• Главная <
 • Галерея
 • Карта сайта
 • Наши контакты
 • Обратная связь

Акції МТС - Вартість зараз (онлайн), Дивіденди і Огляд

 1. Вартість акцій МТС сьогодні - Графік онлайн
 2. Вартість акцій МТС на біржі
 3. дивіденди МТС
 4. Як купити акції МТС фіз особі на біржі
 5. Що стоїть за акціями МТС
 6. Цікаві факти про МТС

Акції MTC - вітчизняна корпорація мобільного зв'язку, ведуча свій бізнес в РФ і зарубіжжя під брендом «МТС» (Мобільні ТелеСистеми). Основними видами діяльності є надання послуг мобільної телефонії, в форматах GSM, 3G і LTE. Крім цього, корпорація розвиває стаціонарний зв'язок, широкосмуговий доступ в мережу інтернет, цифрове та супутникове телебачення. Загальна абонентська база компанії перевищує 120 млн. клієнтів по всьому світу.

Бренд МТС є одним з найбільш впізнаваних і дорогих торгових марок в РФ.

Вартість акцій МТС сьогодні - Графік онлайн

Більше 50% акцій належать холдингу «Система» і його власникові Володимиру Євтушенкову, інші знаходяться у вільному обігу на Нью Йоркській біржі, Лондонській фондовій біржі, Франкфуртській біржі, Берлінській фондовій біржі, Мюнхенській фондовій біржі і Московської біржі.

Спочатку в 2000 році компанія випустила акції МТС на торги Нью-Йоркської біржі під тікером MBT. У 2004 році акції почалися звертатися і на російському ринку, де сьогодні звертаються близько 10% акцій від загального обсягу.

 • Сьогодні акції МТС входять в індекс MSCI Russia .
Картка компанії

МТС Телекомунікації Підстава У 1993 році Штаб-квартира м.Москва Засновники На базі ВАТ «Московська міська телефонна мережа» Основні торгівельні майданчики Московська біржа; Нью-Йоркська біржа, Лондонська біржа і майданчик Euronext (АДР). Тікер MTSS Держ. реєстраційний номер 1-01-04715-A ISIN код RU0007775219 Номінал 0,1 руб. Кількість акцій в обігу 2 066 413 562

Вартість акцій МТС на біржі

Вартість акцій МТС схильна до різних факторів впливу Вартість акцій МТС схильна до різних факторів впливу. Основне завдання бізнесу - територіальне розширення своїх послуг і попиту на них. Будь-які нововведення, зниження цін на послуги, переваги перед конкурентами - все це добре позначається на зростанні і прибутку компанії.

На сьогоднішній день вартість акцій МТС вважається недооціненою, а точніше має високі перспективи росту, так вважає більшість фондових аналітиків і не дарма, адже навіть об'єктивно, компанія на сьогоднішній день відома вже і за межами Росії, де продовжує завойовувати нові ринки.

Звичайно на вартість акцій МТС безпосередньо впливає сам бізнес основного власника «Система«, сезонність, політика і курс рубля.

Але варто сказати що навіть різкий обвал рубля не так сильно обвалив акції, що свідчить про стійкість компанії.

Але варто сказати що навіть різкий обвал рубля не так сильно обвалив акції, що свідчить про стійкість компанії

Вартість акцій МТС. Зелена лінія на графіку - курс USD / RUB .

Поточна валова виручка МТС в РФ за квартал дорівнює 96,2 млрд. Руб. Фахівці порівнюють поточне зростання зі збільшенням попиту на мобільний інтернет у всіх сегментах ринку.

У звітному періоді відзначено збільшення виручка від послуг стільникового зв'язку на 1% - до 71,3 млрд. Руб. Дохід від послуг з абонентською платою збільшився на 0,3% - до 15,6 млрд. Рублів. Виручка МТС в РФ ретейлингових діяльності збільшилася 70% і дорівнює 10,6 млрд. Рублів. Індикатор OIBDA оператора в звітному періоді зріс на 1,2% рік до року - до 38,6 млрд. Руб. Рентабельність по OIBDA в I кварталі 2016 року склала 40,3%, проти 42,1% в минулому році. Чистий прибуток від вітчизняного бізнесу МТС в звітному періоді зросла в річному обчисленні на 64,6% - до 15 млрд. Руб.

