер компанії формально є одним із співвласників, має право на участь в управлінні і має отримувати відсоток від прибутку. Але на ділі, дотримуються права лише великих акціонерів, які володіють контрольним пакетом акцій. Решта отримують дивіденди лише після оплати всіх витрат підприємства або не отримують зовсім. Таким чином, не маючи достатньо коштів для придбання контрольного пакета цінних паперів необхідно добре подумати, чи варто вкладати гроші в акції. Адже формальне володіння мізерною часткою особливого прибутку не принесе.

Що стосується того, в які акції краще вкласти гроші в 2019 році експерти радять звернути увагу на всесвітньо відомі компанії, продукція яких є в кожному будинку. Наприклад, Nivea, Gillette, Samsung, Asus, HP. Популярність у всьому світі товарів виробництва компанії, пайова участь в якій розглядаються для покупки, - один з чинників, що говорять про успіх майбутньої інвестиції.

висновки

Міркуючи про те, чи вигідно вкладати гроші в акції, слід ретельно вивчати підходи до даного виду інвестування. З огляду на всі особливості, а також, думки брокерів в які акції краще вкласти гроші в 2019 році можна добитися успіхів і створити якісний інвестиційний портфель, навіть володіючи невеликим стартовим капіталом. Торгівля цінними паперами існує вже не один десяток років і приносить як прибуток, так і збитки. Але вже точно не принесе доходу бездіяльність.

А з питання: «В які акції краще вкласти гроші зараз?
Відповідаючи на питання: «В які акції можна вкласти гроші новачкові?
Зате, такі вкладення будуть відмінним відповіддю на питання: «В які акції краще вкласти гроші в 2019 році в довгостроковій перспективі?
Вивчаючи питання: «В які акції краще вкласти гроші зараз?
Поряд з питанням: «Як краще вкладати гроші акції?
Новости