• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

NYSE-HOME Відбір акцій - screener. Американська фондова біржа. Онлайн трейдинг. Онлайн навчання. Торгівля на біржі nyse акціями. Навчання трейдерів. Чат трейдерів. Відкрити рахунок. Замовити демо. Nyse. Nasdaq. Amex

Отже Ви встановили платформу, запустили і вже налаштували робочий простір, тепер Вам необхідно знайти акції для роботи. Акції можна взяти з даного джерела.

Далі, які акції відбирати, тут вже все залежить від Вашого стилю торгівлі з яким Вам треба буде визначитися, я працюю як інтрадей так і середньостроково тому брокер дозволяє залишати середньострокові позиції, але при цьому зменшується надається плече.

В першу чергу я звертаю увагу на акції у яких на 5-хвилинному графіку «плавний хід», тобто немає тіней і вона ходить за рівнями. Потім мене цікавлять акції, які дозволять мені спокійно відкрити угоду і так само швидко закрити її, т.е.акціі з хорошим об'ємом торгівлі. Залежно від депозиту також необхідно вибрати максимальну ціну акції, які Ви будете торгувати, я в основному беру акції які коштують не дорожче 100 $, на «Скринер» є функція для відбору акцій до 50 $, інші я переглядаю відключивши обмеження по вартості акції. Далі нас повинні цікавити акції, які рухаються, а не стоять на місці (таких, на жаль, дуже багато), тобто ми задаємо середній хід акції за день. Далі біржа, на якій Ви будете працювати.

Ось так виглядає робочий простір для відбору акцій, для внутрішньоденної торгівлі.


Далі, якщо Ви бажаєте зробити відбір акцій за якими сьогодні були, або будуть, звіти тоді просто натисніть відповідну кнопку:


Я думаю що з цим все зрозуміло.

Таким же чином Ви можете відібрати акції за певними для Вас критеріям.

Після того як Вам «Скринер» видав певний список акцій, Ви їх переглядаєте і робите відбір для себе тих акцій, у яких є потенціал руху. Потенціал руху Ви дивіться на денному графіку, на 5-хвилинному графіку дивіться «плавність ходу» акції, як відбирати графіки Ви це зможете переглянути вже в наступних уроках.

Створюєте у себе на комп'ютері три текстових документа з назвами "BUY", "SELL", "Цікаве", і туди записуєте акції, які Ви відбираєте в Скринер (можете відразу вносити їх в "UMSTEL" )

Сайт, на якому проводиться відбір акцій, надає графіки М5 тільки на платній основне. Якщо немає бажання оформляти підписку, тоді можна просто скопіювати тікери з сайту і занести їх в платформу аврора, після чого зробити там відбір.

Якщо немає бажання оформляти підписку, тоді можна просто скопіювати тікери з сайту і занести їх в платформу аврора, після чого зробити там відбір

Новости