дивіденди МТС

Компанія МТС завжди була відома завдяки високим дивідендам, які отримують власники її акцій. Нижче представлена ​​докладна статистка по виплатах за кожен рік, з якої можна винести, що корпорація не підводить своїх вкладників.

На вартість акцій МТС позитивно впливає нова дивідендна політика. Зараз дивіденди МТС більше прив'язані до вільного грошового потоку а не до чистого прибутку. У 2013-2015 на дивіденди було витрачено понад 120 млрд. Рублів на рік, коли раніше це було до 90 млрд. Рублів.

Виплати дивідендів

Рік Дивіденд (руб.) Змін. до попер. році 2019 26 + 11.11% 2018 23.4 -10% 2017 26 0% 2016 26 + 3.3% 2015 25.17 + 1.49% 2014 24.8 + 25.13% 2013 19.82 + 34.74% 2012 14.71 + 1.17% 2011 14.54 -5.58% 2010 15.4 -23.57% 2009 20.15 + 35.78% 2008 14.84 + 53.46% 2007 9.67 + 27.24% 2006 7.6 + 32.13% 2005 5.75 + 79.63% 2004 3.2 + 88.36% 2003 1.7 n / a

Як купити акції МТС фіз особі на біржі

Акції МТС для російського інвестора найкраще купити на вітчизняній Московської біржі . Так як безпосередньо акції на біржі купувати не можна, кращий спосіб купити акції МТС фізичній особі через брокера.

Користуючись послугами брокера, інвестор може легко купити акції МТС. Більш того, портфельні керуючі також можуть підказати, в який саме момент це зробити найбільш вигідно.

Відкриття рахунку у брокера займає 2 хвилини, після чого вам відразу може зателефонувати менеджер і допомогти налаштувати торговий термінал.

Купити акції МТС ви можете самостійно за допомогою торгового терміналу, або ж клієнти, які не цілком освоїли роботу з комп'ютером, можуть скористатися голосовим трейдингом.

 • Взагалі купити акції МТС краще звичайно через торговий термінал, так ви завжди будете бачити поточну вартість акцій МТС і стан вашого рахунку. У будь-який момент ви можете виставити заявку на продаж акцій або докупити ще.

Перед тим як купити акції МТС вам потрібно розуміти що акції торгуються не поштучно, а лотами.

В один лот входять 10 акцій. При ціні в 240 рублів за акцію, для покупки мінімальної кількості вам буде необхідно 2400 рублів.

Торгувати акціями МТС можна через брокера, який працює вже більше 20 років і його відкриту торговельну платформу Libertex :

Щоб відкрити угоду на покупку, ми натиснули на синю кнопку:

В налаштуваннях угоди ми вказали обмеження прибутку на 30%. Це означає, як тільки ціна досягне зазначеної оцінки, угода автоматично закриється і зафіксує прибуток на нашому рахунку.

Через деякий час курс МТС досяг зазначеного нами значення і угода закрилася автоматично:

Результати операції можна побачити у вкладці Закриті угоди:

брокер Libertex регулюється CySEC, має велику кількість активів. Мінімальний депозит $ 200.

Кращі брокери для інвестицій в акції

Кращі брокери для інвестицій в акції

брокер FinmaxFX пропонує величезну кількість акцій. Більшість брокерів прагне дати доступ тільки до найпопулярніших NYSE або NASDAQ, але у FinmaxFX є величезна кількість європейських і азіатських акцій, велика кількість індексів, і звичайно, цінні папери з американських бірж, включаючи і вітчизняні компанії. Брокер надає професійну торгову платформу і кращі умови.

Брокер надає професійну торгову платформу і кращі умови

Регулюється FSA і в Росії ЦРОФР. Мінімальний депозит $ 100.

Офіційний сайт: FinmaxFX

платформа Libertex належить брокеру, який працює більше 20 років. Сама платформа знаходиться під контролем європейських регуляторів CySEC і MiFID. Тут ви знайдете величезну кількість акцій, фондових індексів, ETF фондів і не тільки.

Брокер пропонує величезну базу активів, академію (програми навчання), постійно проводить вебінари, надає аналітику і має дуже зручну торговельну платформу, до якої підключено велику кількість індикаторів. У самій платформі є блок з останніми новинами і прогнозами російською мовою. Мінімальний депозит $ 200.

