• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Акції Роснефти: ціна, що впливає на вартість і курси, де купити

Роснефть належить до найбільших нафтогазовим компаніям в світовому масштабі Роснефть належить до найбільших нафтогазовим компаніям в світовому масштабі. Її діяльність полягає в пошуку і видобутку газу і нафти, їх виробництво і реалізація. Державі належить близько 75% акцій компанії Роснефть, так як це підприємство належить до типу стратегічних підприємств Росії.

Всі цінні папери та акції різних компаній реалізуються офіційними брокерами і брокерськими конторами, інвестиційними фондами. Для такої торгівлі як у брокерів і брокерських контор, так і у покупців, що займаються купівлею-продажем особисто, повинна бути ліцензія.

При відсутності ліцензії проведення операції можна довірити брокерам або скористатися послугами компаній в інтернеті, на будь-який з платформ торгових терміналів. Для цього достатньо зареєструватися на сайті однієї з компаній, перевести потрібну суму на рахунок. Далі з цього рахунку буде здійснюватися оплата за придбані акції, в тому числі і оплата за брокерські послуги в розмірі певного відсотка від угоди або фіксованої суми.

Купити акції Роснефть холдинг можна, уклавши договір з брокерською компанією. Здійснювати торгівлю можна швидко і зручно з використанням інтернету, а так само можна вдатися до допомоги телефону, за допомогою спеціального наказу-ордера.

Актуальну вартість акцій Роснефти на сьогодні відображає інформер нижче:


Що впливає на вартість акцій Роснефть:

  • - світова ціна на нафту;
  • - фінансові показники компанії Роснефть;
  • - загальний напрямок тренда (підвищення або занепад).

Ціна акцій Роснефть під час фінансової кризи знизилася майже на 60%.

Ціна акцій Роснефть під час фінансової кризи знизилася майже на 60%

котирування курсів акцій Роснефти за 3 роки

Продають акції Роснефти не тільки російські організовані ринки цінних паперів, але і Лондонська фондова біржа. Котирувальні списки включають акції Роснефть звичайного типу, а акції, запропоновані на фондовій біржі в Лондоні, представлені у вигляді глобальної депозитарної розписки (GDR).Новости