• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Наталія Бойко призначена СЕО рекламного агентства АМЅ (ПРЕС-РЕЛІЗ)

18 грудня 2018 р Наталія Бойко призначена генеральним директором рекламного агентства AMS. Призначення пов'язано з новими амбітними цілями агентства

Перед агентством стоїть завдання виходу на топові позиції рекламно-комунікаційного ринку України. Наталя зосередиться на питаннях розвитку команди і якості обслуговування поточних клієнтів, в той час як Марина Колесникова, засновник агентства AMS, буде займатися розвитком бізнесу і залученням нових клієнтів.

Наталя має багаторічний досвід управління сильними креативними командами, є членом Наглядової ради ВРК, членом журі Effie Awards Ukraine. За час роботи в Edipresse Ukraine вона перебудувала роботу digital напрямки і вивела його на лідируючі позиції по доходах і аудиторії серед видавничих будинків України.

"Найбільший виклик для мене сьогодні - це швидкість трансформацій, які ми плануємо втілити. Я бачу великий потенціал агентства AMS, команда має високий рівень експертизи в діджітале і вже має досвід комплексного обслуговування клієнтів від розробки стратегії і креативу до планування і реалізації повномасштабних медіа кампаній у всіх каналах. Я бачу зростаючий попит на послуги агентства на ринку. в Діджитал сьогодні йдуть всі великі обсяги бюджетів і вміння вибудувати ефективну стратегію в поєднанні з грамотним проектним менедж ентом - сильну конкурентну перевагу, яке дозволить нам стати лідерами ".

Серед клієнтів агентства є як українські, так і міжнародні компанії та організації, в тому числі Polpharma, Біллербек, Укрлендфармінг, USAID, JUNG, Alutech.

Марина Колесникова: "При створенні проекту AMS я ставила перед собою мету побудувати сильну агентство, яке стане незамінним помічником бізнесу в такій волатильною середовищі як Діджитал, де все еволюціонує практично кожен день. Саме вміння швидко змінюватися, в сукупності з колосальним бажанням розвиватися - наша відмінність , а також головний критерій у виборі нових членів команди. За два роки ми зробили дуже багато, істотно зросла наша експертиза і наша клієнтська база. Я дуже задоволена результатами у всіх напрямках, і сліду щий крок розвитку - поява в команді сильного системного людини, який прекрасно знає ринок, вміє розвивати компанії і нові напрямки бізнесу. Безумовно, з приходом Наталії ми зміцнимо наші позиції і зможемо надавати нашим клієнтам ще більш ефективний сервіс та інноваційні рішення ".

Більше новин про події в світі читайте на Depo.Весь світ

Новости