Офіційний сайт: Libertex

брокер eToro пропонує величезну кількість акцій і ETF на американських, європейських і азіатських ринках. Більш ніж 12 річний досвід роботи, регуляція CySEC, інвестиційні фонди на ринку акцій, готові портфелі та інші інвестиційні можливості. Професійний брокер для покупки і заробітку на цінні папери. Мінімальний депозит $ 500.

Офіційний сайт: eToro

Що стоїть за акціями МТС

З самого початку своєї діяльності МТС активно скуповувала вже діючі компанії стільникового зв'язку, що до кінця 2010 року зробив підприємство одним з найбільших «колекціонерів» малих бізнесів.

У число поглинених компаній входять:

 • «Кубань-GSM»
 • «TAIF-TELECOM»
 • «Томська стільниковий зв'язок»
 • «Донтелеком»
 • «Горизонт-РТ»
 • «Сібчелендж»
 • «Примтелефон»
 • «Сібінтертелеком»
 • «Башсел»
 • «Дагтелеком»
 • і багато інших.

База офісів з продажу також частково сформована з перекуплених підприємств. У 60 млн. Доларів оцінюється придбання МТС ритейлера «Телефон.Py», в який входило понад 500 салонів зв'язку. До кінця 2009 року компанія повністю поглинула салони стільникового зв'язку «Ельдорадо».

У 2011 році МТС реалізувала один з найбільших контрактів в IT-індустрії, який оцінювався в 70 млн. Доларів. Предметом угоди було придбання вагомого пакету програмного забезпечення з управління бізнесом Oracle, включаючи менеджерську роботу з клієнтами на основі CRM. Компанія має сервіс з переказу грошових коштів з банківських карт шляхом відправки коротких SMS-повідомлень.

Рекомендовані для вас статті:

Бізнес-процес в МТС згідно з європейськими стандартами ділиться на кілька частин: Бізнес-процес в МТС згідно з європейськими стандартами ділиться на кілька частин:

 1. Бізнес юніт, ( «МТС Україна» і «МТС іноземні корпорації», які виконують планові показники продажів).
 2. Макрорегіони (8 макрорегіонів, де кожен відповідальний за регіональні відділення в областях і краях РФ) уповноважені проводити своєчасне управління молодшими ланками.
 3. Філія. Нижча ланка підприємства, які займається управлінням роботою офісів.

У володінні МТС знаходиться велика оптоволоконная магістраль, свого часу побудована для перепродажу мережевого трафіку регіональним провайдерам. Її довжина перевищує 35 000 км. Дана магістраль забезпечує безперебійний доступ до інтернету на території Центральної Росії і Сибіру.

Корпорація МТС тісно працює кредитної структурою «МТС-Банк», який, як і MTC, включений в єдиний холдинг «АФК Система». «Система» має контрольний пакет акцій - 52,8%. Головою ради директорів «АФК-Система» є Володимир Євтушенков, у володінні якого знаходиться контрольний пакет акцій всього холдингу.

Персонал компанії приблизно дорівнює 20 000, з яких 80% мають звання фахівців і магістрів. Сукупний обсяг виплачуваних заробітних плат, включаючи топ-менеджерів, дорівнює 3 млрд. Рублів. Ще майже 200 млн. Витрачається на соцзабезпечення персоналу.

Цікаві факти про МТС

 • Роздрібна мережа МТС налічує 5,37 тис. Роздрібних точок, включаючи 1,6 тис. Брендових салонів і 350 офісів мережі «Телефон.Py».
 • З 2007 року МТС є авторизованим продавцем телефонів BlackBerry і Apple iPhone.
 • З 2009 року компанія «МТС» працює на ринку Індії.
 • МТС є стратегічним партнером європейської телекомунікаційної компанії Vodafone.
 • У зведеному рейтингу «TACC-Телеком» МТС займає 18-е місце за обсягом клієнтської бази серед операторів стільникового зв'язку (Перші місця займають Китайські телекомунікації).
 • Цікавий факт, МТС самостійно не займається обслуговуванням мереж стільникового зв'язку, користуючись послугами професійних сервісних компаній.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter! Величезне спасибі вам за допомогу, це дуже важливо для нас і наших читачів!

Новости