• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Акції Ростелекома вартість сьогодні! Інвестуємо з кращими!

 1. Зміст:
 2. Фондовий феномен!
 3. Вартість акцій Ростелекома на сьогодні збільшується завдяки поглинань!
 4. Акції компанії для іноземців!
 5. Переваги Ростелекома для інвесторів!
 6. Але не все так райдужно, як здається!
 7. Що буде з акціями далі?

Компанія Ростелеком була заснована в 1992 році завдяки злиттю дванадцяти операторів зв'язку. На сучасному етапі ця організація є безперечним лідером у своїй галузі, надає послуги зв'язку, телебачення та інтернет. Клієнтська база Ростелекома не має аналогів у всій Росії і постійно збільшується. Ключовим власником акцій є держава, яке з недавніх пір володіє контрольним пакетом. Купити цінні папери компанії можуть як росіяни, так і іноземці. Для других передбачена дещо інша система, про яку більш докладно йтиметься далі. Вартість акцій Ростелекома на сьогодні становить 91 руб. за одиницю.

за одиницю

Зміст:

 1. Фондовий феномен
 2. Вартість акцій Ростелекома на сьогодні збільшується завдяки поглинань!
 3. Акції компанії для іноземців!
 4. Переваги Ростелекома для інвесторів!
 5. Але не все так райдужно, як здається!
 6. Що буде з акціями далі?

Фондовий феномен!

Акції даної компанії діляться на дві категорії: звичайні і привілейовані. За другим існує обов'язковий, встановлений самою акцією розмір дивідендів. До того ж, виплати за привілейованими акціями завжди вище, ніж по звичайних. Виходить, що їх власники отримують не просто високі дивіденди, а й мають гарантію, що ці самі дивіденди будуть виплачені, на відміну від власників звичайних акцій. Єдине, що немає у привілейованих акцій, так це права голосу на раді директорів щодо обрання нового генерального директора, але для багатьох інвесторів це зовсім нічого не означає. А тепер вгадайте, які саме акції коштують дорожче? Недосвідчені інвестори скажуть, що привілейовані, але будуть не праві. На відміну від західного ринку, у нас звичайні акції, як правило, стоять на порядок вище. Чому саме так - точно не ясно. Цілком можливо, що великі капіталодержателі готові проміняти прибуток на важелі управління компанією, а можливо, вся справа в тому, що через відсутність цих самих важелів права власників привілейованих акцій часто порушуються. У будь-якому випадку, на сьогодні вартість акцій Ростелекома привілейованого типу становить 59 руб., Коли звичайні цінні папери коштують 91 руб.

Вартість акцій Ростелекома на сьогодні збільшується завдяки поглинань!

Компанія була створена завдяки злиттю і поглинанням, а в наслідок це стало її улюбленою політикою. Поглинання великих конкурентів стало своєрідною традицією Ростелекома. Через це доходи організації постійно зростають, одночасно з клієнтською базою і розмірами вкладень. Кожне нове поглинання - це стрибок цін на акції компанії, що приманює багатьох інвесторів.

Також існує цікавий момент, пов'язаний зі злиттями. Якщо інвестор з привілейованими акціями виступає проти злиття (голосувати він не може тільки за зміну директора), то все його акції викуповує сам Ростелеком, причому за ціною, що дорівнює вартості звичайних акцій, тобто на порядок дорожче. Таким чином, купивши привілейовані акції, скажімо, за 59 руб., При черговому злиття можна продати їх вже за 91 руб., Заробивши близько 30% буквально на порожньому місці. А поглинання Ростелеком проводить досить часто. Мабуть, це найбільш вагомий фактор його зростання.

Акції компанії для іноземців!

На зарубіжному ринку активно торгують акціями Ростелекома у вигляді так званих GDR (глобальних депозитарних розписок). Їх ціна може відрізнятися від ринкової вартості акцій, а купити цінний папір такого типу можна на Лондонській фондовій біржі або іншої великої біржі за кордоном. Буває, що спекулянти користуються різницею в цінах акцій і GDR для заробітку, при цьому отримуючи непоганий дохід без ризику.

Переваги Ростелекома для інвесторів!

