• Главная <
  • Галерея
  • Карта сайта
  • Наши контакты
  • Обратная связь

Тушковане яловиче легке

З яловичого легкого можна приготувати безліч смачних і корисних страв. Користь даного субпродукту в тому, що в ньому міститься багато різних вітамінів, залізо і йод. Енергетична цінність продукту всього 92 ккал. Яловичі легкі містять менше жирів, ніж звичайне м'ясо. Скажу відразу, блюдо це на любителя! З яловичого легкого можна приготувати безліч смачних і корисних страв

Якщо все ж Ви погано промили легке і при гасінні утворилася пінка, потрібно взяти кришку меншого діаметру, притиснути вміст так, щоб бульйон витік за краї кришки. Ложкою зібрати накип з боків, а накип що під кришкою сама прилипає до кришки, залишиться тільки помити кришку і ложку)))

Ложкою зібрати накип з боків, а накип що під кришкою сама прилипає до кришки, залишиться тільки помити кришку і ложку)))

Після 10 хвилин гасіння наш "делікатес" втратить своє забарвлення на темніший і не дуже привабливий-прак тично чорний, але це ніяк не впливає на його смак. Тушкуємо легке під закритою кришкою приблизно 30-40 хвилин, періодично помішуючи. Ось таке цікаве, смачне, поживне блюдо виходить.
Тушковане легке може стати прекрасним доповненням практично до будь-якого гарніру, будь то рис або гречка, макарони або картопля в будь-якому вигляді.

Новости