 1. Дана організація є найбільшим представником своєї сфери на російському ринку. Її дохід величезний, рівно як і клієнтська база. Багато громадян РФ вважають за краще послуги саме Ростелекома, що створює сприятливу обстановку для заробітку. Вклавшись в цінні папери компанії, ви забезпечите собі стабільний і високий дохід.

Вклавшись в цінні папери компанії, ви забезпечите собі стабільний і високий дохід

 1. Постійні поглинання - один з головних аргументів «за» інвестиції в Ростелеком. Крім того варіанту заробітку, який пропонувався вище, слід розуміти, що злиття - це те ж розширення, тільки більш різке і глобальне. А при будь-якому розширенні ростуть доходи, що сприятливо позначається і на розмір дивідендів як за звичайними акціями, так і за привілейованими.
 1. Ключовий власник організації - держава. Це означає, що держава особисто зацікавлена ​​в доходах Ростелекома, всіляко сприяє цьому через державні дотації, великі урядові замовлення, матеріальну допомогу тощо. Причому ця допомога буде як за часів фінансових проблем у найбільшого оператора зв'язку, так і в «рядові будні», коли компанія просто вільно розвивається.
 1. Не варто забувати про роль мобільного зв'язку та інтернету для сучасної людини. Мабуть, більшість з нас не уявляють свого існування без Всесвітньої павутини. Люди використовуються її для розваг, навчання, заробітку. А тепер, скажіть, відмовилися б особисто ви від Мережі під час кризи або масової інфляції? Думаю, більшість відповість «ні», тому клієнти у Ростелекома будуть завжди, які б економічні явища не відбувалися в країні.

Але не все так райдужно, як здається!

Але не все так райдужно, як здається

 1. Серед недоліків інвестицій в Ростелеком можна виділити відносно слабке зростання клієнтури компанії. Левова частка припливу нових користувачів відбувається завдяки злиттю, в той час як вільні роздрібні продажі абонентських пакетів практично відсутні. Більш дрібні оператори зв'язку та інтернет постійно проводять маркетингові кампанії, прагнуть залучити якомога більше клієнтів акціями та бонусними пропозиціями, ніж та збільшують свій дохід. Але ось Ростелекому, схоже, досить того, що є на даний момент. І хоча прибуток організації зростає, вона могла збільшуватися швидшими темпами.
 1. Якщо подивитися на графік вартості акцій Ростелекома, як звичайних, так і привілейованих, то на ньому чітко видно негативна динаміка, причому на протязі тривалого періоду. Це не може не лякати інвесторів, багато хто з яких вже почали позбуватися від акцій, адже ціна майже пробила свій мінімум за останні 8 років. Проте, багато аналітиків пророкують акціях швидкий підйом, що хоч якось заспокоює власників цінних паперів.
 1. Економічна криза, що почалася в 2014 році в Росії, надав згубний вплив на багато великих компаній, в тому числі і на Ростелеком. Доходи населення різко впали через інфляцію, що змушує людей відмовлятися від багатьох додаткових сервісів Ростелекома. Звичайно, від мобільного зв'язку, телебачення чи інтернету росіяни навряд чи відмовляться, але ось перейти на більш економний пакет послуг і відключити додаткові послуги зв'язку (мелодія замість гудків, ігри, мобільний інтернет та ін.) Вони можуть, що серйозно зменшить прибуток організації і розмір дивідендів.

Що буде з акціями далі?

Що буде з акціями далі

На сьогодні вартість акцій Ростелекома знаходиться у флеті, як видно на графіку вище. Ціна не має чіткого напрямку, хоча раніше рухалася строго вниз. Якщо вона проб'є верхній рівень 95.3, то з великою ймовірністю піде вгору, але от якщо вона кинеться вниз і проб'є рівень 86, то варто очікувати подальшого падіння курсу акцій Ростелекома.

Що буде з акціями далі?
Що буде з акціями далі?
А тепер вгадайте, які саме акції коштують дорожче?
А тепер, скажіть, відмовилися б особисто ви від Мережі під час кризи або масової інфляції?
Що буде з акціями далі?
Новости